Femina.cz » Magazín » Zábava » Horoskopy podle tarotu: Přichází nová láska, těhotenství i peníze

Horoskopy podle tarotu: Přichází nová láska, těhotenství i peníze

Horoskopy podle tarotu: Přichází nová láska, těhotenství i peníze

Magazín: Zábava | autor: Sára | vydáno 02. 01. 2017

První týden nového roku je tady a ty se můžeš těšit nejen na příliv nové energie, ale také na novou lásku. Pozor si dej na neplánované těhotenství, mohlo by tě nepříjemně zaskočit. A co dalšího tě čeká? Mrkni na naše nové horoskopy.

Beran (21.3. - 20.4.)

Změna, na kterou jsi tak dlouho čekala, je tady, s čím jsi ovšem nepočítala, je rychlost s jakou udeří. Až se vzpamatuješ z počátečního šoku, zjistíš, že je všechno v nejlepším pořádku a konečně si úlevně vydechneš. Nová práce, nový vztah, zlepšení financí - to vše je tady jen pro tebe.

Býk (21.4. - 21.5.)

Z nějakého důvodu jsi měla na očích růžové brýle, které ti bránily jistou situaci vidět ze správného úhlu. Očekávej prozření, které ti pomůže konečně uskutečnit všechny plány, které sis v minulosti předsevzala. Ať se pustíš do čehokoliv, můžeš si být jistá, že budeš úspěšná a šťastná.

Blíženci (22.5. - 22.6.)

Nezvyklé ticho a klid v tobě probudí zvědavost a touhu zjistit, co se to vlastně děje. Pocit, že nemusíš nic zásadního řešit, bude pro tebe tak osvobozující, že se rozhodneš v této nečinnosti pokračovat. Opravdu se nic neděje, vychutnávej si příznivé chvíle a okamžiky pohody.

Rak (22.6. - 22.7.)

Drobné rozpaky a pocit, že tě tví blízcí nechápou, naštěstí velmi rychle odezní a ty zjistíš, že je všechno v nejlepším pořádku. V klidu můžeš rozjet jakékoliv plány, nejen, že tě rodina podpoří, ale pomůže ti tvůj sen také uskutečnit. Uvědomíš si, jaký dar máš ve svých nejbližších.

Lev (23.7. - 22.8.)

S naprostou jistotou a přehledem zvládneš veškeré plány, které sis dala. Pokud jsi již ztrácela naději, že potkáš svého pana Božského, můžeme tě uklidnit, jeden takový je již na cestě k tobě. Nenechávej nic na náhodě a vyraz mezi lidi, ať se neminete. Můžeš si být jistá, že na tebe čeká dlouhodobá láska.

Panna (23.8. - 22.9.)

Ať se v tvém nitru dělo cokoliv, nyní k tobě konečně přichází tolik potřebný klid a také láska. Pokud jsi snad zklamaná z minulého vztahu a máš pocit, že tě již nic hezkého nečeká, není tomu tak, jakmile se odpoutáš, uvolníš místo pro novou energii. Netýká se to jen vztahů a lásky, ale také osobního či pracovního života. Minulost nezměníš, raduj se z přítomnosti.

Váhy (23.9. - 23.10.)

Plánuješ s partnerem miminko a nedaří se? Neztrácej naději, jen co se uklidníš a přestaneš se trápit, zjistíš, že jsi těhotná. Bude to tak nečekané, že ještě chvíli budeš pochybovat o výsledku, až později ti dojde, že tomu tak opravdu je. Pak teprve propukne obrovská radost a nadšení. Ta, která dítě neplánuje, opatrně, tebe by tato zpráva rozhodně nepotěšila.

Štír (24.10. - 22.11.)

Dlouho očekávaná změna je tady, podaří se ti téměř nemožné a s klidem začneš realizovat všechny své plány. Najednou ti půjde vše téměř samo, s naprostým klidem začneš zařizovat potřebné, všechno na sebe bude krásně navazovat a to, že budeš úspěšná, je jisté.

Střelec (23.11. - 21.12.)

Pohodový a klidný týden v tobě probudí chuť a touhu věnovat se meditačním technikám nebo cvičení jógy. Zjistíš, že ti tato činnost přináší nejen radost, ale také tolik potřebný klid a harmonii. Rozhodně pokračuj, děláš velmi dobře, tvůj klid ocení nejen rodina, ale také kolegové v práci.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Nové začátky jsou konečně tady. To, nač jsi tak dlouho čekala, přichází v plné síle a uhodí ve správný čas. Je jedno, jestli se rozhodneš změnit práci, požádat šéfa o větší plat, povýšení nebo jsi snad přemýšlela nad vlastní firmou, vše uskutečníš. To, že budeš úspěšná, je jisté, stejně tak ve vztazích přichází zklidnění a nová láska.

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Dostatek energie a síly v tobě probudí chuť a touhu poznat něco nového. Velmi pečlivě začneš studovat potřebné informace. Dokonce se zaměříš na vlastní nitro a začneš zkoumat, jaké pocity v tobě nová činnost probouzí. Dobře děláš, tato cesta je pro tebe jako stvořená. Je jedno, do čeho se pustíš, vše v tobě probudí radost a štěstí

Ryby (21.2. - 20.3.)

Cokoliv v tyto dny uděláš, bude mít dlouhodobý vliv na tvůj osobní a pracovní život. Neboj se zrealizovat své sny a přání, rozhodně se ti to vyplatí. Nejen, že budeš úspěšná, ale ještě k tobě přijdou zcela nečekané nabídky, které v tobě vyvolají mnoho radostných pocitů a nadšení. Sdílej svoji radost s ostatními!

Foto zdroj: Shutterstock.com

Další články z rubriky

Komentáře (1)

Datum Autor Nadpis
02. 01. 2017 lucik21 ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Rimmel Rtěnka s matným efektem The Only 1 Matte

Rimmel Rtěnka s matným efektem The Only 1 Matte

Dodává příjemný pocit hydratace...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 24. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Ryby

25. 02. 2017 Horoskop Ryby

Dnes se nenech zatáhnout do malicherných sporů, zbytečně bys tím někomu nahrála na smeč. Drž se raději stranou.  Celý horoskop

Karta dne

Osm pohárů
Dnes máš skvělou příležitost odpoutat se od všeho starého, co ti již neslouží a pouze tě omezuje. Čeho se to může týkat? Vztahy, které dávno přetrvávají spíš jen ze zv...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist