Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu od 18. do 24. března 2019

Berany čeká zkouška, Vodnáře láska a Váhy úspěch

Berani projdou zkouškou na výbornou, Býci, buďte trpěliví a Blíženci vyřeší spory s muži. Jak jsou na tom další znamení, ti prozradí naše týdenní horoskopy podle tarotu.

Beran (21.3. – 20.4.)

Drobné pracovní překážky v tobě probudí touhu dokázat sobě i ostatním, že problém ve skutečnosti neexistuje. Při jeho odstraňování se sice pořádně zapotíš, ale zkoušku zvládneš na výbornou. Nenechej se zaskočit reakcí ostatních a pusť se do práce, budeš úspěšná.

Býk (21.4. – 21.5.)

Obrň se trpělivostí, věci nepůjdou tak rychle, jak si přeješ, což se netýká jen práce, ale také osobního života. Nenechej se vyprovokovat k hádkám, ani se nesnaž za každou cenu každému vyhovět. Buď nad věcí a dělej, co je potřeba, pak dopadne vše skvěle.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Využij skvělou příležitost k dořešení všech záležitostí se starším mužem, pokud potřebuješ se svým šéfem probrat finance nebo tvé povýšení, neotálej a v klidu zaklepej na jeho dveře, tvým požadavkům vyhoví.

Rak (22.6. – 22.7.)

Máš před sebou šťastné dny, začni realizovat své sny a přání, podaří se ti nemožné. Úspěch očekávej nejen ve finančních záležitostech, ale také v lásce a osobním životě. Zkrátka a dobře následující dny ti přejí, využij je ve svůj prospěch.

Lev (23.7. – 22.8.)

Nemusíš se snažit neustále někomu zavděčit, neboj se říct nahlas svůj názor, je potřeba naučit se také říkat NE. Udělej si pomyslnou inventuru svých přátel a těch, kteří tě jen využívají, se v klidu zbav, uleví se ti.

Panna (23.8. – 22.9.)

V zaměstnání na tebe čekají skvělé dny, pokud snad práci nemáš a ztrácíš již naději, nevzdávej to, také zde na tebe čeká úspěch. Konkurzy, pohovory nebo důležité zkoušky zvládneš na výbornou, příznivá zpráva je již na cestě k tobě.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Všechno, co v těchto dnech započneš, bude mít velmi příznivý a dlouhodobý vývoj. Pokud tě trápí nekončící soud a neustálé odkládání v tobě vyvolává pocity nespravedlnosti a beznaděje, tak věř, že také zde konečně dosáhneš úspěchu a vyhraješ.

Štír (24.10. – 22.11.)

Nastává období, ve kterém máš skvělou příležitost dořešit veškeré spory. Rozhodně nic neodkládej a pusť se do toho s chutí i radostí, budeš úspěšná nejen v pracovním životě, ale štěstí na tebe čeká také ve vztazích nebo při náročném úředním jednání. Nové vztahy mohou očekávat lásku, radost i štěstí a jako třešnička na dortu je plánování společného života.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Práce je pro tebe uzavřená kapitola, pokud odcházíš a stále si nejsi jistá svým rozhodnutím, buď v naprostém klidu, rozhodně si polepšíš. Firmy, které jsou dlouhodobě v platební neschopnosti, oznámí ukončení činnosti, možná to pro tebe bude znamenat šok, ale nakonec si polepšíš, zachovej hlavně klid a měj odvahu vyzkoušet zcela novou činnost.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Všechno nefunkční z tvého života odchází, ať se jedná o vztahy, lásku, přátelství, práci nebo jinou důležitou životní kapitolu. Nemusíš se bát, z výsledků budeš nadšená a před tebou se otevírají zcela nové možnosti. Jediný problém by mohl vzniknout pouze v případě, že bys příliš lpěla na starém způsobu života a nechtěla změnu přijmout, rozhodně to nedělej, zbytečně by se ti život zkomplikoval.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Láska, radost, úspěch a štěstí na tebe čeká od pondělí do neděle. Vztahy, které procházely krizí, naleznou společnou řeč a opět se probudí vášeň a jiskra. V pracovní oblasti na tebe čeká nová smlouva nebo nabídka na velmi výhodnou činnost, rozhodně se neboj, máš dostatek zkušeností, abys vše zvládla, finanční odměna tě překvapí natolik, že nabídku přijmeš.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Z nějakého důvodu se ti do ničeho nebude chtít, přestože práci miluješ, tak teď budeš rozmrzelá a líná cokoliv dokončit. Zhluboka dýchej a nenechej se rozhodit napětím, které cítíš, všechno opět odezní, jen buď nad věcí a nesnaž se nic zásadního řešit, ať již v pracovním či osobním životě.

Foto: Shutterstock.com

18.3.2019 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist