Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu od 22. do 28. dubna 2019

Neutíkej před problémy a začni je řešit!

Berani se naučí sdílet své pocity s partnerem, Býci zvažují rozchod, Blíženci jsou rozmrzelí a popudliví. Jak je na tom tvé znamení? Přečti si naše nové horoskopy podle tarotových karet.

Beran (21.3. – 20.4.)

Neshody s partnerem se nevyřeší samy, je potřeba, abys před nimi přestala utíkat, zamyslela se, co ti přesně vadí a v klidu s ním všechno probrala. Rozhodně neposlouchej rady kamarádek, které mají samy problémy. Naslouchej srdci, uspořádej si myšlenky a sděl partnerovi své pocity, sám netuší, co se vlastně děje.

Býk (21.4. – 21.5.)

Zvažuješ rozchod nebo jsi snad podala žádost o rozvod? Pokud jsi přesvědčená, že svého muže již nemiluješ, nedělej nic za jeho zády a otevřeně s ním promluv. Krize je natolik velká, že se vztah již s velkou pravděpodobností zachránit nepodaří, ale stále se můžete rozejít jako přátelé bez nenávisti a výčitek.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Láska, kterou jsi potkala před nedávnem, není to pravé ořechové, partner se ti snaží ublížit a dělá ti jen samé naschvály. Neměla by sis takové chování nechat líbit, v klidu se zamysli, jestli ti láska nepřináší jen smutek a zklamání, odpověď již sama velmi dobře znáš.

Rak (22.6. – 22.7.)

Jako bys stále neměla dost a opět jsi udělala stejnou chybu jako ve vztahu minulém. Zbytečně podléháš iluzím a partnera vidíš ve zkresleném světě. Pokud počítáš s tím, že se změní, jsi na omylu, pokud ho nepřijmeš i s jeho chybami, bude lepší vztah ukončit.

Lev (23.7. – 22.8.)

Staré a nefunkční vztahy a přátelství dospěly ke konci. Máš velkou příležitost udělat tlustou čáru za minulostí, ukončit vše, co ti nepřináší radost a jít vstříc novým zítřkům. Z počátku pocítíš smutek i bolest, ale velmi rychle pochopíš, že svoboda, kterou jsi díky tomu získala, je k nezaplacení.

Panna (23.8. – 22.9.)

Jsi zranitelná a potřebuješ se konečně pohnout dopředu. Buď trpělivá, tyto dny jsou spíš o stagnaci, nic zásadního raději neřeš a zkus na chvíli nechat věci, ať se o sebe postarají samy. Za pár dní se vše vyjasní a ty budeš vědět, co udělat dál.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Skvělé energie a síla v tobě probudí mnoho krásných emocí a také touhu pomáhat nejen ostatním, ale také sobě. S naprostým přehledem vyřešíš veškeré problémy, se kterými jsi nedokázala pohnout, a ještě ti zůstane čas na drobné radosti i lásku. Úspěch na tebe čeká nejen ve vztazích, ale také v práci.

Štír (24.10. – 22.11.)

Nejsi schopná pohnout se z místa, za každou cenu se snažíš držet partnera i když velmi dobře víš, že vztah již dávno nefunguje. Tolerovat jeho chování je sice hezké, ale pokud musí neustále vyhledávat jiné aktivity a před tebou jen utíká, je na čase přiznat si pravdu a rozhodnout se co dál.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Vztahy pracovní a také osobní prožívají mnoho společných aktivit, radostných i láskyplných energií. Ať se podíváš kamkoliv, tak vidíš stejný výsledek, daří se ti! Věci, které nejdou vyřešit hned, nebereš jako problém, ale jako výzvu naučit se zase něco víc.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Nabídka na novou spolupráci tě nadchne, nápad zvýšit si svou kvalifikaci je skvělá volba k zajištění pracovní kariéry. Studium či rekvalifikace je přesně to, co potřebuješ, vše s přehledem zvládneš a své nabyté učení začneš časem předávat také dál.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Nedaří se ti v pracovním ani osobním životě? Zkus se zamyslet, jestli příliš nelpíš na hmotných věcech, ne vždy se všechno točí jen kolem peněz a zisků. Začni se věnovat těm, které máš ráda a sdílej s nimi víc času, tvou přítomnost ocení mnohem víc než nový spotřebič nebo dovolenou u moře.

Ryby (21.2. – 20.3.)

V pracovní oblasti i podnikání přichází velká a nečekaná změna. Každá změna vyvolává nejistotu a strach z budoucnosti. Nenechej se zneklidnit, všechno je v naprostém pořádku, dostáváš šanci zbavit se všeho, co ti již dávno neslouží. To, že se ti uleví, je jisté.

Foto: Shutterstock.com

 

23.4.2019 10:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist