Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu od 23. 7. do 29. 7. 2018

Úplněk přináší novou lásku

Býk bude po zásluze odměněn, Ryby se mohou radovat z darů, které přichází a Blíženci jsou nepřehlédnutelní a úspěšní. Jak na tom bude tvé znamení v tomto týdnu? Přečti si naše nové horoskopy podle tarotových karet.

Beran (21.3. – 20.4.)

Pracovní týden nebude probíhat zcela podle tvých představ, myšlenky ti budou skákat k dovolené a budeš mít nechuť pustit se do jakékoliv práce. Pokud však zaslouženě odpočíváš, tak pro tebe to neplatí, jen si dávej pozor na muže, kteří budou mít pocit, že ti musí za každou cenu sdělit svůj názor a pohled na život, což ti za chvíli poleze krkem.

Býk (21.4. – 21.5.)

Dary, které se k tobě pohrnou, jsou jen výsledkem tvé usilovné a trpělivé práce, přesto buď také štědrá a obdaruj své nejbližší. Dařit se ti bude nejen v pracovní oblasti, ale také v osobním životě. Pokud tě trápí jakýkoliv spor, vše se vyřeší k tvé spokojenosti, užívej pohodové dny, jsou tady jen pro tebe.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Ať se pustíš do jakékoliv činnosti, budeš mít úspěch. Dařit se ti bude v práci, lásce i osobním životě. Jen je dobré hlídat si zlatou střední cestu, díky skvělým energiím a příznivým náhodám bys mohla mít pocit, že můžeš ostatním mluvit do života. Tady buď obezřetná, drž se stranou a počkej, až se tě sami zeptají na radu.

Rak (22.6. – 22.7.)

Vyčerpala nákladná dovolená tvé konto nebo jsi snad utrácela víc, než sis mohla dovolit? Malá krize v oblasti financí ti pokazí náladu, hlavně dávej pozor na dluhy, najednou bys mohla mít pocit, že ti pomohou vyřešit tvoji prázdnou peněženku, opak je však pravdou. Vydrž, utáhni si opasek, ono se to zase srovná.

Lev (23.7. – 22.8.)

V práci si pohlídej rušivé myšlenky, nějak nebudeš schopná se soustředit na práci a přinutit se k aktivitě pro tebe bude téměř nadlidský výkon. Naštěstí si toho nikdo nevšimne a v klidu propluješ každým dnem bez větších problémů. Úspěch na tebe čeká při dořešení veškerých sporů, které ukončíš a jednou provždy smeteš ze stolu.

Panna (23.8. – 22.9.)

Využij úžasné a pohodové dny ve svůj prospěch. Dařit se ti bude opravdu ve všem, ať se již pustíš do pracovních povinností, řešení osobních problémů nebo snad potřebuješ urovnat spor mezi svými nejbližšími – vše hraje jen a jen pro tebe. Nejenže získáš ostatní na svou stranu, ale tvé pocity budou k nezaplacení. Narovnávej spory, hledej nové možnosti a neboj se, štěstí je na tvé straně.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Jsi sama a toužíš po lásce a ráda bys potkala svoji spřízněnou duši? Tak teď máš velkou šanci, může se stát, že se ti ozve bývalá láska a ty si uvědomíš, že jiskra, která mezi vámi kdysi byla, nevyhasla. Očekávej romantické dny ve dvou, jestli jsi zadaná, máš se také nač těšit, partner ti připraví malý ráj na zemi.

Štír (24.10. – 22.11.)

V těchto dnech se nic zásadního dít nebude, přesto máš pocit, jako by ti ubližoval celý svět. Opravdu se nic neděje, všechno jsou jen tvé pocity, nechej myšlenky volně plynout a nenechej se jimi ovlivnit. Udělej, co je potřeba, ale do nových aktivit se raději nepouštěj, za pár dní všechno odezní, odpočívej, relaxuj a nezapomínej také na pohyb.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Máš šanci skoncovat jednou provždy se záležitostí, která tě trápí již delší dobu, to, že se jedná o vztahy, není žádné tajemství. Přestože uplynul již dlouhý čas, tobě se stále nedaří dostat se ze smutku a pocitů beznaděje. Pusť to a odpoutej se od minulosti, ubližuješ tím totiž jen sama sobě, až vše ukončíš, pak přijde něco nového.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Tvůj život nabírá zcela nový směr, otěže máš pevně ve svých rukou a s naprostou jistotou jdeš za svým snem bez ohledu, co na to říkají ostatní. Můžeš se těšit na skvělé dny, kdy si uvědomíš, jak důležité je být sama sebou. Pokračuj na své cestě, zavede tě k cíli. Štěstí, radost i láska – to vše k tobě právě nyní přichází.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Přichází dny naplněné sluncem a radostnými pocity. Konečně dostaneš příležitost, jak dokázat, že své práci rozumíš a děláš ji dobře. Očekávej nové pracovní nabídky, povýšení i vyšší plat. Neboj se říct své požadavky, vše ti jde na ruku. Pokud jsi sama, do tvého života nečekaně vstoupí muž, který dlouhodobě ovlivní tvůj život.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Máš před sebou velmi šťastné dny, dařit se ti bude nejen v lásce, ale také v pracovní oblasti. Přichází zcela nové energie a přináší do tvého života jasný směr jak v oblasti financí, citů i hmotné roviny. Využij tyto příležitosti, ukonči vše, co ti neslouží a přijmi dary, které k tobě proudí, dávné sny se promění v realitu.

Foto: Shutterstock.com

23.7.2018 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist