Femina.cz » Magazín » Zábava » Týdenní horoskopy pro 6.týden od 10.2. do 16.2.2014

Týdenní horoskopy pro 6.týden od 10.2. do 16.2.2014

Týdenní horoskopy pro 6.týden od 10.2. do 16.2.2014

Magazín: Zábava | autor: Naďa Šmídová | vydáno 10. 02. 2014

Tento týden je ve znamení lásky. V pátek nás čeká svátek svatého Valentýna a s ním i den plný romantiky. A jaký bude tento zamilovaný týden pro vás? Najdete pravou lásku, nebo vás čekají běžné starosti a problémy? Přečtěte si více v našem zbrusu novém týdenním horoskopu.

 • Slunce je ve Vodnáři, kde setrvá do 18.2.2014.
 • Retrográdní Merkur je v Rybách. Ve čtvrtek 13.2. se opět vrátí do Vodnáře. Do Ryb poté vstoupí 17.3.
 • Venuše je v Kozorohu, kde setrvá do 5.3.2014 
 • Mars je ve Vahách, kde setrvá do 26.7.2014. 
 • Retrográdní Jupiter je v Raku, kde setrvá do 16.7.2014. Přímý směr nabere 6.března 2014.
 • Saturn je ve Štíru, kde setrvá do 23.12.2014.
 • Uran je v bojovném znamení Berana.
 • Neptun pluje ve svém domicilu, mystickým znamením Ryb.
 • Pluto je ve znamení Kozoroha.
 • Fáze Luny...Měsíc dorůstá. V sobotu 15.2.2014 v 00.53 hodin nastane úplněk ve Lvu. Poté začne měsíc ubývat.

Beran (21.3. - 21.4.)

První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.
Vládcem  znamení je Mars - polarita Yang

V první polovině týdne se snažte vyhýbat všem aktivitám, kde by hrozilo zranění, nevyjímaje sportování. Tak sami sebe nepřipravíte o skvělé dny, které pro vás horoskop nachystal v druhé polovině týdne. Pro nezadané mohou být zlomové dny okolo pátku, protože lze předjímat zamilování, zadaní si zase vyrazí společně se svou drahou polovičkou s přáteli, a zažijete tolik legrace, že vás ještě příští týden bude od smíchu bolet bránice.

Býk (22.4. - 21.5.)

Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.
Vládcem je zde Venuše - Jitřenka  - polarita Yin

Když v první polovině týdne zaznamenáte napětí v intimním vztahu, nic neřešte, dejte si se svou drahou polovičkou od sebe oddych. Opět vás k sobě přiláká vášeň, takže pár dnů trávených bez toho druhého vašemu vztahu jenom prospěje. Druhá polovina týdne je ideální pro jedince, kteří chtějí změnit denní režim, začít hubnout. Začnete se daleko víc zajímat o své zdraví, tělesnou schránku. To mnohé nasměruje do posilovny, sauny, možná si koupíte permanentku do krytého bazénu, a co je důležité, nebude vám dělat problém změnit jídelníček, pokud zjistíte, že máte nadváhu.  

Blíženci (21.5. - 21.6.)

Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.
Vládu drží Merkur - polarita Yang

Trpíte-li nějakou chronickou chorobou, zejména ve vztahu k srdci,  pohybovému aparátu či plodícím orgánům, v první polovině týdne se nijak nepřepínejte, mějte po ruce léky! Může totiž dojít ke zhoršení nemoci! Okolo pátku budete mít hlavu plnou kreativních nápadů, což byste měli využít k úpravám interiéru bytu. Během víkendu se může splnit přání těm, kteří touží počít potomka.

Rak (22.6. - 21.7.)

Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.
Vládce Luna - polarita Yin

Máte-li děti školou povinné, obrňte se v první polovině týdne trpělivostí. Budou vzpurné, začnou porušovat dohody a hlavně se nebudou chtít učit. Nicméně prospěje vám vlastně nepodnikat nic, ona je tahle vzpoura přestane v druhé polovině týdne bavit. Když je ještě trošku odstřihnete od jejich vrstevníků, budou se chovat již během víkendu jako hodní beránci, a dokonce vám začnou velmi ochotně pomáhat například na zahradě.

Tohle pánové v sexu zbožňují: Mrkněte na jejich erotické touhy!

Tohle pánové v sexu zbožňují: Mrkněte na jejich erotické touhy!

Máte v plánu drahého překvapit nevšední praktikou a zažít něco nového, překvapivého a především t...

Lev (22.7. - 22.8.)

Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.
Vládne Slunce - polarita Yang

Rodinné konflikty se u vás doma zabydlí v první polovině týdne, zejména pokud bydlíte pod jednou střechou vícero generací. Když se doma budete vyskytovat co nejméně, bude to jenom dobře, protože to občas budete vy, kdo nějakým výrokem naštve starší příbuzné, či rodiče, prarodiče. Situace se pomalu uklidní okolo pátku, a ve dnech víkendu dokonce podniknete s celou rodinou finančně náročnější nákup, patrně se bude jednat o praktického pomocníka do domácnosti.

Panna (23.8. - 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.
Vládcem je Merkur - polarita Yin

V první polovině týdne nebudete mít chuť komunikovat, od lidí se budete držet stranou. Ale ani to vás neochrání před příbuznými, kteří vás svou netaktností neuvěřitelně vytočí. Možná mezi vámi vznikne tak ostrý konflikt, že s nimi přerušíte veškeré styky, a to chvilková záležitost nebude. Pokud si slíbíte, že je už nikdy nepustíte přes práh bytu, dodržíte to, a nenajde se síla, která by vaše rozhodnutí zvrátila.    

Váhy (23.9. - 23.10.)

Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.
Toto znamení  ovládá Venuše -  Večernice  - polarita Yang

Zásadně v první polovině týdne nepodnikejte větší nákupy. Jinak začnete mít pocit, že si snad na vás zasedla smůla. Jako naschvál totiž sáhnete po nekvalitních předmětech, které se vám doma rozsypou nebo rupnou pod rukama, ale reklamaci vám prodejce neuzná, sdělí vám, že k poškození došlo vaší vinou. Pokud sportujete, ve skvělé kondici budete v druhé polovině týdne, a mnozí z vás stanou na stupních vítězů!

Štír (24.10. - 22.11.)

Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.
Vládcem  znamení je Pluto, spoluvládce Mars - polarita Yin

Pokud zaznamenáte v první polovině týdne napětí na domácí půdě, svolejte poradu, a snažte se spravedlivě rozdělit povinnosti o domácnost mezi všechny členy rodiny. Tím se nestane, že by starší generace začala vyčítat těm mladším, že se pouze flákají, ale vynést koš s odpadky je ani nenapadne. Tím se rozmíšky uklidní, a vy konečně budete mít čas na sebe. Víkend totiž budete mít doslova nabitý společenskými akcemi, takže domů se vlastně budete chodit pouze vyspat.

Krásná a mladá pleť. Díl třetí: Co jíst v následujících 4 týdnech

Krásná a mladá pleť. Díl třetí: Co jíst v následujících 4 týdnech

Podařilo se vám vysadit cukr a dodržet detox? Hurá! Pak vězte, že v následujících třech týdnech u...

Střelec (23.11. - 21.12.)

Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.
Vládcem je Jupiter - polarita Yang

Držte si dál od těla v první polovině týdne nové lidi, se kterými se seznámíte například na ulici, a budou o hodně starší než vy. Jakmile je pustíte do svého soukromí, způsobí vám spoustu problémů, ale skrytě, pomluvami za zády! Riskantní by pro vás bylo i sedat si do auta naprosto cizích lidí, což znamená necestovat stopem! Skvělý čas na navazování nových kontaktů budete mít naopak v druhé polovině týdne. Je dokonce možné, že vás přátelé pozvou na chalupu, kde se seznámíte s několika zajímavými lidmi. Dokonce nelze vyloučit, že vás svými úspěchy tak motivují, že se rozhodnete dál něco studovat.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.
Vládcem je Saturn - polarita Yin

Když vám v první polovině týdne dojdou peníze, poproste o pomoc přátele. Sice u některých narazíte na odmítnutí, ale na stranu druhou už budete pro příště vědět, kdo vám nepodá pomocnou ruku, když se ocitnete v problémech. Uděláte si prostě jasno, kdo je pouze známý, a kdo kamarád i do nepohody. V druhé polovině týdne se mnozí konečně dočkáte nějaké finanční satisfakce, možná vám konečně bude vyplaceno dědictví, anebo předán nějaký majetek.

Vodnář (21.1. - 18.2.)

Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.
Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn - polarita Yang

Na první polovinu týdne si neplánujte nic důležitého, a vyhýbejte se lidem s autoritou, mocí, zejména mužům. Pokud se dostanete do konfliktní situace, šetřete ostřejším slovníkem, jinak vám to někdo následně spočítá i s úroky! Vše důležité si naplánujte a vyjednejte až na druhou polovinu týdne. Dokonce dny okolo pátku vám do života přivedou člověka, který sehraje důležitou roli ve vaší budoucnosti, u nezadaných to může být seznámení s budoucím intimním protějškem.

Ryby (19.2. - 20.3.)

Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.
Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter - polarita Yin

V první polovině týdne se vám bude velmi problematicky diskutovat s  úředníky. Pokud budete cestovat, zkontrolujte si cestovní a všechny nutné doklady, jinak noc strávíte v izolaci, například díky neplatnému pasu! Ve dnech okolo pátku šetřete srdce, a máte-li problémy s křečovými žilami, bez zdravotních punčoch nevycházejte ven. Nemoc se může zhoršit, a horoskop nevylučuje, že náhlá nevolnost vás přinutí uprostřed noci přivolat lékařskou pohotovost.

e-mail: nadamagic@seznam.cz
http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz/
http://www.webpark.cz/nadasmidova/ 
Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
10. 02. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
10. 02. 2014 Bobina1 - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Blíženec

24. 03. 2017 Horoskop Blíženec

Muž, se kterým tě pojí pracovní záležitosti, tě natolik okouzlí, že docela ztratíš rozum a úplně mu podlehneš. A to n... Celý horoskop

Karta dne

Sedm mečů
Můžeš se cítit vyčerpaná a stát téměř na pokraji sil díky porážce, kterou jsi právě prožila. Pokud jsi o něco důležitého přišla a nezískala jsi to právě čestným způsob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
 • Duchovno
 • Výklad tarotů
 • Magické obrázky
 • Andělské karty
 • Výklad pomocí kamenů
 • Partnerské vztahy
 • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist