Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu od 22. 10. do 28. 10. 2018

Štěstí přeje připraveným, jdi za svými sny

Beran má skvělé nápady, Býk má úspěch v práci, Blíženci pocítí radost i lásku. Jak je na tom tvé znamení? Přečti si naše horoskopy podle tarotových karet na nový týden.

Beran (21.3. – 20.4.)

Všechno se konečně dává do pohybu. To, co ti nešlo, přináší skvělé výsledky. Dařit se ti bude nejen v osobním životě, ale také v zaměstnání nebo při hledání práce nové. Zařizuj, vyřizuj a jednej, štěstí stojí na tvé straně a hned tak od tebe neodejde.

Býk (21.4. – 21.5.)

Máš dostatek síly k realizaci i těch nejsložitějších úkolů. Bez ohledu na to, jestli potřebuješ vyřešit krizi v partnerském životě, nebo požádat šéfa o vyšší plat. Nemusíš se bát, všechno jde podle tebe a získáš, oč usiluješ.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Radostná událost v tobě probudí mnoho krásných a láskyplných pocitů. Nejen, že pocítíš lásku ke svému partnerovi, ještě si uvědomíš, jaký poklad je pro tebe rodina. V práci to poběží ve svižném tempu a spokojenost, kterou vyzařuješ, ocení také kolegové, pro které jsi vzorem a příkladem.

Rak (22.6. – 22.7.)

Skvělé dny jsou tady jen pro tebe, dařit se ti bude ve všech oblastech a jako bonus navrch je také velmi příznivá finanční situace. Nejen, že můžeš vydělat slušné peníze, ale přichází k tobě také velmi lukrativní pracovní nabídka, rozhodně neváhej a přijmi ji, všechno zvládneš levou zadní.

Lev (23.7. – 22.8.)

Máš šanci úspěšně zakončit minulostní záležitost, která tě velmi dlouho trápila a sužovala. Udělej jednou provždy tlustou čáru za minulostí, neohlížej se a jdi dál, jen tak k tobě může přijít zcela nová energie a s ní také úleva.

Panna (23.8. – 22.9.)

Můžeš se těšit na pohodové a skvělé dny. Jako bys ani nezaregistrovala, kdy je začátek a konec týdne. Vše poběží ve svižném tempu a ty zvládneš téměř nemožné. Dařit se ti bude v práci, stejně jako v osobním životě, s partnerem na tebe čeká období krásných citů a lásky.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Překážky, které až doteď stály v cestě a bránily ti uskutečnit své sny i cíle, jsou konečně odstraněny. Tvá snaha i trpělivost se vyplatila, díky tomu s naprostou přesností víš, co chceš a nebudeš mít problém v žádné oblasti svého života.

Štír (24.10. – 22.11.)

Situace, která tě dlouho trápila a nedala ti spát, se konečně vysvětlí. To, že ti spadne obrovský balvan ze srdce, je jisté. Úspěch očekávej v práci, ve škole i osobním životě. Zejména partnerské vztahy budou naplněné láskou a radostí.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Máš šanci získat nové zaměstnání nebo vyhrát konkurz, o kterém tak dlouho sníš. Vysněná práce stojí při tobě, stačí vytrvat, udělat vše potřebné a pak jen čekat na skvělý výsledek. Dařit se ti bude také v partnerských vztazích a lásce obecně.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Jsi sama? Nyní může být konečně všechno jinak, očekávej nový milostný vztah, který velmi rychle přeroste ve společný život a plánování rodiny. Pokud jsi zadaná, pozor na milence, tady by ti štěstí rozhodně nepřálo, partner by se vše dozvěděl a tobě by zůstaly jen oči pro pláč.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Konečně přichází úleva, po období nezdaru v práci na tebe čekají nové projekty i pracovní smlouvy. O své místo se již nemusíš bát. Pokud tě trápí problémy s partnerem, máš velkou šanci na usmíření, rozhodně jdi do toho, napětí ani jednomu neprospívá.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Všechno, co potřebuješ, vyřídíš a z výsledku budeš nadšená. Štěstí ti přeje také ve finančních transakcích, pokud máš pocit, že bys mohla vyhrát v loterii, rozhodně naslouchej intuici a kup si alespoň stírací los. Očekávej láskyplné dny v partnerství, osudová láska se ti vrací zpět do života.

Foto: Shutterstock.com

22.10.2018 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist