Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu od 18. do 24. února 2019

Zásadní rozhodnutí odlož na později

Berani začnou bilancovat a dělat pořádek v citové oblasti, Býci, pozor na sebelítost. Blíženci musí počítat se zdržením. Jak je na tom právě tvé znamení, ti prozradí naše nové horoskopy podle tarotových karet.

Beran (21.3. – 20.4.)

Velmi zásadně se začneš zabývat svou citovou oblastí a rozhodneš se udělat předjarní úklid ve vztazích, ať již na pracovišti nebo v osobním životě. Uvědomíš si, jak důležité je vycházet se svojí maminkou, pokud je mezi vámi nějaká překážka, s láskou ji začneš odstraňovat, to, že budeš úspěšná je jisté.

Býk (21.4. – 21.5.)

Pocit, že jsi na všechno sama, v tobě probudí mnoho rozporuplných pocitů, dávej si na ně pozor, sebelítost ti v ničem nepomůže. Pokud žiješ v manželském trojúhelníku, přichází období zúčtování, partner, který tvou nevěru odhalí, váš vztah ukončí a teprve potom pochopíš, oč jsi přišla.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Chystáš se na důležitou zkoušku, jednání nebo na první rande? Vyraz raději s předstihem, mohlo by se totiž stát, že nečekané zastavení a zdržení na cestách může dost zásadně ovlivnit tvůj život. Měj oči otevřené a připrav se na pomalejší průběh celého týdne.

Rak (22.6. – 22.7.)

Chystáš se učinit zásadní změnu v zaměstnání nebo v partnerském vztahu a cítíš se nejistá, zda je tvé rozhodnutí správné? Stačí se na chvíli zastavit, zklidnit nitro a naslouchat intuici, správná odpověď přijde a ty se s naprostou přesností rozhodneš správně. Nespěchej a dopřej si dostatek času na rozmyšlenou.

Lev (23.7. – 22.8.)

Nějak nemáš chuť cokoliv řešit a do ničeho se ti nechce pouštět, pokud jsi v práci a nemáš dovolenou, půjde to velmi těžko. Snaž se přehlížet chování ostatních, kteří k tobě nejsou zrovna upřímní, v tuto chvíli s tím nic nenaděláš. Buď nad věcí a svoji práci odváděj co nejlépe, tak se vyhneš případné kritice, která neustále visí ve vzduchu.

Panna (23.8. – 22.9.)

Můžeš se těšit na skvělé dny naplněné radostí a láskou. Dobrá nálada se tě bude držet jako klíště a ještě jí dokážeš nakazit také ostatní. Mávneš rukou nad drobnými problémy a nenecháš se rozhodit ani zamračeným kolegou, který zrovna nemá svůj den, v klidu mu poskytneš láskyplnou radu a nabídneš otevřenou náruč.

Váhy (23.9. – 23.10.)

V práci to poběží ve svižném tempu, šéfové si tě chválí a oceňují tvé výsledky, které jsou trnem v oku ostatním. Ty si z toho však nic neděláš, svoji práci bereš jako koníček a podle toho to také vypadá. Můžeš se těšit na finanční odměnu a pochvalu vedení.

Štír (24.10. – 22.11.)

Konečně přichází období, kdy se můžeš opět svobodně nadechnout. Tíha, která tě svazovala v minulosti, je pryč a místo ní přichází radost a láska. Pokud tě trápily problémy s partnerem, naleznete společnou řeč a na to, co bylo, rádi zapomenete. Užívej si své dny plné radostných pocitů a vášně.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Cítíš, že vztah s mužem tě již dávno nenaplňuje, přesto nejsi schopná všechno hodit za hlavu a vztah ukončit. Strach ti nedovoluje posunout se vpřed, když se uklidníš a ujasníš si, co vlastně chceš, přijde odpověď, pak s čistým svědomím odejdeš vstříc novému životu.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Skvělé dny přejí nejen pracovním příležitostem, ať již ve stávajícím zaměstnání nebo při hledání práce nové. Dařit se ti bude také ve finanční oblasti, zvýšení platu, nečekaná odměna nebo nové místo s odpovídajícím platem v tobě probudí mnoho radostných pocitů.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Ve znamení dobrých výdělků a zisků se ponese celý nový týden. Dařit se ti bude opravdu ve všem. Ať se rozhodneš pro jakoukoliv činnost, nový nápad nebo snad pracovní změnu, budeš úspěšná a šťastná. Sdílej svoji radost také s ostatními, máš dost pro všechny.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Je zbytečné bojovat, žena nikdy nebyla určená k boji, naopak láskou a pochopením dokáže zázraky, což pro tebe platí dvojnásob. Nevšímej si rušivých myšlenek, které tě odvádí od dobrých nápadů, zklidni mysl a zaměř se na úspěch, pak se ti opět začne dařit.

Foto: Shutterstock.com

18.2.2019 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist