Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu od 13. do 19. května 2019

Úplněk vnáší do životů zmatek a otevírá staré bolesti

Než něco řekneš, zhluboka dýchej a počítej do tří, mohla bys nevědomě ublížit těm, které miluješ a vyřčené slovo se jen velmi těžko bere zpět, proto raději mlč a nesnaž se mít pravdu za každou cenu. Co dalšího tě čeká podle tarotových karet? Přečti si naše horoskopy.

Beran (21.3. – 20.4.)

Dobrou zprávu přinášíme všem, které touží po miminku nebo očekávají výsledky z nemocnice ohledně plodnosti. To, že se ti uleví, je jisté, dobrý zdravotní stav a zpráva od lékaře v tobě vyvolá mnoho radostných pocitů, díky nim zapomeneš na stres a miminko na sebe nenechá již dlouho čekat.

Býk (21.4. – 21.5.)

Neboj se zariskovat, ať již v pracovní oblasti nebo osobním životě. Štěstí stojí na tvé straně, a pokud máš v hlavě jasný plán, tak klidně začni vše realizovat, budeš úspěšná. Nezapomeň se o svou radost podělit také s těmi, které máš ráda a uspořádej oslavu.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Jestli jsi nezaměstnaná a máš pocit, že tě již žádné štěstí nepotká, je důležité, abys nepropadala beznaději i když to zatím na novou práci nevypadá, musíš vydržet a mít důvěru, jen tak se posuneš dál a časem objevíš práci, která tě bude bavit. Štěstí ti přeje v lásce, tak to využij.

Rak (22.6. – 22.7.)

Můžeš se těšit na neustálý proud pozitivní energie, který tě zásobuje aktivitou i tvůrčí silou. Ostatní na tom nebudou zrovna nejlépe a při pohledu na tebe jen nevěřícně kroutí hlavou, protože nejen, že zvládáš své povinnosti, ještě také pomáháš ostatním.

Lev (23.7. – 22.8.)

Za poctivě odváděnou práci na tebe čeká zasloužená odměna, kterou jsi navíc ani nečekala, o to víc budeš překvapená a zaskočená, když přijde. Není nic, co by se ti v danou chvíli nepodařilo zrealizovat a uskutečnit, využij příznivé dny ve svůj prospěch.

Panna (23.8. – 22.9.)

Štěstí přeje připraveným a ty jsi již dostatečně připravená na to, abys mohla dostat oč delší dobu usiluješ. Očekávej skvělé studijní a pracovní výsledky, tvá budoucí kariéra prudce stoupá vzhůru.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Změny v pracovním nebo osobním životě jsou na spadnutí, připrav se na ně, ať nejsi zaskočená. Nemusíš se však bát, všechno je v naprostém pořádku, stačí, když se nebudeš urputně držet toho, co ti již delší dobu neslouží, nepřináší radost ani užitek, pusť se a nechej vše odejít, aby mohlo přijít nové a lepší.

Štír (24.10. – 22.11.)

Láska je na cestě, ať již ve stávajícím vztahu nebo zcela nová! Pokud již partnera máš, můžeš se těšit na příjemné změny a rychlý vývoj. Nemusíš se bát, všechno je prospěšné, máš před sebou krásnou cestu naplněnou láskou a porozuměním.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Na pracovišti ocení tvé nadání, píli i schopnosti, stejně tak při studiích můžeš očekávat skvělé výsledky. Máš před sebou dynamické období nejen v pracovním, ale také osobním životě, to, že se ti bude líbit, je jisté.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Nezaměstnaná má skvělou příležitost získat práci svých snů, stejně tak se bude dařit také ostatním. Můžeš se těšit na zvýšení platu nebo novou pracovní pozici, která se nebude dát odmítnout. Nastává čas velmi příznivých změn, raduj se a sdílej vše s těmi, které miluješ.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Jdi za svým štěstím! Očekávej dny, na které jen tak nezapomeneš, všechno, co ti v minulosti nešlo, od pracovního až po osobní život, nyní konečně dostává ten správný směr. S chutí se pusť se do jakékoliv činnosti a buď si jistá, že budeš úspěšná.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Buď na pozoru a nepodlehni nabídkám, které ti přináší riziko, zejména se jedná o nové pracovní smlouvy nebo nabídky ke spolupráci. Buď ve střehu a než se rozhodneš pro radikální změnu, nechej si dostatek času na rozmyšlenou, pečlivě zvažuj kroky a měj oči otevřené.

Foto: Shutterstock.com

13.5.2019 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist