Co dál?

Dotaz: CO dál? Dobrý den, jako všechny ženy bych potřebovala alespoň trochu vědět, jak tuhle věc vidí chlap. Mám poměr s mužem, který cestuje po celém světě, ale jinak je národnosti slovenské. Je milý, pozorný a vždy si udělá čas. Bohužel má ale přítelkyni, která je několik set kilometrů vzdálena. Seznámila jsem se s ním v práci, jsem jeho podřízená. Nějak se naše cesty sešli. Ovšem jak říkám, je to velký cestovatel a za dva měsíce opět zvedne kotvy a odjede. Má tohle scházení nějakou budoucnost? Jsem pro něj jen sexuálním objektem, nebo se jeho názor může změnit? Moc děkuji za odpověď. L.

Odpověď

Ahoj,
myslím si, že je to docela statný námořník a v každém přístavu, kde zakotví, tak má nějakou spřízněnou duši, se kterou je mu stejně dobře jako s tebou. Pokud má doma přítelkyni a tu vesele podvádí s tebou, tak mu to nebude dělat žádný problém ji podvádět i s další, kterou objeví na novém místě svého působení. Určitě to nemá žádnou budoucnost. To si vůbec nepřipouštěj! Asi jsi to odhadla dobře, jsi jen sexuální objev a nic víc na tom nezměníš. Vem to tak, že je to život cestovatelů a lásku od toho nečekej.

21.5.2018 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist