Červencový online výklad karet po celý den zdarma

Prázdniny se přehouply do své poloviny a máme tady další rychlou online poradnu. Chceš vědět, jestli ještě potkáš svoji prázdninovou lásku nebo jak na tom bude tvůj stávající vztah? Není nic snazšího než napsat dotaz a čekat na odpověď.

Jak se zeptat?

Napiš své datum narození a rozmysli si otázku, kterou napiš jasně, ať můžeš dostat co nejpřesnější odpověď. Nezapomínej, že závažné dotazy, jako je zdraví, finance a další je potřeba konzultovat s odborníkem. Neočekávej, že poradna na dálku umí dělat zázraky.

Nač se neptat?

Nesnaž se svými dotazy zasahovat do života jiných, ptej se pouze sama na sebe, na nevěru ani na pomluvy či drby odpovídat nemůžeme. Respektuj to, že tato poradna nabírá velmi rychlé obrátky a množství dotazů je samozřejmě omezeno časem, proto nelze odpovídat na budoucnost, kterou si tvoříš jen ty sama, stejně tak na komplikované otázky, které jdou někdy velmi špatně rozklíčovat.

Dotazy můžeš psát přímo pod článek. V 15 hodin se poradna uzavře a pak můžeš využít naší astroporadny, nebo si přečíst jako povzbuzení kartu na každý den.

Text: Sára

25.7.2017 6:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist