Femina.cz » Magazín » Zábava » Horoskopy podle tarotu: Přichází nová láska, těhotenství i peníze

Horoskopy podle tarotu: Přichází nová láska, těhotenství i peníze

Horoskopy podle tarotu: Přichází nová láska, těhotenství i peníze

Magazín: Zábava | autor: Sára | vydáno 02. 01. 2017

První týden nového roku je tady a ty se můžeš těšit nejen na příliv nové energie, ale také na novou lásku. Pozor si dej na neplánované těhotenství, mohlo by tě nepříjemně zaskočit. A co dalšího tě čeká? Mrkni na naše nové horoskopy.

Beran (21.3. - 20.4.)

Změna, na kterou jsi tak dlouho čekala, je tady, s čím jsi ovšem nepočítala, je rychlost s jakou udeří. Až se vzpamatuješ z počátečního šoku, zjistíš, že je všechno v nejlepším pořádku a konečně si úlevně vydechneš. Nová práce, nový vztah, zlepšení financí - to vše je tady jen pro tebe.

Býk (21.4. - 21.5.)

Z nějakého důvodu jsi měla na očích růžové brýle, které ti bránily jistou situaci vidět ze správného úhlu. Očekávej prozření, které ti pomůže konečně uskutečnit všechny plány, které sis v minulosti předsevzala. Ať se pustíš do čehokoliv, můžeš si být jistá, že budeš úspěšná a šťastná.

Blíženci (22.5. - 22.6.)

Nezvyklé ticho a klid v tobě probudí zvědavost a touhu zjistit, co se to vlastně děje. Pocit, že nemusíš nic zásadního řešit, bude pro tebe tak osvobozující, že se rozhodneš v této nečinnosti pokračovat. Opravdu se nic neděje, vychutnávej si příznivé chvíle a okamžiky pohody.

Rak (22.6. - 22.7.)

Drobné rozpaky a pocit, že tě tví blízcí nechápou, naštěstí velmi rychle odezní a ty zjistíš, že je všechno v nejlepším pořádku. V klidu můžeš rozjet jakékoliv plány, nejen, že tě rodina podpoří, ale pomůže ti tvůj sen také uskutečnit. Uvědomíš si, jaký dar máš ve svých nejbližších.

Lev (23.7. - 22.8.)

S naprostou jistotou a přehledem zvládneš veškeré plány, které sis dala. Pokud jsi již ztrácela naději, že potkáš svého pana Božského, můžeme tě uklidnit, jeden takový je již na cestě k tobě. Nenechávej nic na náhodě a vyraz mezi lidi, ať se neminete. Můžeš si být jistá, že na tebe čeká dlouhodobá láska.

Panna (23.8. - 22.9.)

Ať se v tvém nitru dělo cokoliv, nyní k tobě konečně přichází tolik potřebný klid a také láska. Pokud jsi snad zklamaná z minulého vztahu a máš pocit, že tě již nic hezkého nečeká, není tomu tak, jakmile se odpoutáš, uvolníš místo pro novou energii. Netýká se to jen vztahů a lásky, ale také osobního či pracovního života. Minulost nezměníš, raduj se z přítomnosti.

Váhy (23.9. - 23.10.)

Plánuješ s partnerem miminko a nedaří se? Neztrácej naději, jen co se uklidníš a přestaneš se trápit, zjistíš, že jsi těhotná. Bude to tak nečekané, že ještě chvíli budeš pochybovat o výsledku, až později ti dojde, že tomu tak opravdu je. Pak teprve propukne obrovská radost a nadšení. Ta, která dítě neplánuje, opatrně, tebe by tato zpráva rozhodně nepotěšila.

Štír (24.10. - 22.11.)

Dlouho očekávaná změna je tady, podaří se ti téměř nemožné a s klidem začneš realizovat všechny své plány. Najednou ti půjde vše téměř samo, s naprostým klidem začneš zařizovat potřebné, všechno na sebe bude krásně navazovat a to, že budeš úspěšná, je jisté.

Střelec (23.11. - 21.12.)

Pohodový a klidný týden v tobě probudí chuť a touhu věnovat se meditačním technikám nebo cvičení jógy. Zjistíš, že ti tato činnost přináší nejen radost, ale také tolik potřebný klid a harmonii. Rozhodně pokračuj, děláš velmi dobře, tvůj klid ocení nejen rodina, ale také kolegové v práci.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Nové začátky jsou konečně tady. To, nač jsi tak dlouho čekala, přichází v plné síle a uhodí ve správný čas. Je jedno, jestli se rozhodneš změnit práci, požádat šéfa o větší plat, povýšení nebo jsi snad přemýšlela nad vlastní firmou, vše uskutečníš. To, že budeš úspěšná, je jisté, stejně tak ve vztazích přichází zklidnění a nová láska.

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Dostatek energie a síly v tobě probudí chuť a touhu poznat něco nového. Velmi pečlivě začneš studovat potřebné informace. Dokonce se zaměříš na vlastní nitro a začneš zkoumat, jaké pocity v tobě nová činnost probouzí. Dobře děláš, tato cesta je pro tebe jako stvořená. Je jedno, do čeho se pustíš, vše v tobě probudí radost a štěstí

Ryby (21.2. - 20.3.)

Cokoliv v tyto dny uděláš, bude mít dlouhodobý vliv na tvůj osobní a pracovní život. Neboj se zrealizovat své sny a přání, rozhodně se ti to vyplatí. Nejen, že budeš úspěšná, ale ještě k tobě přijdou zcela nečekané nabídky, které v tobě vyvolají mnoho radostných pocitů a nadšení. Sdílej svoji radost s ostatními!

Foto zdroj: Shutterstock.com

Další články z rubriky

Komentáře (1)

Datum Autor Nadpis
02. 01. 2017 lucik21 ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Intenzivně hydratuje pokožku...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 29. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Váhy

29. 03. 2017 Horoskop Váhy

Budeš se cítit naprosto báječně. A stejně tak budeš působit i na své okolí. Muži na tobě budou moci oči nechat a ženy... Celý horoskop

Karta dne

Blázen
Možná se ocitáš v těžké životní situaci, kdy je změna jediným řešením, proto vše, co se ti děje, přijímáš jako výzvu a nepřízni čelíš se vztyčenou hlavou. Můžeš si být...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist