Velký valentýnský horoskop lásky

Svátek všech zamilovaných je tady a my ti přinášíme jako dárek Velký valentýnský horoskop lásky. Jaký bude tento rok? Potkáš konečně muže svých snů? Přečti si, co tě čeká. Máme horoskop pro zadané i ty, co jsou právě teď samy.

horoskopy-valentyn-1100x618.png Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Jsem sama: Trápí tě samota a nevíš, jak ze začarovaného kruhu ven? Zkus na chvíli poodstoupit stranou a dovol životu, ať jen tak plyne bez tvého usilovného snažení a horlivosti. Občas kvůli své horké hlavě příliš tlačíš na pilu a tím od sebe odháníš potencionální partnery. Nechej je, ať se také snaží oni a pamatuj si, když muž o ženu usiluje jako první, je to dobré znamení. K tobě se blíží starší a moudrý muž, který tě doslova okouzlí a uhrane.

Jsem zadaná: Krize je zažehnaná! Ať jsi v poslední době řešila jakékoliv složité a smutné problémy, jsou u konce. Můžeš se těšit na velmi příznivé změny a zažehnutí nové jiskry ve stávajícím vztahu. Dlouhodobé a nefunkční partnerství se dohodne na ukončení trápení a v klidu si dáte sbohem. Díky tvému nadhledu a klidu se velmi rychle objeví láska nová.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Jsem sama: Spolehni se, že již dlouho sama nebudeš, blíží se k tobě totiž láska jako trám. Máš obavy, že toho pravého nepoznáš nebo snad mineš? Žádné strachy, poznáš ho s naprostou přesností. Můžete se seznámit na školení, v práci nebo ve škole. Rozhodně si všímej mladších mužů s čistým pohledem a smyslem pro humor, zamiluješ se do něj na první pohled a buď si jistá, že láska bude vzájemná!

Jsem zadaná: Dávej si velký pozor, ať nepropadneš zbytečným iluzím, pokud láska již delší dobu nefunguje, nesnaž se problémy řešit milencem nebo útěkem za jiným. Promluv na rovinu s partnerem a sděl mu své pocity, to je tvá velká rezerva, kterou se musíš naučit. Správná komunikace je základ, budeš překvapená vstřícností, se kterou partner vše přijme. Než učiníš jakékoliv rozhodnutí, dobře zvažuj všechna pro a proti.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Jsem sama: Tvé přílišné očekávání, že se něco samo změní nebo se zcela nečekaně před tvými dveřmi objeví láska s velkou kyticí růží, je opravdu jen iluze. Zkus stát nohama pevně na zemi a zbytečně si nevytvářej ve své mysli lásku, která není reálná. Potom do tvého života vstoupí opravdový chlap, který sice nebude jako z časopisu, ale zato přesně ví, co od života chce a jak udělat ženu šťastnou. Neočekávej prince na bílém koni, ale obyčejného kluka se srdcem na dlani a smyslem pro humor.

Jsem zadaná: Zbytečně se blokuješ strachem a snahou být stále lepší. Láska není boj ani soutěž o to, kdo vyhraje. Zkus svého partnera vidět jako obyčejného chlapa, který má také své potřeby a touhy. Tím, že ho vyvyšuješ nad sebe a své zájmy, neděláš dobře. Rozhodně s ním na rovinu promluv a sděl mu své pocity, pak bude vše v nejlepším pořádku. Dovol mu, ať tě nosí na rukou a staň se opravdovou ženou, kterou je potřeba uctívat a rozmazlovat.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Jsem sama: Přichází k tobě velká změna, završení a také nová životní etapa, která se ti rozhodně bude líbit. Nespěchej však a snaž se oddělit zrno od plev, ten pravý k tobě dorazí trošku později, než si přeješ. Teď se kolem tebe budou točit spíš povrchní chlapi, kteří nestojí o dlouhodobý vztah, ale jen o krátkodobé povyražení. S úsměvem je odmítej a počkej na lásku, která bude jako z románu, můžete se setkat na místě, kde jsi zatím ještě nebyla, ale plánuješ tam cestu.

Jsem zadaná: Láska, radost a také naplnění jsou u tebe. Můžeš se těšit na skvělé pocity a také vášeň, která se nečekaně probudí u tvého partnera. Doslova tě okouzlí změnou, kterou si vzájemně budete užívat. Pokud jste usilovali o miminko, může se stát, že velmi rychle otěhotníš. Ta, která touží po svatbě, se dočká romantické žádosti o ruku a plánování společné budoucnosti. Užij si nádherné chvíle ve dvou!

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Jsem sama: Vydrž! A ještě jednou vydrž! Když se neukvapíš a nepřijmeš nabídku od muže, který ti ani není extra sympatický, tak získáš mnohem víc, než si umíš představit. Touha nebýt sama a ukvapené rozhodnutí by ti připravilo jen velké zklamání a také zdržení od opravdové a věrné lásky. Pro tebe platí známé přísloví, že trpělivost růže přináší, tobě přináší lásku a souznění na všech úrovních, jen vydrž. Ten, který se k tobě blíží, to s tebou zatím nemyslí upřímně.

Jsem zadaná: Připrav se na velmi silný zásah, který potká tvůj nefunkční vztah. Problémy, které jsi neřešila, nikam nezmizely, naopak pomalu, ale jistě se kupily na hromadu, aby mohly v pravý čas bouchnout. Z počátku to bude šok, ale nakonec se ti velmi uleví a zjistíš, že se cítíš opět svobodně a šťastně. Nesnaž se již nic lepit dohromady, snaha je zcela zbytečná, to, co neslouží, odchází nenávratně pryč. Tvé trápení nebude trvat dlouho!

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Jsem sama: Pokud jsi nedávno prožila nepříjemný rozchod, dopřej si dostatečný čas na uzdravení. Teď k tobě sice přichází nová láska, ale není to ještě ten pravý. Muž, který dokáže hodiny mluvit o sobě a místo činů následují jen další slova a výmluvy, není ten, který tě udělá šťastnou. Nesnaž se vytloukat klín klínem a vydrž, ten pravý přijde později, ale věř, že bude stát za to. Dopřej si odpočinek a snaž se pomalu, ale jistě pracovat na svém smutku a lásce k sobě.

Jsem zadaná: Přijíždí k tobě rytíř na bílém koni a přináší ti nejen lásku, ale také vášeň a dobrou zprávu. Partner tě doslova a do písmene šokuje svým sdělením, to, co jsi již nečekala, se stane skutečností. Vychutnávej si radostné chvíle a přijímej jeho dary, kterými tě zahrne. Netouží po ničem jiném, než aby tě mohl uspokojit a rozmazlit. Dopřej mu, aby tě nosil na rukou a věř, že si vše zasloužíš!

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Jsem sama: Očekávej skvělou příležitost, která ti do života přináší nového partnera. Nebude to jen láska ledajaká, ale muž, kterého velmi brzy potkáš, bude osudový. Poznáš ho podle jeho upřímných očí, ve kterých je hluboká moudrost. Přestože není starý, tak jeho životní zkušenosti ho naučily užívat si každý den naplno a radovat se z maličkostí. Můžeš se těšit na opravdové souznění, souhru energií, skvělou komunikaci a také vášeň. To, že velmi rychle začnete plánovat budoucnost a rodinu, je jisté.

Jsem zadaná: V oblasti lásky nastává velmi příznivý zlom a ty dostaneš novou příležitost, kdy můžeš partnerovi dokázat, že o něj opravdu stojíš. Ať se mezi vámi stalo cokoliv, vezmi si z toho ponaučení a staré chyby již neopakuj. Určitý stereotyp ve vztahu není dobrý, je stále potřeba jej rozvíjet. Začni hned a neboj se partnerovi sdělit své nejtajnější touhy a přání, bude nadšený tvojí upřímností a vstřícností. Těšit se můžeš na nové líbánky a také je velmi pravděpodobné, že otěhotníš.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Jsem sama: Nejsi! Pokud k tobě ještě nová láska nedorazila, tak se můžeš spolehnout na to, že velmi rychle přijde. Bude to starší muž, kterému věk vůbec neubírá na kráse a moudrosti. Ví, jak se k ženám chovat a jeho slova jsou upřímná. Může být majitelem prosperující firmy nebo jeho práce vyžaduje cesty do zahraničí, na které tě samozřejmě vezme s sebou. Neboj se toho a jdi vstříc novému štěstí a životu. Očekávej radostné chvíle ve dvou a plánování společné budoucnosti.

Jsem zadaná: Ať se již ve tvém životě stalo cokoliv, tak nyní k tobě přichází znovu probuzená láska a krásné začátky. S partnerem budete stát opět vedle sebe a vzájemně se začnete doplňovat, plánování další budoucnosti i nového domova je jisté. Tvé srdce bude přetékat láskou a také citem, partner ti vše opětuje a doslova tě bude na rukou nosit. Pokud usilujete o miminko, tak se můžeš těšit na těhotenství.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Jsem sama: Pokud ještě stále jsi sama, tak věř, že již dlouho nebudeš! Díky ostrému a jasnému řezu, který jsi zvládla udělat za minulostí i nešťastnou láskou, se k tobě dostává zcela nová energie a nové začátky. S naprostou přesností poznáš, který muž to s tebou myslí vážně, a který si chce jen pohrávat, tomu dáš okamžitě najevo, jak se věci mají a sama budeš překvapená svojí ostrou reakcí. Jsi skvělá a teď k tobě přijde opravdová láska a upřímnost ze strany partnera. Neboj se čekat a vybírat, muže k sobě budeš přitahovat jako magnet.

Jsem zadaná: Nastala chvíle k usmíření a podání ruky k míru. Končí období plné bojování, neshod a hádek. Konečně se můžeš s partnerem v klidu domluvit na dalších krocích a věř, že vše zvládnete s naprostým přehledem. To jen díky tvé vstřícnosti pochopí, že je zcela zbytečné bojovat a nesmyslně válčit. O tom láska opravdu není, velmi si bude vážit tvé nabídky a náležitě tvé gesto ocení. Užívejte společné chvíle a využijte je pro váš společný růst.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Jsem sama: Neboj se projevit a uspořádej pro své nejbližší nebo přátele pořádnou oslavu. Právě tam totiž můžeš potkat muže svých snů. Dej průchod své intuici a začni se pořádně bavit, když místo smutku prožíváš radost, pak do svého života přitahuješ také podobně naladěné bytosti. Ten, kterého v krátké době potkáš, bude neskutečný optimista se smyslem pro humor, to, že se zamilujete na první pohled, je jisté! Rozhodně neseď doma a buď aktivní, jen tak můžeš potkat lásku.

Jsem zadaná: Pokrok, který jste s partnerem společně udělali, bude mít také vliv na vaši další budoucnost. Plány, které se vám nepodařilo společně zrealizovat, znovu přehodnotíte a dáte jim jasný směr i cíl. Cokoliv společně začnete budovat, bude mít velký úspěch a vyvolá ve vás mnoho radostných pocitů. Vzájemně pocítíte vděk a lásku, kterou máte. Uznání a respekt tě naplní optimismem a důvěrou. Užívej skvělé dny a sdílej svoji radost také s ostatními.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Jsem sama: Věř, že nejsi! Porozhlédni se kolem sebe, velmi blízko je totiž muž ve stejném znamení, jako jsi ty, zkrátka a dobře je jedním ze vzdušných znamení. Jste si velmi podobní a důvod, proč sis ho zatím nevšimla, je snadný. Není to totiž nezralý mladíček, ale starší a moudrý muž, který s naprostou přesností ví, co ženě nabídnout a co od života očekávat. Neboj se přijmout jeho nabídku na kávu, buď si jistá, že jeho slova jsou upřímná, pokud stále váháš a vadí ti, že je o něco starší, věř, že to rozhodně žádná překážka není, naopak, budeš se s ním cítit v bezpečí.

Jsem zadaná: Muž, kterého vedle sebe máš, je opravdovým pokladem, nejen, že si tě jako ženy náležitě váží, ale dokáže ti svoji lásku dát patřičně najevo. Očekávej nádherné chvíle ve dvou, kdy cit, vášeň i láska budou hrát hlavní roli. Romantické překvapení v podobě žádosti o ruku tě natolik překvapí, že neudržíš oči suché a slzičky dojetí se objeví ve chvíli, kdy ti partner daruje nádherný prsten. Opětuj jeho city a věř, že to, co říká, myslí upřímně.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Jsem sama: Můžeš si být jistá, že opravdu sama nejsi! Ještě stále ten pravý nedorazil? Není možné, je téměř u tebe, rozhlédni se pořádně kolem sebe, někde kousínek je mladý a krásný kluk, který má oči jen pro tebe. Překvapí tě nečekanou zprávou, pozváním na sklenku dobrého vína nebo na párty s přáteli. Rozhodně jeho pozvání přijmi a očekávej skvělou zábavu a také novou lásku. Může se také stát, že velmi rychle otěhotníš, tak pokud miminko ještě neplánuješ, opatrně, ať tě tato skutečnost nezaskočí.

Jsem zadaná: Zkus na partnera tolik netlačit a buď víc trpělivá. Z nějakého důvodu se cítí být tlačen do kouta. Ať již toužíš po miminku, nebo bys ráda, aby tě požádal o ruku, brzdi ve svých aktivitách a nechej to již zcela na něm. Pokud váš vztah procházel krizí, buď si jistá, že těhotenství vaši situaci nevyřeší. Dopřej si dostatek času jen pro sebe a nechej partnera volně dýchat, tvá velkorysost se ti mnohonásobně vyplatí.

14.2.2023 7:00| autor: Sára Částečková | zdroj: tarotové karty

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist