Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu

Nový týden přináší velké změny hlavně v lásce

Nový týden k nám přichází s šancí na uzdravení nejen těla, ale také srdce. Z počátku budeš šokovaná změnou, která k tobě přichází, ale nakonec se ti bude líbit. Chceš vědět víc? Mrkni na naše nové horoskopy!

Beran (21.3. – 20.4.)

Když si v hlavě přestaneš vytvářet děsivé scénáře a změníš svůj pohled na situaci, kterou právě nyní řešíš, uděláš to nejlepší, co jde. Díky obavám nevidíš určité souvislosti reálně, což samozřejmě nevede k úspěchu, ale k dalším strachům. Nemusíš se bát, všechno dopadne dobře, jen na chvíli poodstup a podívej se na problém nezaujatým pohledem, řešení přijde téměř okamžitě.

Býk (21.4. – 21.5.)

Můžeš začít plánovat a nejen to, plynule přejdi do realizace svých snů a přání, budeš úspěšná ve všem, do čeho se pustíš. Nejen, že zvládneš dořešit minulostní neshody a problémy na pracovišti či doma, ale podaří se ti mnohem víc. Energii budeš mít na rozdávání a dobré pocity v tobě probudí další touhy uskutečnit mnohem víc. Plánuj, realizuj a buď si jistá, že přijde úspěch.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Změna, kterou jsi očekávala s obavami, je tady! Pořádně se nadechni, ať můžeš nabrat svěží energii a radost, která přijde hned, jakmile se uklidníš. Máš důvod k oslavám a rozhodně si svůj úspěch nenechávej pro sebe, sdílej svoji radost s ostatními. Pozvi své nejbližší na večeři nebo si společně zajděte na dobrou kávu a zákusek, budou z tvého úspěchu nadšení!

Rak (22.6. – 22.7.)

Nová láska, usmíření nebo snad nový šéf? Ano, začni se těšit! Máš skvělou příležitost poznat muže svých snů, rozhodně neseď doma a vyraž s přáteli na nějakou akci. Zadaná, která prochází krizí a má strach z rozchodu, zjistí, že nic není ztraceno a s partnerem nalezne řešení jejich zapeklité situace. Vzájemný respekt a úcta ti pomohou zapomenout na minulost.

Lev (23.7. – 22.8.)

Příchod nového kolegy do zaměstnání v tobě probudí touhu a chuť poznat ho víc. Jiskra, která mezi vámi přeskočí hned, jakmile vstoupí do dveří, ti zatemní mozek a ty se budeš cítit jako puberťačka. Než cokoliv začneš podnikat, napřed si zjisti, jestli je nezadaný, stejně tak ty, v opačném případě by románek neměl dlouhé trvání a vše by nakonec prasklo. Naopak nezadaná má šanci získat nejen prima kolegu, ale také partnera do nepohody.

Panna (23.8. – 22.9.)

Pocit smutku a nejistoty tě na chvíli úplně ohromí, z nějakého důvodu si budeš připadat méněcenná a sebevědomí budeš mít na bodu mrazu. Začni rychle měnit pohled na život, jen tak se dostaneš opět do formy, nedovol emocím, aby tě ovládly. Co se stalo, je pryč a také na tebe čeká štěstí, stačí, když budeš víc aktivní a nebudeš si své staré rány zbytečně drásat. Nezapomeň, jsi dokonalá již teď a nemusíš čekat na pochvalu od jiných, udělej to sama!

Váhy (23.9. – 23.10.)

Poslední kousek skládanky již velmi brzy zapadne na to správné místo, stačí, když na chvíli poodstoupíš stranou a přestaneš bojovat. Problém, který tě delší dobu trápí a nedovolí ti klidný spánek, se vyřeší téměř sám. Jen nebojuj s nikým a ničím, zbytečně tě tato činnost připravuje o energii a správnou volbu. Buď si jistá, že na tebe čeká úspěch a štěstí, jen mu umožni vstoupit.

Štír (24.10. – 22.11.)

Máš obavy, že nezvládneš důležitý pohovor, zkoušku nebo se snad chystáš s obavami na úřad či poradu? Nemáš důvod k obavám, v klidu vyraž a neboj se, čeká na tebe úspěch a štěstí. Pokud řešíš zapeklitý spor s partnerem, kolegou nebo bývalým přítelem, také tady nalezneš řešení, které se ti rozhodně bude líbit. Jestli jsi sama a chybí ti alespoň dobrý kamarád, pořádně se rozhlédni, je velmi blízko tebe.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Když zjistíš, že tvé finance nejsou zcela podle tvých představ, začneš zcela reálně přemýšlet, jak si rychle a snadno přilepšit. Raději zapomeň na rychlou a snadnou půjčku, která by ti sice na chvíli splnila tvá očekávání, ale věř, že časem bys byla velmi zklamaná. Zaplatíš za ni totiž mnohem víc, než si můžeš dovolit. Když chvíli vydržíš a nebudeš utrácet, dostaneš zprávu, jak zvýšit svůj příjem.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Pro tebe neexistuje žádný problém, můžeš se těšit na skvělé pocity a radost. Díky dokonalé harmonii budeš přitahovat nejen pohledy mužů, ale také žen. Podaří se ti urovnat spory v zaměstnání a nejen to, dlouho neřešitelný konflikt s ženou, která o usmíření nechtěla ani slyšet, se obrátí v dobré. Očekávej od ní zprávu s omluvou, rozhodně přijmi její pozvání na kávu a zapomeň na minulost, je pryč.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Můžeš mít pocit, že na tebe již nečeká štěstí a láska, z nějakého důvodu se budeš cítit osamělá a izolovaná. Máme pro tebe skvělou zprávu! Změna, která se k tobě blíží, přijde jako blesk z čistého nebe. Nemožné se stane skutečností a ty zjistíš, že je život nádherný. Přijímej vše s otevřeným srdcem a náručí, samota je již minulostí, stejně tak na tebe čeká nová pracovní příležitost nebo povýšení.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Abys mohla uzdravit vše, co tě v posledních týdnech trápí, budeš muset konečně zapomenout na pocity viny. Nezapomeň, každá situace a problém nám dává šanci a možnost začít nově. Přestaň vidět život černě a podívej se kolem sebe, hned jak přehodnotíš svůj postoj, přijde uzdravení a velká úleva. Pokud tě trápí nějaký zdravotní problém, začni se těšit na úspěšné vyléčení. Neházej flintu do žita a začni být pozitivní!

Foto zdroj: Shutterstock.com

12.12.2016 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist