Velký horoskop lásky podle tarotových karet

Je tu nejkrásnější měsíc z celého roku – květen, měsíc lásky. Marně se snažíš najít lásku, nebo ti to ve vztahu poslední dobou skřípe a ty nevíš, jak na tom vlastně jsi? Chceš vědět, co tě v lásce čeká? Není nic snazšího než mrknout na náš velký horoskop lásky, je tady jen pro tebe.

majovy-horoskop-1100x618.png Zdroj: shuttertock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Mám vztah: Co ti přináší májový měsíc?
Může to být měsíc plný nových změn, lásky a také začátků. Jediné, co je zapotřebí udělat, začít u sebe a změnu opravdu chtít. Cítíš se přepracovaná, pocit, že se ve vztahu nic neděje a ty bys tolik chtěla, aby tě partner překvapil, ti ubírá mnoho energie. Když zapomeneš na představy a uděláš první krok ty, můžeš se těšit na nově probuzenou vášeň a lásku. Rozhodně začni hned, překvap partnera víkendovým pobytem nebo připrav romantickou večeři, uvidíš, jaké změny ti na oplátku přinese on. To, že budeš nadšená, je jisté!

Jsem sama: Čím si blokuješ příchod lásky?
Svým postojem! Ráda bys opět cítila příliv citů, ale přesto se bojíš novému vztahu naplno otevřít. Ať se v minulosti stalo cokoliv, pamatuj, že je to pryč, nejde to změnit, pouze napravit tím, že se vyvaruješ stejných chyb. Zapomeň na zklamání, nedůvěru a větu, že jsou všichni muži stejní, není to pravda. K tobě totiž právě nyní přichází nová láska, muž, který tě okouzlí a nadchne svým postojem k ženám i sobě samému.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Mám vztah: Co ti přináší májový měsíc?
Přináší ti nádherné energie, usmívá se na tebe štěstí a partner tě velmi příjemně překvapí. Tvůj život je naplněn ideály, můžeš očekávat příchod zcela nových a velmi příjemných okamžiků. Společným úsilím zrealizujete plány na dovolenou, a dokonce se ve všem shodnete. S financemi si starosti dělat nemusíš, tady na tebe čeká další překvapení, které ti tvá láska přichystá.

Jsem sama: Čím si blokuješ příchod lásky?
Jedním slovem ničím! K tobě totiž láska již dorazila, a pokud vysněného partnera ještě nemáš po svém boku, tak velmi rychle dorazí. Je to mladší muž, trošku snílek s otevřeným srdíčkem a smyslem pro humor. Překvapí tě svým životním postojem, je trošku dobrodruh, ale když se zamiluje, nemá nejmenší problém zůstat se svojí láskou a dát jí vše, co od muže očekává. Užívej, lásku si opravdu zasloužíš!

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Mám vztah: Co ti přináší májový měsíc?
Přichází k tobě harmonie, naplnění a tolik potřebný odpočinek i klid. Májový měsíc bude plný radostných chvil a také překvapení od partnera. Možná jsi již dávno zapomněla na slib, který ti kdysi dal a on ti dokáže, že nezapomíná. Připraví ti nejeden zážitek, ať již v podobě společného cestování, dovolené nebo aktivního odpočinku na horách či wellness pobytu.

Jsem sama: Čím si blokuješ příchod lásky?
Jsi připravená na nový vztah, tvá mysl i srdce jsou čisté, žádný blok vidět není, pouze touha a dychtivost po lásce. To jsou dobré emoce a věř, že nové začátky v této oblasti jsou tady jen pro tebe. Nejen, že do tvého života vstoupí nová láska, ale s velkou pravděpodobností na nic nebudete čekat a začnete spolu žít. Těšit se můžeš také na příchod nového člena rodiny, velmi rychle totiž otěhotníš.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Mám vztah: Co ti přináší májový měsíc?
S naprostou přesností odhadneš, kdy je správná doba na změnu, o čem jsi dlouze přemýšlela a zvažovala, jestli je správné, úspěšně rozsekneš. To, že u tvého rozhodnutí bude tvůj milující partner, je jisté. Májový měsíc bude plný báječných rozhodnutí, plánů a také jejich naplnění. Do tvého života přichází nový impuls, hravá energie, mnoho aktivit a také sportu, ať již v podobě společného cestování nebo rozhodnutí začít společně cvičit.

Jsem sama: Čím si blokuješ příchod lásky?
Možná máš tajemství, které je ukryto hluboko ve tvém nitru, naštěstí jsi ho nechala v klidu spát a netrápíš se, proto se ani zbytečně neblokuješ nové lásce. Právě nyní k tobě totiž cválá princ na bílém koni, je plný romantiky, má láskyplné srdce a dokáže být oporou ve slabých chvilkách. Je to mladší muž, ale jeho nápady a myšlenky jsou dokonalé a přesné. Uchvátí tě svojí upřímností a láskou, kterou ti nabídne.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Mám vztah: Co ti přináší májový měsíc?
Máj ti přináší báječnou změnu, ať již v podobě konce a zároveň nového začátku. Pokud s partnerem řešíte krizi, naleznete konečně řešení, které vás posune mnohem dál, než si umíš představit. Ty už konečně přestaneš sama o sobě pochybovat a s naprosto čistým svědomím se rozhodneš o rozchodu nebo na vzájemném pokračování. To, že budeš nadšená, je jisté, očekávej příznivé změny i skvělé začátky.

Jsem sama: Čím si blokuješ příchod lásky?
Jedním slovem smutkem! To, co tě kdysi dávno zranilo, je pryč, uvědom si, že minulostí se žít nedá. Zeptej se sama sebe, k čemu ti tento postoj slouží, co dobrého ti přináší? Nic, naopak bere ti sílu a energii na lásku novou. Pokud tě partner opustil kvůli jiné, je šance, že se k sobě opět po čase vrátíte. Teď zapomeň na minulost a ponauč se z chyb, které se ti staly. Pak můžeš očekávat posun k lepšímu a také lásku novou.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Mám vztah: Co ti přináší májový měsíc?
Bezpečnost, jistotu a také společné budování ať již nového domu nebo jen nápadu vylepšit stávající bydlení. Čím si můžeš oddálit skvělou pohodu s partnerem? Svým chladnějším postojem, city, které jsi díky jistotě, kterou s ním máš, zapomněla projevit. Také on potřebuje vědět, že ho miluješ a je pro tebe vším, nezapomeň mu svoji lásku dát najevo, pak neuděláš chybu a dostaneš mnohem víc, než očekáváš.

Jsem sama: Čím si blokuješ příchod lásky?
Strachem a také nerozhodností, která tě může uvěznit ve vztahu, který již dávno nefunguje, přináší oběma jen smutek a utrpení. Jakmile se rozhodneš a s láskou opustíš to, co ti již dávno nepřináší radost, otevřeš se zcela nové energii a láska na sebe nenechá dlouho čekat. Pokud jsi sama, zapomeň na strach a zklamání, buď připravená na muže, který ti pomůže zahojit staré jizvy, je na cestě k tobě!

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Mám vztah: Co ti přináší májový měsíc?
Máj je pro tebe opravdu lásky čas, přináší ti romantiku, štěstí, naplnění tvých snů a tužeb. Tvůj partner stojí věrně při tvém boku a je ochotný ti kdykoliv pomoct zrealizovat tvůj sen či plán. Pokud jste měli období neklidu a napětí, vše se krásně urovná a napraví. Očekávej hlubokou lásku, vášeň a také mnoho společných chvil ve dvou. Toužíš po miminku? Máš velkou šanci velmi rychle otěhotnět!

Jsem sama: Čím si blokuješ příchod lásky?
Pocitem omezení, ve kterém máš pocit, že necítíš žádnou radost a nejsi schopna se vymanit ze začarovaného kruhu minulosti! Když se nadechneš a rozhodneš se pro změnu, velmi rychle přijde ten, na kterého tak dlouho čekáš. Muž, který ti vstoupí do života, je zcela jiný než ti, na které jsi byla zvyklá, neboj se lásky a dovol mu, ať o tebe pečuje. Opakuj si, že jsi dokonalá, tak to totiž je!

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Mám vztah: Co ti přináší májový měsíc?
Krásné energie a také vzkaz, jak je důležité dopřát si odpočinek, zábavu a pobývat nejen v kanceláři, ale také v přírodě. Partner se chystá předat ti nádherný dárek, rozhodně jeho pozvání na výlet, dovolenou nebo aktivní zážitek v horách neodmítej. Je důležité, abyste spolu trávili společné chvíle, jen tak se vaše láska umocní a prohloubí. Můžeš se těšit na velmi hezké chvíle ve dvou, za předpokladu, že ho v jeho plánech podpoříš a nerozhodneš se zůstat raději v práci či teple domova.

Jsem sama: Čím si blokuješ příchod lásky?
Je tady! Nová láska, muž tvého života právě přichází! Blok momentálně nemáš žádný, stačí, když se krásně usměješ a nadechneš, láska je tady jen pro tebe. Není to již žádný snílek, ale moudrý muž, který má duši mladíčka, v hlavě má jasno a také zdárně dokončil všechny minulostní záležitosti. K tobě přichází čistý, bez jakékoliv zátěže či strachu z lásky. Společně začnete uskutečňovat sny i přání, půjde vám to skvěle, začni se těšit!

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Mám vztah: Co ti přináší májový měsíc?
Vztahy, které řešily konflikt nebo krizi, úspěšně naleznou společnou cestu, dohodnou se na vzájemných kompromisech a ustoupí od svých nesmyslných požadavků. Šance na pokračování v tobě probudí jiskru a vášeň, pořádně s partnerem oslavíte novou cestu životem, a pokud jste plánovali miminko, tak velmi rychle otěhotníš. Dvojice, které již ví, že řešení není možné, vztah v naprostém klidu ukončí a zůstanou nadále přátelé.

Jsem sama: Čím si blokuješ příchod lásky?
Strachem ze změny, obavami, váháním a také nerozhodností přijmout svůj život takový, jaký je. Přestaň se bát, nemáš důvod, vše se děje přesně podle daného plánu. Jakmile se zklidníš, zapomeneš na strach a uvolníš se, přijde do tvého života zcela nová energie a s ní také muž, který ti pomůže zapomenout na minulost. Nebude to hned, ale troška čekání stojí opravdu za to. Mezitím si můžeš uspořádat myšlenky a také představu o svém životě i lásce.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Mám vztah: Co ti přináší májový měsíc?
Splněná přání a uskutečnění cílů! Partner bude samozřejmě stát věrně po tvém boku. Společně zrealizujete všechno, nač jste až doposud neměli čas nebo vám chyběly finance. Teď je všechno jinak, chybět vám nebude hmotné zabezpečení, láska, harmonie i vášeň. Pusť se do toho a očekávej velmi příjemné změny. Pokud snad toužíte oba po miminku, také tady je velká šance na otěhotnění.

Jsem sama: Čím si blokuješ příchod lásky?
Napětím! Je zapotřebí, abys nastolila ve svém životě rovnováhu a přestala mít strach z toho, že již nikdy nepotkáš lásku. Jakmile se zbavíš napětí, spadne z tebe tíha a může se stát zázrak, láska si k tobě najde cestu velmi rychle. Zamysli se, k čemu ti tento pocit slouží a přijmi svůj život takový jaký je. Muž, kterého si přeješ, k tobě nalezne cestu později, buď trpělivá a raduj se z maličkostí. Jsi totiž dokonalá již teď!

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Mám vztah: Co ti přináší májový měsíc?
Nastává bod obratu! Přichází zlom, na který jsi tak dlouho čekala. Období zklamání, krize i beznaděje se pomalu ale jistě ztrácí a místo toho přichází láska, harmonie i nové začátky. Pokud jsi v rozvodovém řízení, buď si jistá, že vše nakonec dobře dopadne, rozvod proběhne v naprostém klidu, nebo se také může stát, že vše vezmete zpět a naleznete k sobě opět cestu. Záleží, jestli se stále milujete, nebo již oba víte, že je lepší jít každý svojí cestou. Každopádně očekávej příznivé řešení, klid a harmonii.

Jsem sama: Čím si blokuješ příchod lásky?
Nedůvěrou v sama sebe! Příliš se podceňuješ a také tvé sebevědomí je z nevysvětlitelného důvodu na bodu mrazu. Rychle se dej do pořádku, nemáš důvod se podceňovat! Jestli opravdu hledáš skutečnou lásku, nalezneš ji ve svém nitru, díky tomuto probuzení, k tobě přijde zcela nový partner, muž, který je všestranně nadaný a nikdy tě nenechá v nouzi.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Mám vztah: Co ti přináší májový měsíc?
Ohnivou energii, kterou využiješ tím správným směrem! Všechno, co tě trápilo ve vztahu s partnerem, změníš! Pochopíš, že ty jsi ta, která vše řídí a udává správný směr. Jakmile si uvědomíš, že je vše ve tvých rukou, přijde změna. Partner tě velmi mile překvapí a doslova se stane zázrak. Problémy se pomalu, ale jistě rozplynou a ty opět zažiješ romantické chvíle při svíčkách, dostaneš to, o čem jsi již jen snila!

Jsem sama: Čím si blokuješ příchod lásky?
Nedostatkem péče o sebe a své srdce! Zkus se na chvíli zastavit, kvůli práci a povinnostem jsi zcela zapomněla na své sny a touhy. Nová láska se k tobě blíží a mohlo by se také stát, že ji kvůli zaneprázdněnosti přehlédneš! Nejde o žádný flirt ani pobavení, tento muž je ochotný s tebou tvořit novou budoucnost, domov i rodinu. Vztah je trvalý a zavládne v něm klid, pohoda a harmonie.

Text: Sára

Foto: Shutterstock.com

3.5.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist