Česko Slovensko má talent se vrací. Kdo bude v porotě, co nás čeká nového a co na to říká Rytmus?

Oblíbila sis talentovou soutěž Česko Slovensko má talent? Tak tě můžeme potěšit, její jubilejní desátá řada se nezadržitelné blíží a s ní i spousta novinek, které potěší všechny diváky. Jakou roli bude hrát v soutěži Rytmus nebo Eva Holubová? Zjistili jsme pro tebe.

talent-1100x618.jpg Zdroj: FTV Prima

Start nové série oblíbené show Česko Slovensko má talent se nezadržitelně blíží a tak už za chvíli se na pódium postaví opět skvělí zpěváci, tanečníci, akrobati, kouzelníci a další talentovaní lidé, kteří jsou jedním slovem unikátní a nikde jinde je nejspíš takto pohromadě nemáš šanci vidět.

V roli porotců se nic nemění. I nadále se za porotcovský pultík posadí Jaro Slávik, Jakub Prachař, Diana Mórová a Marta Jandová. V roli moderátorů se představí David Gránský a Jasmina Alagič Vrbovská. 

Jaké novinky nás čekají?

Jubilejní ročník přinese i několik novinek. Jednou z nich je účast speciálních hostujících porotců z řad celebrit. Jedním z nich bude i známý raper Patrik Rytmus Vrbovský, který je manželem moderátorky show Jasminy Alagič. Rytmus se už v jedné show jako porotce objevil. V Talentu však bude úplně poprvé a náležitě si to určitě užije. Patrik zaskočí za svoji kolegyni herečku Dianu Mórovou, která měla jiné pracovní aktivity. Rytmus se zúčastnil jednoho natáčecího dne, během kterého se natočily dva díly. Skvěle se bavil, neměl problém jít mezi účinkující ani být součástí vystoupení.

Ještě před natáčením jsme mu položili pár otázek:

Jaké máte očekávání před natáčením show?

Nemám žádné očekávání. Nechám se unést momentem, vším, co bude tady a teď.

Jaký budete porotce?

Neumím říct. Nechám se nést celým natáčecím dnem, nebudu se stylizovat do nějaké polohy, budu takový, jaký jsem. Ale pevně věřím, že nebudu negativní porotce.

Jaké talenty byste rád viděl?

Nechám se překvapit, nemám nic speciálního, co bych rád viděl, těším se na každé dobré vystoupení.

Rytmus se objevil při natáčení zrovna v den narozenin partnerky Jasmíny, která netušila, že v den jejích narozenin bude sedět na porotcovském křesle její manžel.

Nevěděla vůbec nic a já jsem jí musel lhát, což bylo pro mne dost těžké.

A co na překvapení říká Jasmína?

Bylo to pro mě fakt velké narozeninové překvapení. Vůbec jsem to netušila. Paťovo účinkování v ČSMT hodnotím velmi pozitivně. Pro mne osobně je o to pozitivnější, že bylo krásné, že jsme spolu poprvé na něčem společně pracovali. Zrovna to bylo na den mých narozenin, takže to byl pro mne opravdu dáreček. Myslím si, že byl přesně takový, jako Paťo je ve skutečnosti. Velmi lidský, empatický a mám pocit, že mu jistá vystoupení vybila pojistky a že ani nečekal, jaké rozmanité talenty tato show skrývá.

Kromě Rytmuse se v roli speciálního porotce objeví také populární česká herečka Eva Holubová. Těšit se můžeš také na už tradiční zlatý bzučák, k němu však přibude také novinka Velký třesk, při kterém se účinkující rovnou dozví, kdo postoupí do semifinále.

Porotkyně Marta Jandová k aktuálním ročníku říká: „Těším se každý rok. Je to super zábava dívat se na spoustu skvělých talentů a smát se s kamarády z poroty. Doufám, že se budou letos opět bavit i diváci.“

Co můžeme prozradit už teď, je, že kromě zpěvu, tance a uměleckých disciplín, bude tomuto ročníku vévodit akrobacie. A kdoví, možná přijde i Pátrovič. 🙂

Kdo zvítězí tentokrát – bude to sedmý Slovák, do třetice Čech nebo podruhé cizinec?

Dosavadní vítězové ČSMT:

2010 – Dae Men (silová akrobacie, ČR)

2011 – Atai Omurzakov (robotický tanec, Kyrgyzstán)

2012 – Jozef Pavlusík (operní zpěv, SR)

2013 – Miroslav Sýkora (operní zpěv, SR)

2015 – Gyöngyi Bodišová (zpěv, SR)

2016 – ACT 4 Slovakia (krasojízda na kole, SR)

2018 – Nikoleta Šurinová (bubnování, SR)

2019 – Margaréta Ondrejková (zpěv, SR)

2021 – Diamonds (taneční skupina, ČR)

Ve videu si můžeš připomenout finálové vystoupení vítězů loňského kola:

text: Petra Martišková, zdroj text a foto: FTV Prima

26.8.2022 7:00| autor: Petra Martišková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist