Horoskopy podle tarotu od 27. prosince 2022 do 1. ledna 2023: Přijíždí rytíř na bílém koni a s ním láska

Zajímá tě, kde bys svoji lásku mohla potkat? Jsi zvědavá, jaký bude Silvestr a konec pracovního roku? Povíme ti to, stačí mrknout na nové horoskopy.

horoskopy-25-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Pohoda, klid a láska, to vše je tady jen pro tebe. Vychutnávej si v kruhu svých nejmilejších tyto příznivé dny. Možná přemýšlíš, proč jsi pořád sama a láska k tobě nemůže najít cestu. Nezoufej, rytíř na bílém koni ti pomalu, ale jistě cválá naproti. Zkus vyrazit na procházku k rybníčku nebo k vodě, právě tam se totiž bude osamocený toulat a hledat svoji princeznu.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Možná cítíš smutek nebo rozmrzelost z toho, že tvé plány zcela nevyšly. Nezoufej a nezapomínej, že za každým mráčkem vykukuje sluníčko. V klidu se nadechni, nahoď úsměv a čekej lepší časy, můžeš si být jistá, že přijdou. Teď využij pauzu k odpočinku a dej své tělo i mysl opět do harmonie a klidu.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Pozvali tě známí na večírek a ty si nejsi jistá, zdali vyrazit? Dobře děláš, protože tato společnost pro tebe není tím pravým šálkem kávy. Raději zvol jiný program, nebo jdi do společnosti s přítelem, u toho alespoň víš, co očekávat a nezklame tě. Tentokrát vsaď na jistotu, jinde by tě čekalo jen zklamání a dokonce také hádky.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Čeká na tebe zkouška, nemusíš se bát a hroutit, tentokrát totiž projdeš v naprostém klidu a pohodě. Budeš mít skvělý pocit, jak jsi celou situaci bravurně zvládla a ujištění, že se tato situace do tvého života již nikdy nevrátí, je jisté. Nenechej se zaskočit a klidně ukaž, co umíš, velmi dlouho tě budou provázet skvělé pocity z toho, co jsi dokázala.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Skvělý začátek i konec týdne v tobě probudí mnoho dobrých pocitů, budeš bilancovat a hodnotit, co jsi v uplynulé době dokázala, a co naopak můžeš vylepšit. Těšit se můžeš na skvělé pracovní podmínky a také na dobrou náladu doma. Pokud jsi sama, rozhodně se netrap a přijmi pozvání od přátel, nejenže se budeš skvěle bavit, ale také poznáš další kamarády a kdoví, jestli tam na tebe nečeká láska.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Můžeš se těšit na krásné dny zalité sluncem, naplněné láskou, pohodou a dobrými pocity. Dostaneš bohatou odměnu za skvěle odváděnou práci, a navíc tě může překvapit také zcela nová pracovní nabídka. Rozhodně máš o čem přemýšlet a neuděláš chybu, když ji přijmeš. S rodinou očekávej pohodu a harmonii, pokud máš děti, těš se na krásné překvapení.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Dynamický, impulzivní a tvořivý týden je tady jen pro tebe. Ať se pustíš do jakékoliv činnosti, budeš prostě skvělá a sklidíš úspěch. Dařit se ti bude v pracovním i v osobním životě. Jediné, čím bys mohla harmonické dny narušit, je tvůj spěch a ukvapené jednání, teď rozhodně nemáš důvod nic uspěchat, dopřej si tolik času, kolik potřebuješ a užívej nadčasové chvíle s rodinou i přáteli.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Jsi sama, trápíš se a nevěříš, že také na tebe čeká láska? Máme pro tebe skvělou zprávu, blíží se k tobě mílovými kroky, ohlédni se, jestli již nestojí u tebe, je totiž velmi blízko. Pokud tě přátelé pozvali na večírek, rozhodně jdi, možná že je právě tady. Na zadané čekají dny plné lásky, vášně a jiskření, partner tě velmi mile překvapí.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Do ničeho se ti nebude chtít a únava bude natolik velká, až dospěješ k rozhodnutí udělat si volno a čas využít pouze pro sebe. Což je skvělá volba, ocení to nejen tví kolegové v práci, ale také rodina, která si již o tebe dělala starosti. Nakonec pochopíš, jak důležité je na chvíli vysadit, nic neřešit a nechat věci, ať se o sebe postarají samy. Partner ti připraví jako bonus nádherné překvapení.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Štěstí, úspěch, láska, pohoda… už mě nenapadá nic krásnějšího napsat, protože to všechno čeká jen na tebe. Jedna z nejkrásnějších karet tarotu je tady jen a jen pro tebe. Naděje, že vše dopadne podle tvých představ, naplněné sny i přání, které ti pomohou zrealizovat tví nejbližší, co víc si můžeš přát. Tak užívej své dny a sdílej radost také s těmi, kteří takové štěstí nemají.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Těš se na krásné a romantické setkání s dávnou láskou nebo přítelem z dětství. Pokud jsi sama, tak se připrav na láskyplné povídání a příjemné dotyky a vzpomínky z minulosti. Mezi vámi se rozhoří malý plamínek lásky, s velkou pravděpodobností to může být skvělý parťák do nepohody. Zadané nepřijdou zkrátka, doma na ně čeká zamilovaný partner a také plánování svatby.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Po dlouhých neshodách konečně přichází období míru a usmíření. Ať jsi již prožívala cokoliv, tak věř, že teď je všechno jinak a ty se můžeš těšit na skvělé dny v kruhu své rodiny i milovaného muže. V práci na tebe čekají nové projekty a smlouva, která ti doslova vyrazí dech. Užívej si klid a pohodu, zasloužíš si to.

text: Sára Částečková, tarot karty foto-zdroj: shutterstock

27.12.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist