Horoskopy podle karet: Nový týden přináší nové příležitosti a lásku

Máš pocit, že jsi stále sama, nic se ti nedaří a nevíš, jak se vymanit ze začarovaného kruhu smutku a strachu? Mrkni na naše nové horoskopy, budeš nadšená!

Beran (21.3. – 20.4.)

Čeká tě skvělá spolupráce s ostatními nejen v zaměstnání, ale také s přáteli i doma. Pokud tě snad trápila osamělost a hledala jsi svoji osudovou lásku, máš velkou šanci se opět zamilovat. Jeho city i úmysly budou čisté, nemusíš se bát odmítnutí, stačí přijmout pozvání na kávu i když se ti nebude chtít.

Býk (21.4. – 21.5.)

Na cestě k tobě jsou novinky, skvělé zprávy a informace, které tě nenechají v klidu a potěší tě! Najednou to, co nešlo zrealizovat, začne s velkou rychlostí nabírat na pozitivních obrátkách a vše ti půjde téměř samo. Vše, co je potřeba dořešit, bezodkladně zvládneš na výbornou.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Nabídka na další spolupráci nebo vzdělávání se ti rozhodně vyplatí, neodmítej ji jen proto, že nevíš, jestli vše zvládneš. Jasně že ano, a navíc získáš mnoho cenných informací a zkušeností, které se ti budou hodit. Než odmítneš, nechej si čas na rozmyšlenou a věř, že bys později litovala.

Rak (22.6. – 22.7.)

Zdařilá transakce v tobě vyvolá mnoho radostných pocitů a euforie. To, co jsi donedávna nemohla uzavřít nebo zrealizovat, se stává skutečností. Na úřadech, soudech nebo při pracovních jednáních budeš úspěšná. Pokud tě snad trápilo nedořešené dědictví, výsledek tě rozhodně potěší.

Lev (23.7. – 22.8.)

S trpělivostí a láskou sobě vlastní doslova okouzlíš každého ve své blízkosti a nejen to, na ostatní bytosti budeš působit jako magnet. Pokud jsi sama, můžeš si být jistá, že tě osloví nesmělý muž, který by již mohl být tím pravým. Nenechej se zmást nenápadným vzhledem a zkus mu dát šanci.

Panna (23.8. – 22.9.)

Všechno hraje jen pro tvůj prospěch, ať se již rozhodneš pro cokoliv, budeš úspěšná a nejen to, ještě tě budou provázet skvělé pocity jako je štěstí, radost a také láska. Pokud jsi nezadaná, máš velkou šanci poznat muže do nepohody, který tě doslova okouzlí na první pohled.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Důležité je nepodlehnout emocím! Z nějakého důvodu budeš mít totiž pocit, že se všechno a všichni spikli proti tobě. Není tomu tak, nastartuj své tělo i mysl na pozitivní vlnu a nedovol ustrašeným myšlenkám, aby tě ovládly. Potom se můžeš těšit na pohodu a klid.

Štír (24.10. – 22.11.)

Skvělá spolupráce na tebe čeká především s muži, pokud se chystáš na pracovní pohovor nebo máš snad obavy z toho, jak dopadne jednání na úřadě či u soudu, můžeš být v naprostém klidu. Vyhraješ! Cokoliv se rozhodneš zrealizovat, bude sklízet úspěch, jdi do toho a zapomeň na strach.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Hned ráno nahoď úsměv a nenechej se za žádnou cenu rozhodit. Lidé kolem tebe budou nabručení a bez nálady. Cokoliv bys po nich chtěla, tak zamítnout nebo se nenápadně vypaří, aby nic dělat nemuseli. Drž si nadhled a nevšímej si jejich naštvaných pohledů a nezasahuj do hádek, který by se mohly strhnout.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Máš vedle sebe partnera? Rozhodně se ti vyplatí věnovat se mu a dát mu najevo svoji lásku. Má pro tebe totiž překvapení, které ti vyrazí dech. Skvělé podmínky k seznámení má také nezadaná. Nepropásni šanci a vyraz mezi lidi, všímej si dění kolem sebe a pokud tě osloví příjemný muž, neodmítej jeho pozvání na kávu.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Přestaň lpět na svých názorech i když velmi dobře víš, že nejsou reálné. Když vše pustíš a necháš na chvíli být, velmi rychle se objeví lepší možnost, jak vše zrealizovat a dokončit. Dej si na chvíli pauzu a netlač na pilu, je jedno jestli řešíš novou lásku, práci nebo profesní záležitosti.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Máš před sebou nadčasové dny naplněné radostí, štěstím a láskou. Nezáleží na tom, co právě nyní řešíš, všechno dopadne skvěle. Klidně udělej krok zpět a dovol ostatním, ať se postarají oni. Buď si jistá, že tě výsledek nadchne a ohromí. Pokud jsi sama, máš velmi blízko sebe muže svých snů, láska na první pohled je tady jen pro tebe!

Foto zdroj: Shutterstock.com

27.2.2017 6:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist