Femina.cz » Magazín » Móda » Což takhle vzít siklobouk

Což takhle vzít siklobouk

Což takhle vzít siklobouk

Magazín: Móda | autor: Kamila | vydáno 26. 01. 2008

Každá žena, znuděná všemi trendy hadříky jistě ocení ve svém šatníku nový neotřelý módní prvek, který ji opět na čas zabaví.

V tomto nehostinném období, kdy na nás zima útočí ze všech stran, se snažíme nalézt módní kompromis mezi tím, jak nejlépe vypadat a tím, jak zcela nezmrznout, v lepším případě dbáme o to, abychom si nepřivodily zdravotní újmu způsobenou naší snahou být za každou cenu sexy.

Především podceňujeme pokrývky hlavy, které jsou však stejně důležité, jako dlouhé svetry chránící naše záda. Většinou argumentujeme námitkou, že zde není dostatečný výběr čepic,nebo se domníváme, že nám tento módní doplněk prostě nesluší.

Dámské čepice a klobouky - velká fotogalerie

damske cepice klobouky inspirace fotogalerie

Proto přicházíme opět my s obohacením vašich širokých znalostí a představujeme vám módní novinku. Tou jsou zcela ultra trendy módní pánské klobouky. Jestliže váš manžel či přítel už dlouho nevytáhl na světlo boží svůj zánovní širák, neváhejte a ihned to udělejte za něj, uvidíte, že váš komplet dostane zcela jiný šmrnc.

I kdyby se mohlo zdát, že klobouk se hodí jen ke kalhotám a pánskému kabátu, není to tak docela pravda, protože vypadá dobře i k večerním šatům. Nejlépe však zřejmě vynikne ve stylu připomínajícím sedmdesátá léta minulého století.

Velmi sexy bude působit například ke kostýmku, který obepneme širokým páskem tak, aby vzniknul kontrast mezi pánským doplňkem a naším ženským vosím pasem.

Nebojme se zkoušet vše nové a kombinovat věci na první pohled nezkombinovatelné a užívejme zimy, jak nejlépe dovedeme.

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
19. 10. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
22. 09. 2011 goldie ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Kenzo Flower By Kenzo L´Elixir - EDP

Kenzo Flower By Kenzo L´Elixir - EDP

Luxusní vůně...

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 18. 01. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Lev

19. 01. 2017 Horoskop Lev

Dnes máš nejlepší čas urovnat všechny spory především s mužskou částí tvé rodiny. V klidu si promluvte a respektuj ná... Celý horoskop

Karta dne

Devět holí
Zachovej chladnou hlavu a drž si odstup od všech hádavých a konfliktních lidí! Pokud se necháš zatáhnout do nesmyslného sporu, věř, že nevyjdeš jako vítěz. Zbytečně se...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Hubnutí podle horoskopu, selfie i barva r...

Znamení horoskopu o nás vypovídá hodně, ať už se nám to líbí nebo ne. A protože my máme tajemno, horoskopy a výklady ...

Celý článek

Módní policie

TOPlist