Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotových karet

Čeká tě úspěch v práci i boj na poli lásky

Beránci mají před sebou mnoho radostných dní, Lvy čekají hádky, Ryby budou potřebovat pevné nervy. A jak jsi na tom ty? Mrkni na naše nové horoskopy a bav se!

Beran (21.3. – 20.4.)

Zhluboka se nadechni a rozhlídni kolem sebe, hoď starosti za hlavu a vychutnej si skvělé energie, které na tebe čekají od pondělí až do neděle. Nic pro tebe není nemožné, všechno, do čeho se pustíš, ti půjde hravě a s lehkostí. Klidně můžeš popustit uzdu své fantazii a začít realizovat své sny a tajná přání. Budeš úspěšná!

Býk (21.4. – 21.5.)

Dostáváš příležitost odpoutat se a opustit to, co již delší dobu neslouží. Velmi úspěšná můžeš být ve vztahových i pracovních záležitostech. Pokud jsi nedávno dostala výpověď, nebuď smutná a začni se aktivně podílet na hledání nové práce, která čeká právě na tebe.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Dařit se ti bude ve všech oblastech, úspěšná budeš nejen při navazování nových pracovních příležitostí ale také v osobním životě. Energie ti rozhodně chybět nebude. Pokud se chystáš na konkurz nebo důležitou schůzku, můžeš se spolehnout na to, že získáš vše, po čem tak dlouho toužíš, ať již novou práci nebo nového partnera.

Rak (22.6. – 22.7.)

Těžký zásah do tvého života v tobě vyvolá mnoho rozporuplných pocitů i strachu. Neboj se, přestože přišel nečekaně, časem pochopíš, jak důležité bylo, aby se jisté záležitosti sesypaly jako domeček z karet. Zhluboka se nadechni a vychutnávej znovu nabytý pocit svobody. Práce nebo láska přijde hned, jakmile se rozhodneš aktivně hledat.

Lev (23.7. – 22.8.)

V zaměstnání se toho na tebe sesype tolik, až začneš přemýšlet o nové práci, stejně tak vztahy, které dlouho neřešily problémy, budou muset udělat vzájemný kompromis nebo se rozhodnou na rozchodu. Každopádně očekávej příležitost dořešit minulost a neboj se toho, jakmile si všechno v klidu sedne, uleví se ti.

Panna (23.8. – 22.9.)

Potěší tě radostné novinky od partnera nebo od člověka, na kterém ti záleží. Zpráva, která k tobě letí, v tobě vyvolá mnoho láskyplných pocitů a radosti. Také v zaměstnání se můžeš těšit na příznivé dny. Pokud se chystáš na pracovní pohovor, konkurz nebo zkoušku, očekávej skvělý výsledek.

horoskopy-24..jpg

Zdroj: Shutterstock.com

Váhy (23.9. – 23.10.)

Máš před sebou dlouhou cestu, která ti ukáže zcela nové možnosti nejen v práci, ale také v osobním životě. Ať již řešíš cokoliv, můžeš si být jistá, že se vše děje pro tvé nejvyšší dobro i úspěch. Stačí vydržet a dotáhnout všechny záležitosti do konce, nic neodkládat na vhodnější dobu.

Štír (24.10. – 22.11.)

Tvá vytrvalost a píle ti přináší zasloužené ovoce, úspěch a štěstí na tebe čekají nejen v pracovní, ale také v osobní oblasti. Ničeho se neboj a pokračuj, tvá snaha bude náležitě oceněna. Můžeš očekávat také vylepšení financí v podobě nečekané odměny nebo honoráře.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Pocit, že stojíš na místě a nic zásadního se v tvém životě neděje, v tobě vyvolává mnoho nejistoty a zmatku. Nepodlehni zbytečným obavám a strachu, vše je v nejlepším pořádku, stačí nechat věci na chvíli plynout. Zanedlouho se s naprostou přesností rozhodneš a učiníš změny, které se ti budou líbit.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

V zaměstnání očekávej příznivou zprávu a pochvalu, všichni obdivují tvoji píli, pracovitost a přátelskou povahu. Pokud ještě studuješ, můžeš se těšit na zvládnutí všech důležitých zkoušek. Nepropadej beznaději ani v případě, že nemáš stálou práci, může se stát, že díky náhodnému setkání dostaneš tip na místo, o kterém jsi dlouho snila

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Máš před sebou skvělé pracovní příležitosti, kdy předvedeš, co umíš a za vše budeš náležitě oceněna. Těšit se můžeš na vyšší plat, povýšení nebo nabídku na zcela novou práci. Všechno bude probíhat v klidu a harmonii, tvé pocity v tobě vyvolají mnoho radosti.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Atmosféra, která je kolem tebe, vypadá jako jedna velká faleš a přetvářka, což v tobě vyvolá bojovnou náladu. Než cokoliv podnikneš, nebo vyslovíš, zhluboka dýchej a počítej do deseti. Není vhodná doba na hádky ani konflikty, nezapomínej, že s klidem sobě vlastním vyřešíš mnohem víc. Tato situace nemá dlouhé trvání, stačí, když vydržíš a nepodlehneš emocím.

Text: Sára

Foto: Shutterstock.com

24.4.2017 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist