Existuje dokonalý chlap? Ano, ten můj!

Jako malá holka jsem věřila v prince na bílém koni. Měl to být dokonalý mladý muž, který mi složí k nohám vše, co si budu přát. O každodenním nošení květin a vyznávání nejhlubší lásky ani nemluvím. Má představa byla jasná. Muž, jemuž se jednou dostane výsady stát se mým manželem, musí být dokonalost sama. Svalovec s něžným úsměvem, modrýma očima a roztomile rozcuchanými tmavými vlasy. Chlap, který za mnou bude stát vždy, když to budu potřebovat.

Samozřejmě že v mých představách se tyčil do výše dvou a půl metru a v každičkém sporu s kýmkoliv, kdo by mi chtěl ublížit (rozuměj každá kamarádka, s níž jsme se právě pohádaly), mi bude oporou a zastraší protivníka pouhým pohledem. V mých dětinských představách se z něj stával romantický snílek, který mi složí hlavu do klína, bude si se mnou celé hodiny povídat o nesmyslech a na důkaz lásky mě bude zahrnovat pozornostmi.

Jak jsem dospívala a poznávala realitu, musela jsem ze svých snů a plánů chtě nechtě slevit. Najít pana Dokonalého či Úžasného by bylo nad mé síly. Ve svém životě jsem moc mužů důkladně nepoznala, nicméně měla jsem vztah s takovým bordelářem, že mám dodnes chlupy v pozoru, když si na to jen vzpomenu. Druhý partner byl sice docela fajn pomocník v domácnosti a nepořádek přímo nesnášel, ale zase měl na můj vkus až příliš rád své kamarády. Ve chvíli, kdy si u nás podávali dveře každý den, v kteroukoli hodinu, jsem ukázala dveře i já jemu.

Dnes mám muže, který, když se nad tím zamyslím, beze zbytku splňuje mé dětské ideály. Má ty nejmodřejší oči pod sluncem, tmavé  vlasy už mu pravda poněkud ustupují, zato rozcuchané bývají občas až dost. Je to chlap jako hora, i když dva a půl metru nemá, a začíná se mu zakulacovat břicho. Ale stojí za mnou vždycky, když to potřebuju, a docela určitě dokáže každého, kdo by chtěl ublížit naší rodině, zastrašit pouhým pohledem.

Občas mi nosí květiny pro radost a nezapomíná na naše narozeniny ani svátky. Pokud je opravdu hodně unavený, rád mi složí hlavu do klína a jen poslouchá mé povídání. I když za zcela jiným účelem, než aby mě vyslechnul. Zpravidla ho spolehlivě uspí první tři rozvitá souvětí.
Má své mouchy i vlastnosti, pro které bych ho někdy přetáhla válečkem, ale nikdo nejsme dokonalí, že? 🙂 Suma sumárum můžu říct, že můj chlap je mužský do nepohody, který se mi líbí a kterého obdivuji pro to, jaký je.

A co vy? Jaké byly vaše dětské sny a jaká je skutečnost? Našly jste muže svých snů, nebo silnější polovičce lidstva nemůžete přijít na jméno? Jaký je váš partner?

1.3.2013 12:00

Další testy kosmetiky

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist