Ahoj, půl roku jsem se scházela s jedním klukem

Ahoj, půl roku jsem se scházela s jedním klukem, ani jeden z nás vztah nechtěl, ale bohužel já jsem do toho spadla a zamilovala se, on se taky začal chovat, že je mezi námi víc, drželi jsme se za ruku, spali v objetí, psali si skoro denně,.. Minulý týden mi řekl, že potkal někoho jiného a že si to nechce pokazit. Sešli jsme se a promluvili si, kdy mi řekl, že ke mně nic necítil a že nemá cenu na něj čekat, spíš mi ale přijde, že teď neví, co chce. Hlavně mě zaráží, že mi řekl, že vztah nechce a teď je po pěti dnech co holku zná asi ochotný do něj jít (říkala jsem mu, že nechce vztah pouze se mnou a tvrdil, že to není pravda, že chce být sám a užívat si, protože je po rozchodu). Myslíte, že má cenu doufat, že se nějak rozmyslí? Že je nějaká šance ho získat zpět? A jak? A myslel vážně, to co mi řekl? Děkuji za odpověď, přijdu si teď zmatená a hloupá, že jsem viděla něco, co nikdy nebylo ale podle starých zpráv je vidět, že asi nějaký zájem měl.

Odpověď

Ahoj,
nevím, jestli je nějaká šance ho získat zpět, ale na tvém místě bych se o to nepokoušel. Na začátku vašeho vztahu-nevztahu jste si dali nějaká pravidla a tys je měla respektovat. Bohužel ses zamilovala, on to vycítil a zalekl se. Přestaň se snažit slepovat hrneček a najdi si takový, který není rozbitý.

10.4.2017 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist