Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy od 14. do 20. října 2019

Zařizuj a organizuj – budeš úspěšná a rychlá!

Nedaří se ti a máš pocit, že věci nejdou podle tvých představ? Zkus zapomenout na představy a dovol, ať se na chvíli život o sebe postará sám, ty jen udržuj nitro v klidu a harmonii. Buď si jistá, že přijdou zázraky. Berani, pozor na horkou hlavu. Býci, očekávejte úspěch. Blíženci, přichází radost! Jak je na tom tvé znamení, ti právě teď prozradí nové horoskopy podle tarotu.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Máš horkou hlavu a občas cítíš, že tvá horlivost nepřináší výsledky, které očekáváš? Jednoduše zvolni krok, dýchej a nenechej se ovládat horkou hlavou. Začni ráno s úsměvem a povol otěže u všeho, co ti zatím nešlo zrealizovat, jakmile se uvolníš, přijde řešení nejen v oblasti financí, ale také vztahů.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Všechno, co v těchto dnech začneš, bude mít také dlouhodobý a velmi příznivý vliv na tvou budoucnost. Zařizuj, vyřizuj, usmívej se a organizuj! V ostatních vzbudíš zájem a respekt, díky tomu nalezneš řešení a také lidi, kteří ti ukáží zcela nový směr.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Očekávej velmi příznivé a radostné dny nejen v práci, ale také osobním životě. Jestli jsi zatím svobodná, můžeš se těšit na nového partnera, zadané pocítí ve vztahu nádhernou lásku, vášeň i jiskru.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Očekávej úspěch, naději, slibnou kariéru a štěstí. Zdá se ti to stále málo? Zkrátka a dobře stojíš pod svojí šťastnou hvězdou, využij příznivé dny k dořešení všeho, co ti v minulosti nešlo. Máš pocit, že se tě to netýká? Místo stěžování, že něco nefunguje, odstartuj změnu a těš se na výsledek, který přijde velmi rychle.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Pozooor! Přijíždí k tobě rytíř na bílém koni! Otevři své srdce lásce, naději a také důvěře, že je vše v nejlepším pořádku. Pokud jsi snad již zadaná, můžeš se těšit na láskyplné dny v kruhu rodinném i pracovním. Důvěřuj a neztrácej naději, blýská se na lepší časy.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

S velkou pravděpodobností projdeš nečekanou zkouškou, která tě zprvu velmi překvapí. Jakmile nabereš druhý dech, uvědomíš si, že se vlastně vyřešil velký problém, který jsi neustále odkládala a bála se cokoliv udělat. Máš hotovo! Raduj se a buď vděčná za život, je totiž úžasný.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Máš možnost skoncovat jednou provždy se záležitostí, která tě trápí dlouhodobě. Neboj se vykročit vstříc novým začátkům i když můžeš cítit strach z neznámého, rozhodně si polepšíš. Nádech, výdech, úsměv – nový život a start ti přinese mnoho krásného.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Představ si, že se stáváš královnou a dokážeš s láskou řídit svůj život a udávat směr také těm, kteří k tobě míří pro radu. Takové to totiž opravdu bude, díky své empatii a vnitřní moudrosti, zvládneš hravě organizovat nejen svůj život, ale pomáháš také těm, kteří si s ním neví rady, což tě naplňuje radostí. Dařit se ti bude v lásce i kariéře.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

V práci to nepůjde přesně podle tvých představ, ale tebe to ani nezasáhne, rozhodneš se totiž, že problémy jiných ti nemohou pokazit náladu a pozitivní přístup. Správně děláš, zatímco ostatní si nebudou vědět rady, ty hravě zvládneš nejen náročný pracovní týden, ale také doma jsi milující matkou a partnerkou.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Nový týden je zcela ve tvé režii, ať uděláš cokoliv, tak získáš zasloužený obdiv i úspěch. Jediné, co ti může trošku přidat vrásku na čele, je závist od kolegyň v práci. Závist s nimi bude doslova lomcovat, protože ti jednoduše nestačí. Nejen, že skvěle vypadáš, ještě zvládáš náročné úkoly s naprostým přehledem i úsměvem. Užíváš života plnými doušky, což ostatní nemohou skousnout.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Rychlost, pečlivost, preciznost a nadšení, tak nějak by se daly shrnout energie pro tento týden. Než se naděješ, máš před sebou víkend a volné dny naplánuješ stejně pečlivě jako ty pracovní. Dařit se ti bude v osobním životě i profesním.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Využij své skryté zbraně a zharmonizuj vše, co jsi nestihla v minulých týdnech. Bystrý úsudek, zdravý selský rozum a touha vše změnit v tobě probudí mnoho krásných emocí. To, že budeš úspěšná ať již v pracovním životě či osobním, je jisté!

fot-zdroj: shutterstock.com

14.10.2019 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist