Femina.cz » Magazín » Móda » Což takhle vzít siklobouk

Což takhle vzít siklobouk

Což takhle vzít siklobouk

Magazín: Móda | autor: Kamila | vydáno 26. 01. 2008

Každá žena, znuděná všemi trendy hadříky jistě ocení ve svém šatníku nový neotřelý módní prvek, který ji opět na čas zabaví.

V tomto nehostinném období, kdy na nás zima útočí ze všech stran, se snažíme nalézt módní kompromis mezi tím, jak nejlépe vypadat a tím, jak zcela nezmrznout, v lepším případě dbáme o to, abychom si nepřivodily zdravotní újmu způsobenou naší snahou být za každou cenu sexy.

Především podceňujeme pokrývky hlavy, které jsou však stejně důležité, jako dlouhé svetry chránící naše záda. Většinou argumentujeme námitkou, že zde není dostatečný výběr čepic,nebo se domníváme, že nám tento módní doplněk prostě nesluší.

Dámské čepice a klobouky - velká fotogalerie

damske cepice klobouky inspirace fotogalerie

Proto přicházíme opět my s obohacením vašich širokých znalostí a představujeme vám módní novinku. Tou jsou zcela ultra trendy módní pánské klobouky. Jestliže váš manžel či přítel už dlouho nevytáhl na světlo boží svůj zánovní širák, neváhejte a ihned to udělejte za něj, uvidíte, že váš komplet dostane zcela jiný šmrnc.

I kdyby se mohlo zdát, že klobouk se hodí jen ke kalhotám a pánskému kabátu, není to tak docela pravda, protože vypadá dobře i k večerním šatům. Nejlépe však zřejmě vynikne ve stylu připomínajícím sedmdesátá léta minulého století.

Velmi sexy bude působit například ke kostýmku, který obepneme širokým páskem tak, aby vzniknul kontrast mezi pánským doplňkem a naším ženským vosím pasem.

Nebojme se zkoušet vše nové a kombinovat věci na první pohled nezkombinovatelné a užívejme zimy, jak nejlépe dovedeme.

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
19. 10. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
22. 09. 2011 goldie ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Lavera Stylingový a pečující gel na řasy a obočí

Lavera Stylingový a pečující gel na řasy a obočí

Zpevňuje a posiluje strukturu řas...

Testy kosmetiky: Pleťová | vydáno 01. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Panna

01. 03. 2017 Horoskop Panna

Radost ze setkání se starým dobrým přítelem bude kalit jen fakt, že den bude příliš krátký. Ale nezoufej, nevidíte se... Celý horoskop

Karta dne

Královna poharu
Neboj se přijmout pomocnou ruku od muže, který ti je nablízku, nemusí to být partner, ale také dobrý kamarád nebo dávno zapomenutý přítel, který ti nečekaně vstoupí do...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, stárnutí i nevěra an...

Byla jsi někdy nevěrná? Nebo někdy někdo byl nevěrný tobě? Ať už jsi byla ty sama hlavní aktérkou nebo tou, které byl...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist