Speciální
horoskop

Dnes je Novoluní v Panně. Věnuj se svému poslání

Udělej vše pro to, aby se jednoho dne stalo tvé poslání i tvým povoláním. Pokud pracuješ jen pro peníze, můžeš v tomto období zaznamenat klesající motivaci, kterou bude třeba obnovit. U mnoho lidí trvá proměna povolání v jejich poslání i několik desítek let, a tak nesmutni, pokud jsi teprve na začátku své cesty. Dobrou zprávou pro tebe je, že právě teď nastal příhodný okamžik, kdy je dobré překonat své obavy a postupně vykročit za svým ideálním zaměstnáním. Učiň konkrétní krůčky a uvidíš, že každým činem vzroste i tvé nadšení.

Znamení Panny vládne každodenní práci, zaměstnání i zdraví. Je velmi zajímavé sledovat, že často druh práce má silný vliv i na lidské zdraví. Často duše používá nemoc jako způsob komunikace, kterou tě chce upozornit na to, abys ve svém životě udělala velké životní změny. Nastal příhodný okamžik se pustit do nových projektů a pracovních výzev, které tě již dlouhou dobu lákají. Pokud o ničem takovém nemáš ponětí, nastal čas se zamyslet nad svým ideálním zaměstnáním.

Pečuj o své tělo s láskou

Jez zdravěji a pravidelně se pohybuj. Velmi důležitou roli může hrát i tvůj intimní život, který ti může dodat buď mnoho energie, pokud je kvalitní nebo tě frustrovat, pokud jeho kvalita je nedostačující. Se svým partnerem si otevřeně promluv a neboj se mluvit o svých potřebách. Číst druhém myšlenky jen tak někdo nezvládá, a tak nečekej na nějaký zázrak. Rovněž se zaměř na způsob, jakým se stravuješ. Velmi důležitý je i postoj, který při jídle zaujímáš. Buď vděčná za své zdravé tělo, protože díky němu se můžeš i naplno věnovat svému poslání. Pokud máš zdravé tělo i mysl, můžeš ve svém životě změnit doslova vše. Věnuj se i fyzickému cvičení a zkus střídat posilování s pravidelným protahováním.

Odevzdej vše, co nepoužíváš

Abys do svého života mohla přivolat nové příležitosti, musíš jim učinit prostor. Po celý následující měsíc se zaměř na očistu nejen svého těla a mysli, ale i své domácnosti. Uspořádej si i své vztahy ke svým nejbližším a uvědom si, co by bylo dobré zlepšit. Když budeš mít ve své domácnosti prostor a klid, život tě náhle zaplaví různými pracovními příležitostmi, které uvidíš. Zamysli se nad věcmi, které doopravdy používáš a které jen trpí samotou a v rukách jiných lidí by ožily. Zkus přistupovat k věcem jako k živým bytostem. Najednou možná uvidíš, jak některé věci v tvé domácnosti zůstávají zcela nevyužity a jen blokují životní energii. Buď štědrá a dávej druhým věci, na kterých ti sice záleží, ale zároveň víš, že je nepoužiješ.

Najdi své pravé životní zaměření

Až si ve svém životě uděláš pořádek, vstoupí do tvého vědomí inspirace a energie potřebná k činu. Využij této příležitosti a udělej něco nového, co tě přiblíží k tvým nejtajnějším snům. Nevyhýbej se příliš dlouho činnostem, o kterých víš, že mají být udělány, protože pak se můžeš cítit „falešně“ unavená a možná i trochu smutná. Snaž se dělat takovou práci, která bude v harmonii s tvými vnitřními přesvědčeními a budeš mít vždy dostatek energie a elánu naplňovat každodenní povinnosti. Buď vděčná za vše, co bylo, protože už jen uvědomění toho, co ve svém životě chceš, je velký dar a krok vpřed.

30.8.2019 10:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist