Helena Berdnová má svůj parfém!

Elegance a smyslnost ruku v ruce s lehce nasládlými koketními prvky. Přesně takový je nový parfém Mystic z dílny české módní návrhářky a stylistky Heleny Bedrnové.

Při jeho slavnostním křtu, který se uskutečnil včera, se mohli všichni přítomní nechat unést netradiční variací vonných prvků, která umožní každé ženě cítit se opravdu výjimečně. Při příjemně voňavém odpoledním setkání měli přítomní hosté možnost nejen novou vůni vyzkoušet, ale také se dozvědět něco o jejím složení či o tom, jak vůbec vznikla.

Stvořitelka vůně, módní návrhářka a stylistka Helena Bedrnová prozradila, že se k navrhování parfému dostala vlastně náhodou: „Před dvěma lety se mi naskytla možnost spolupracovat s firmou Vivien parfum, která parfémy vyvíjí a vyrábí. Jednalo se o návrhy šatů, které měly představovat různé vůně parfémů. Když jsem začala modely navrhovat, představovala jsem si jak na mě ta určitá vůně působí, abych ji věrohodně ztvárnila prostřednictvím šatů. To u mne probudilo touhu vytvořit svou vlastní vůni,parfém. Mým snem byla smyslná, zajímavá a jemná vůně, směs tajemna, erotiky a něhy. Na základě mých představ byl vyvinut nový typ vůně. A parfém MYSTIC byl na světě.“

Pro parfém MYSTIC je typická unikátní květinová vůně s lehce nasládlými koketními prvky, která podtrhuje charismatickou osobnost každé ženy. Umožňuje ji cítit se elegantně, smyslně a neodolatelně. Tato netradiční a nadčasová vůně každého okouzlí díky unikátní kombinaci ingrediencí, jako jsou například vonné prvky jasmínu, irisů, růžového dřeva, tonky, ambry a mošusu.

V závěru odpoledne byla vůně MYSTIC slavnostně pokřtěna. Vše nejlepší jí při jejím vstupu do světa kosmetiky popřály i tři kmotry – sudičky: Klára Doležalová, Gábina Partyšová a Lucie Váchová. „Nabídku stát se kmotrou parfému jsem přijala proto, že se ve svém životě řídím především srdcem a Helena Bedrnová je skvělý člověk. Navíc je velmi pracovitá a profesionální, takže vím, že cokoliv vytvoří, je jen dobré. Vůně je jeden z prostředků, který lidi sbližuje, proto bych novému parfému popřála, aby co nejvíce lidi sbližoval“, nechala se slyšet Klára Doležalová.

Gábina Partyšová naopak Mysticu popřála, aby voněl i těhotným maminkám, protože v průběhu těhotenství mají úplně jiné vůně a máloco jim opravdu voní. Kmotrou právě tohoto parfému se stala proto, že tato vůně jí voní i v průběhu těhotenství.

S Lucií Váchovou spolupracuje Helena Bedrnová na módních přehlídkách a focení, proto se právě ona stala třetí kmotrou – sudičkou. „Jsem typ člověka, který má rád k dispozici hned několik vůní, pro každou příležitost jinou. Proto jsem tuto novinku uvítala. Je to příjemná a svěží vůně, prostě perfektní volba pro toto období“, prozradila Lucie Váchová.

14.8.2007 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist