Speciální
horoskop

Dnes máme Novoluní ve Lvu. Připrav se na nový start

Energie Lva je mocná a ty máš jedinečnou šanci si připomenout, v jakých oblastech života chceš doopravdy zazářit. Nastal čas se zaměřit především na sebe a své vlastní priority. Dovol si být následující měsíc zdravě sobecká, protože abys mohla druhým doopravdy sloužit, musíš znát a ctít svou vlastní sílu, abys měla z čeho dávat. Nejdřív se naučit bezpodmínečně milovat sama sebe, aby tvá láska k druhým byla opravdová.

Začíná nový měsíční cyklus, a tak sny, které se ti dnes ráno mohly zdát, mohou být výjimečné, a tak si je ihned zapiš, aby neupadly do světa zapomnění. Připomeň si své jedinečné kvality, o kterých možná zatím víš jen ty a nauč se naplno důvěřovat své vlastní síle. Možná zanedbáváš sama sebe víc, než je zdrávo, a tak nastal čas si připomenout to, proč vlastně žiješ tento lidský příběh.

Dělej, co tě baví

Vzpomeň si na to, co tě v životě nejvíc bavilo a snaž se k těmto činnostem vrátit. Nenech se ubít různými povinnostmi, kterých může neustále přibývat, a raději se zaměř na to, aby sis během týdne udělala čas pro svůj koníček nebo jinou činnost, která tě naplňuje. Často si v duchu říkej: „Dělám vše s radostí“. Možná si v následujících dnech uvědomíš, že budeš muset změnit práci, protože ti ubírá až příliš mnoho času a tvá seberealizace se neustále odkládá. Když se cítíš často unavená, může to znamenat, že tě tvé vnitřní vedení upozorňuje na to, že je potřeba se více zaměřit na to, co ti přináší radost. Radost je jako palivo, které potřebuješ k jízdě životem. Pokud jen pracuješ a věnuješ se svým blízkým a na sebe zapomínáš, nastal čas učinit změnu.

Poslání a povolání

Poslání a povolání jsou u mnoha lidí často v rozporu. Důležité je se naučit tyto dva pojmy postupně sloučit v jedno. Nejde to však vždy hned, protože různé životní okolnosti tento proces mohou zpomalovat. Rozhodně se však nevzdávej a snaž se svou vášeň propojit s každodenní prací. Čím blíže bude tvé povolání odrážet tvé pravé poslání, tím pocítíš větší nárůst energie a radosti. Přestože si myslíš, že tě tvé koníčky zatím neuživí, není dobré se jich jen tak vzdávat. Když vytrváš, nakonec všeho dosáhneš. Tím, že své zájmy nebudeš zanedbávat, projevíš tak úctu k sobě a tím naroste tvá životní energie. Pak budeš dělat velké životní změny zlehka.

Pravidelně medituj o samotě

Mnoho lidí je ztraceno v síti každodenních povinností a vztahů, které mohou ubírat až příliš mnoho energie. Vyhraď si během dne aspoň chviličku na psaní deníku, procházku parkem, nebo meditaci či jinou aktivitu, která tě propojí sama se sebou. Když neznáš své potřeby i tvé vztahy budou strádat, protože pro svého partnera a ostatní lidi nebudeš srozumitelná. Jednoduše se zamysli nad tím, jaká činnost tě těší a jakým výtvorem bys mohla druhé obohatit. Nakresli někomu obrázek nebo s druhými sdílej své úspěchy v zaměstnání, ve sportu nebo v jiných zálibách. Popřemýšlej o tom, co tě opravdu těší a až si to uvědomíš, na nic nečekej a jdi cestou svého sebenaplnění. Budeš pak zářit jako Slunce a tvé osobité paprsky budou druhé inspirovat k tomu, aby také zářili.

Foto: Shutterstock.com

1.8.2019 10:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist