Farmář hledá ženu: A pohádky je konec!

Je dobojováno, čas vyměřený na nalezení té pravé farmářům vypršel a přichází doba bilancování, veselých návratů i smutných vzpomínek, ke kterým je zimní období jako stvořené. A právě to si produkce pořadu vybrala k setkání všech účastníků reality show…. tedy, skoro všech.

Zklamaný Vlastík

Ne všichni se totiž do půvabné hospůdky odvážili. Jednou z těch, kteří setkání oželeli, byla i Lenka. Vlastík ale dorazil a zcela otevřeně již podruhé přiznal, že po zhasnutí světel a vypnutí kamer se z pohodové (no, mně teda pohodová nepřišla, ale dejme tomu) Lenky stala fúrie, která ho tlačila do rychlých rozhodnutí, akcí bez rozmyslu a to tak, že s ultimáty. Vlastík pochopil, že tudy cesta nevede, a že život se zadluženou a na alkoholu závislou ženou není to, co chtěl v pořadu najít. Odnesl si z něj šrámy na duši i několik pořádně nenávistných smsek od Lenky. Naopak s Terezou si popovídal na závěr moc rád a možná ho i dodatečně mrzelo, že to nebyla ona, koho si vybral. Kdo ví, třeba ty dva ještě osud spojí dohromady…

Patrik „Nevímcochci“

Patrikovy lásky-nelásky dopadly přesně tak, jak se dalo očekávat. Nikdo mě nepřesvědčí, že do opětovného setkání s Lenkou ho nenatlačila produkce a rodina. Ale bez úspěchu. Ono, co si budeme povídat, když potkám chlapa a nejiskří to mezi námi, neproběhne tam ona pověstná chemie, tak se můžeme oba snažit sebevíc a nikdy to mezi námi nevzplane. Nebo to snad máte jinak? Každopádně Lenka s Patrikem ne a podle toho také jejich nastavovaný vztah dopadl. Žádná láska se nekonala a z obou jsou dnes přátelé. A je známo, že kolikrát je dobrý přítel lepší než nešťastná láska.

Břéťa překvapil

Břéťa patří mezi farmáře, kterým pořad k ženě dopomohl, i když ne tak, jak bychom si představovali. Mezi ním a Lenkou ani Oldřiškou láska nevzplála. Dodnes je však spojuje velké přátelství a především Lenka je za účast v pořadu vděčná, neboť si uvědomila, že život na farmě je přesně to, co by se jí líbilo. Tak snad se jí ten sen splní. A Břéťa? Ten si díky pořadu a (ne)zvaným návštěvnicím na svém „území“ uvědomil, jak moc mu záleží na své asistentce, s níž vedle sebe žijí už delší dobu. Odhodil zábrany a pustil se do vztahu s o třicet let mladší dívkou. Lásku mu samozřejmě přeji z celého srdce, ale fakt tomu moc nerozumím, představa, že jeho přítelkyni bude čtyřicet a bude v produktivním věku a na vrcholu sil a jemu bude 71 let, to je mazec. A vezměte to i naopak, přitahovali vás nebo přitahují v jednadvaceti letech muži, co by mohli být vaším otcem?

„Mamiňák“ Petr Bušák

Petr je klasickým případem toho, jak si nechat rychle a kvalitně zničit vztah příliš dominantní matkou. Navzdory evidentní lásce, která mezi ním a Janou vznikla, dává přednost matce a mezi sebe a Janu tak vráží pořádný klín. Nedivím se Janě, že toho má plné zuby, ono být pořád ta druhá a ve všem ustupovat matce svého přítele nezvládne každá. Já osobně bych brala nohy na ramena, jen by mi za patami hořelo. Láska neláska, když se chlap ženské nezastane, ač je v právu, pak pro ni nemůže být oporou, a konec konců, to fakt není skutečný chlap. Na druhou stranu ji i chápu, že mu stále dává šanci, Petr je prostě tak strašně nesmělý a uvědomělý, že rodině jednoduše ublížit nedokáže. Ale sakryš, o pusu by si mu přeci říkat nemusela!

Stále zamilovaný Petr Hájek

I na setkání po několika měsících dorazil Petr Hájek stále zamilován do Adriany. Nevím, nakolik čekal setkání s Johanou, ale každopádně se jej dočkal. Ta se z pro ni asi dost otřesného zážitku dosud úplně nedostala. Jako náplast na zhrzenou duši si pořídila dům a podle všeho v těsné blízkosti Petrovy farmy. Zbraně tedy rozhodně nesložila. Petr má však oči zatím jen pro Adrianu. Jejich vztah rozkvétá a oba vypadají spokojeně. Ale jak je to doopravdy netuším, Adriana otálí s definitivním odstěhováním se k Petrovi, což po třech měsících vztahu i chápu, kdo ví také, jak je to s exekucí, kterou by měl Petr mít údajně na dům. Každopádně tito dva jsou jediným oficiálním párem, který z pořadu vznikl, a jejich láska byla odměněna sadou nádobí.

Co však se všemi aktéry oblíbené reality provede čas, se dozvíme v definitivně posledním díle příští týden. A zdá se, že se máme nač těšit…

10.5.2011 12:00| autor: Petra Martišková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist