Femina.cz » Magazín » Móda » Což takhle vzít siklobouk

Což takhle vzít siklobouk

Což takhle vzít siklobouk

Magazín: Móda | autor: Kamila | vydáno 26. 01. 2008

Každá žena, znuděná všemi trendy hadříky jistě ocení ve svém šatníku nový neotřelý módní prvek, který ji opět na čas zabaví.

V tomto nehostinném období, kdy na nás zima útočí ze všech stran, se snažíme nalézt módní kompromis mezi tím, jak nejlépe vypadat a tím, jak zcela nezmrznout, v lepším případě dbáme o to, abychom si nepřivodily zdravotní újmu způsobenou naší snahou být za každou cenu sexy.

Především podceňujeme pokrývky hlavy, které jsou však stejně důležité, jako dlouhé svetry chránící naše záda. Většinou argumentujeme námitkou, že zde není dostatečný výběr čepic,nebo se domníváme, že nám tento módní doplněk prostě nesluší.

Dámské čepice a klobouky - velká fotogalerie

damske cepice klobouky inspirace fotogalerie

Proto přicházíme opět my s obohacením vašich širokých znalostí a představujeme vám módní novinku. Tou jsou zcela ultra trendy módní pánské klobouky. Jestliže váš manžel či přítel už dlouho nevytáhl na světlo boží svůj zánovní širák, neváhejte a ihned to udělejte za něj, uvidíte, že váš komplet dostane zcela jiný šmrnc.

I kdyby se mohlo zdát, že klobouk se hodí jen ke kalhotám a pánskému kabátu, není to tak docela pravda, protože vypadá dobře i k večerním šatům. Nejlépe však zřejmě vynikne ve stylu připomínajícím sedmdesátá léta minulého století.

Velmi sexy bude působit například ke kostýmku, který obepneme širokým páskem tak, aby vzniknul kontrast mezi pánským doplňkem a naším ženským vosím pasem.

Nebojme se zkoušet vše nové a kombinovat věci na první pohled nezkombinovatelné a užívejme zimy, jak nejlépe dovedeme.

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
19. 10. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
22. 09. 2011 goldie ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Bruno Banani No Limits Woman - EDT

Bruno Banani No Limits Woman - EDT

Květinově-ovocná rozkoš

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 21. 10. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Býk

22. 10. 2016 Horoskop Býk

Dnes budeš mít problém komunikovat s lidmi. Polezou ti totiž na nervy úplně všichni včetně rodiny. Běž se na chvilku ... Celý horoskop

Karta dne

Deset pohárů
Pokud toužíš po lásce, přátelství nebo bys ráda poznala nové lidi, kteří sdílejí stejné zájmy jako ty, tak věř, že máš skvělou příležitost. Nejen, že se díky skvělým k...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Svatební tradice, rozvody i soutěž aneb N...

Svatba - není snad ženy, která by se na ten jedinečný den v životě netěšila. Nevím, jak jsi to měla ty, ale my s kama...

Celý článek

Módní policie

TOPlist