Horoskopy podle tarotových karet: Očekávej štěstí i úspěch

Nový pracovní týden v tobě probudí dobrou náladu. Změny, které se blíží, jsou příznivé a vítané, můžeš se těšit na skvělé dny. Jak na tom přesně bude zrovna tvé znamení? To si přečti v našich nových horoskopech pro tento týden.

Beran (21.3. – 20.4.)

Čeká na tebe zkouška, buď klidná a nedovol ostatním, aby tě rozhodili. Trošku se sice zapotíš, ale všechno bez problémů zvládneš. Nenechej se zaskočit, zachovej chladnou hlavu a můžeš se spolehnout na úspěch. Skvělý pocit z dobře vykonané práce ti vynahradí námahu, kterou jsi musela vynaložit.

Býk (21.4. – 21.5.)

Máš velkou šanci na úspěch, pokud se chystáš na zkoušku, konkurz nebo snad nastupuješ do nového zaměstnání, spolehni se na skvělé výsledky. Jediné, co je zapotřebí, zapomenout na strach a také lenost, díky které bys mohla propásnout novou příležitost. Pravděpodobnost, že selžeš, je téměř nulová, využij toho!

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Dny plné radosti a skvělých výsledků, ať již v zaměstnání, na úřadech či osobním životě. Pokud se chystáš na své první rande, rozhodně vsaď na přirozenost a smysl pro humor, pak můžeš získat skvělého muže a časem také životního partnera. Využij tyto příznivé energie k dořešení toho, nač jsi v minulosti neměla čas nebo chuť.

Rak (22.6. – 22.7.)

Nejen, že na tebe čekají láskyplné dny naplněné skvělými pocity, jako bonus k tobě přichází také mnoho lásky ať již v partnerském vztahu nebo s lidmi, kteří jsou ti blízcí. Klidně si začni plnit své sny a přání, s velkou pravděpodobností se ti pomalu ale jistě začínají plnit. Tvé krásné pocity a dobré rozpoložení bude motivovat také lidi kolem tebe.

Lev (23.7. – 22.8.)

Ať se pustíš do jakékoliv náročné práce nebo úkolu, spolehni se, že budeš úspěšná, štěstí, úspěch a také skvělé pocity z dobře odvedené práce jsou tady jen pro tebe. Užívej si příjemné okamžiky a sdílej svoji radost také s ostatními. Sdílená radost je dvojnásobná, tvé srdce jásá nadšením. Pokud jsi sama, potkáš spřízněnou duši, která tvému životu dá zcela nový směr.

Panna (23.8. – 22.9.)

Pocítíš velkou radost z dobře vykonané práce, což se týká nejen pracovních závazků, ale také osobního života. Neváhej se pustit do realizace svých plánů, můžeš se spolehnout, že budeš úspěšná. Úspěch můžeš očekávat také při řešení dlouhodobých sporů na soudu nebo úřadech. Konečně tato etapa skončí a nastává klid.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Těš se! Čeká na tebe úspěch, láska i ocenění. Kde? V podstatě v jakékoliv oblasti tvého života. Štěstí ti fakt přeje ve všech směrech a hvězda ti svítí na cestu. Ať stojíš před jakýmkoliv složitým nebo nepříjemným rozhodnutím, buď si jistá, že vše dopadne ve tvůj prospěch, zvítězíš, ať se děje cokoliv. Sdílej svoji radost také s ostatními, je škoda nepodělit se o tyto úžasné pocity.

Štír (24.10. – 22.11.)

Připrav se na skvělé dny plné porozumění, citů a také romantiky. Můžeš se těšit na velmi krásné energie a štěstí nejen při navazování nových vztahů, ale také harmonii ve stávajícím vztahu. Vychutnej si tuto pohodu také s ostatními. Rozhodně neseď doma, uspořádej oslavu nebo pozvi své nejbližší do cukrárny či na skleničku dobrého vína nebo skvělou kávu.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Jako bys ucítila závan jara ve vzduchu a začneš mít skvělou náladu a chuť do života. To, co jsi delší dobu odkládala, najednou zrealizuješ bez jakékoliv námahy či větší snahy, vše do sebe zapadá jako skládanka. Můžeš očekávat velmi příznivé energie nejen v osobním, ale také pracovním životě. Nezapomínej projevit vděčnost za dary, které k tobě přichází.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Přichází k tobě rychlá a nečekaná změna, z počátku budeš překvapeně chytat druhý dech, ale jen co se pořádně nadechneš, zjistíš, že vše je v naprostém pořádku. To, co ti již delší dobu nepřinášelo radost či zisk, odchází. Všechno staré, nefunkční se bortí a na tebe čekají velmi příznivé dny. Pokud tě trápí dlouhodobá nemoc, tvé tělo i mysl se uzdraví.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Jsi přesně tam, kde jsi chtěla být, čeká tě úspěch v práci a také doma. Buď si jistá, že vše, co začneš v tyto dny realizovat, sklidí zasloužený úspěch a bude mít také velmi příznivý vliv na tvoji budoucnost. Neváhej a pusť se s chutí do všeho, co jsi v minulosti nezvládla. Pokud se chystáš na zkoušky nebo pracovní pohovor, také zde zaznamenáš úspěch.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Postav se nohama pevně na zem a nesnaž se řešit věci s hlavou v oblacích, ne všechny tvé plány jsou totiž reálné. Poraď se ještě s odborníkem a teprve až si budeš jistá, začni je pomalu ale jistě realizovat, potom se můžeš těšit na úspěch. Základem k němu je nic neuspěchat, být trpělivá a nenechat se přesvědčit k neuváženým činům.

Foto zdroj: Shutterstock.com

20.2.2017 6:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist