Horoskopy lásky podle tarotu od 18. do 24. května 2021

Blíženci, Raci a Ryby potřebují zapomenout. Berani se zamilují. Jaké dny v oblasti lásky a vztahů čekají na ostatní znamení, ti právě nyní prozradí horoskopy lásky podle tarotu.

horoskopy-lasky-2-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Vztahy, které nejsou založené na důvěře a upřímnosti, dostanou lekci, která jim otevře oči. Uvědomíš si, že takhle se žít nedá a rozhodneš se odejít. Díky tomu si partner uvědomí, jak moc tě miluje a požádá tě o ještě jednu šanci. Pokud jsi čerstvě zamilovaná a již nyní cítíš, že ti partner neříká pravdu, promluv s ním, a hlavně stůj nohama pevně na zemi, lidé se totiž nemění.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Vztahy proplují bez jediného mráčku, užívej lásky do sytosti a rozdávej také tam, kde chybí. Pokud lásku teprve hledáš, rozhodně neseď doma a vyraz mezi lidi nebo s přáteli na výlet, máš šanci poznat prima muže do nepohody.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Staré a nefunkční vztahy dospěly do zdárného konce. Nejenže se ti uleví, ale díky tomu si uvědomíš, jak moc ti tato situace brala energii. Usměj se na život, protože na tebe čeká láska nová a dlouhodobá, tvé rozhodnutí bylo správné. Štěstí přeje také nezadaným.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Pokud ti partner v minulosti ublížil a ty se stále nemůžeš s jeho zradou vyrovnat, uvědom si, že škodíš jen sama sobě. Zapomeň již na minulost a vykroč s úsměvem vstříc budoucnosti, jakmile se rozhodneš vše nechat za sebou, přijde do tvého života osudová láska. To už stojí za to vystoupit z kruhu minulosti, co říkáš?

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Očekávej velmi příznivou zprávu, která v tobě probudí dávno zapomenuté pocity, jako je láska, štěstí, radost či harmonie. Pokud stojíš o nový romantický zážitek, rozhodně neseď v koutě a vyraz mezi lidi, potkáš tam svého pana Božského, který tě oslní, stejně jako ty jeho.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Nastává velmi příznivé období v oblasti lásky a vztahů. Pokud potřebuješ cokoliv dořešit, vykomunikovat či vysvětlit, nic neodkládej a jednej, budeš nadšená výsledkem. Nová láska, nové začátky a zvýšená aktivita ve všech oblastech v tobě probudí mnoho krásné energie i vášně.

Váhy (23. 9. – 23.10.)

V partnerství mohou narůstat neshody, které nakonec vyústí v hádku. Proto není dobré potlačovat emoce a vždy si raději včas všechno vyříkat. Naštěstí nejde o nic zásadního. Jak rychle bouřka přišla, tak ještě rychleji odejde. Usmiřování, které přijde, bude stát za to.

Štír (24.10. – 22.11.)

Láska je nejmocnější síla na světě a ty můžeš plnými doušky vychutnávat její magickou energii. Zadaná či nezadaná, štěstí je tady jen a jen pro tebe. Plány ohledně svatby dostanou reálnou představu, stejně jako zařizování společného hnízdečka lásky.

Střelec (23.11. – 21.12.)

V oblasti lásky na tebe čeká spokojenost, štěstí, radost a také, pokud toužíš po novém vztahu, láska nová. Partneři, kteří usilují o miminko, dostanou radostnou zprávu od lékaře, který těhotenství potvrdí. To, že budeš nadšená a šťastná, je jisté.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Začni se těšit na velmi příznivé období a také na novou lásku. Pokud partnera máš a řešili jste problémy s dítětem, všechno se vyjasní a nabere zcela novou, svěží a radostnou energii. Novou lásku, stejně jako dobré vztahy v osobním životě, může očekávat i nezadaná.

Vodnář (21.1. – 20. 2.)

Vztahy stojí na pevných základech a přesto, že tě někdy přepadne nespokojenost, nejedná se o nic zásadního. Partner tě miluje, pokud někdy šetří víc, než chceš, je to jen proto, aby tě mohl překvapit dárkem či společnou dovolenou. Nezadaná, vyraz mezi lidi, protože tam můžeš potkat svého prince na bílém koni.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Pokud ti partner v minulosti ublížil a váš vztah neustále řešíš s ostatními, tak věř, že ne vždy ti dávají upřímné rady. Co se stalo, je pryč, teď je na čase vyrovnat se s minulostí a vykročit vstříc novým začátkům. Věř jen sama sobě, v klidu si vše promysli a důvěřuj sama sobě, pak přijde řešení, které tě nadchne a dodá víru ve šťastnou lásku.

foto-zdroj: shutterstock.com

18.5.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist