Velká předpověď na rok 2018 od kartářky a vědmy Helen Stanku

Co tě čeká v novém roce na poli lásky? Najdeš konečně toho pravého a dočkáš se třeba i vytoužené svatby? Podaří se ti změnit práci a najít lepší místo? A jak na tom budeš se zdravím? Přečti si výklad od kartářky a vědmy Helen Stanku na celý rok.

velka-predpoved-titul-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Rok 2018 bude rokem překvapení i změn. Započaté věci se budou dále rozvíjet. Možná nebude vše dle představ a často se bude zdát, že nastal chaos, aby se vše hned ale vytříbilo a ve své podstatě to dopadlo tak nejlépe, jak jen mohlo. Energie a kosmické vlivy budou velmi proměnlivé. K tomu všemu je nutné vzít v potaz i to, že podle čínského horoskopu vstoupíme do roku Zemského Psa. Ten naopak miluje pořádek a trestá neplechu. Ve vztazích se bude více dařit těm, kteří nebudou podvádět ani své manželky a ani své milenky. V tomto roce platí více než kdy jindy, že lež má krátké nohy a vlivem chaosů  může leccos  nabrat pekelné obrátky. Ve zdraví je dobré vsadit na opatrnost, protože v tomto roce se nevyplatí podcenit nic, co se jindy přechodilo. Bude dobré se zaměřit na prevenci a vyhnout se rizikům. Ve financích se budou toky peněz více točit k podzimu. Rok 2018 nesnese ani krok vedle. Kdo zvládne kolotoč tohoto roku, si v roce následujícím vychutná zaslouženou odměnu.

Výklad pro jednotlivá znamení zvěrokruhu

Zemský živel

Býk

Ženám v Býku v roce 2018 v citové sféře přichází radost, nové příležitosti, pocit jistoty. Na druhou stranu je dobré, aby si ženy v Býku daly pozor na případné sokyně nejen v soukromých vztazích, ale i ve společnosti a na pracovišti. Pokazit vztahy na základě zavádějících a nesprávných informací si mohou jen ony samy. Finance budou hvězdy Býkům přát, ale i v Bibli je psáno: „Přičiň se člověče a bude ti dáno.“ Bez aktivní práce na zlepšení finanční a majetkové situace ti z nebe nic nespadne.

Panna

Vztahy pro Panny v roce 2018 budou zpočátku vrtkavé, nestálé a proměnlivé, aby až v podzimních měsících přišlo milé překvapení. To může vyústit v naplnění tvých tužeb. Pracovní linie v základě kopíruje tu vztahovou. Čili zpočátku roku může být na pracovišti jistý chaos a výkyvy, které se koncem roku zklidní a vytříbí. Pro Panny  toto období znamená trénink trpělivosti a tolerance především samy k sobě.

Kozoroh

V lásce Kozorohy čekají začátkem jara změny. Ty mohou přinést do jejich života jak nové lidi, tak ukončení starých, nefunkčních vztahů a hlavně to s sebou přinese změnu jejich postojů. Pokud bude celá první polovina roku 2018 vypjatá a náročná, ta druhá říká: „stálo to za to“. Kozorozi mohou mít zpočátku roku strach o své finance, ale bude se jednat pouze o subjektivní pocity, protože z objektivního hlediska jim nic chybět nebude. Měli by být ovšem opatrní, protože se v jejich blízkém okolí může najít hodně lidí, kteří by si chtěli přivlastnit to, co Kozorozi budou vytvářet.

Živel Ohně

Lev

Lvů bude zpočátku roku 2018 všude plno. Ve společnosti, v práci i v soukromí. Na přelomu zimy a jara přijde drobný výkyv, kdy si budou řešit hlavně finanční a úřední záležitosti, aby se potom zase vesele rozběhli. V listopadu by měli být Lvi opatrnější ve finančních záležitostech a v mezilidských vztazích.

Střelec

Pro Střelce bude rok 2018 výzvou ve vztazích. V nich si projdou řadou zkoušek jak v práci, tak v soukromí. V roce 2018 by rozhodně neměli podceňovat signály možného zhoršujícího se zdraví. Karty říkají, že bude dobře těm, kteří si budou umět uchovat své čisté sluníčko ve své duši.

Beran

Pro Berany bych z celého roku vypíchla jako nejproblematičtější období léto. Tam by neměli udělat ani krůček stranou jak v soukromých vztazích, tak i na pracovním poli. Přijdou jim zajímavé nabídky na různé investice. Bylo by dobré, kdyby při zvažování pro a proti použili nejen rozum, ale i svůj instinkt.

Živel Vody

Rak

Milí Raci, v první polovině roku 2018 vás může okolí štvát více, než kdy jindy. Budete přecitlivělí, budou na vás dotírat vnější vlivy a všechny tyto energie odezní v létě, kdy si můžete zaslouženě oddechnout. Po odpočinku na podzim přivítáte ještě malé ozvěny jarních starostí. Karty vám doporučují uchovat si humorný nadhled a nenechat si brát svoji dobrou náladu druhými lidmi.

Štír

Štíři by si měli zpočátku roku 2018 nejvíce střežit veškeré své jistoty. Až teprve jarem se budou dostávat z tenkého ledu na pevnější zem. Zbytek roku potom pro ně může být ziskový na všech úrovních. Jenom na podzim s přibývajícím chladným počasím se jim mohou připomínat předjarní trable.

Ryby

S čímkoliv co si budou chtít Ryby plánovat  v roce 2018 bude dobré vyčkat přinejmenším do dubna. Tam přijde výrazná změna energií a bude jim přáno. Vztahově to vypadá krásně na začátku roku, potom už prosím našlapujte velmi opatrně a více se otevírejte až v teplejším období. Čeká vás hodně cest, vybírejte si opatrně společnost, se kterou budete své zážitky sdílet.

Živel Vzduchu

Vodnář

Vodnáři budou mít začátek roku 2018 plný lásky, aby poté přišlo rozkolísání. Tehdy bude potřeba neřešit věci horkou jehlou, ale vyčkat, protože ráno je moudřejší večera. V létě jim bude mimořádně přát Fortuna, aby jim na podzim zase nějaké uspořené penízky pomohla utratit. Výdaje však půjdou více na soukromé věci.

Blíženci

Blíženci budou začátkem příštího roku zářit. Vlna těchto příznivých energií by jim měla vydržet až do konce léta, kdy s diplomacií a grácií sobě vlastní vyberou i menší výkyv. Potom budou i nadále vesele okouzlovat své okolí dál. Zároveň je čeká rok plný práce a velmi nenápadných bojů s nepřejícím okolím.

Váhy

Váhy budou mít celý příští rok neobyčejně rozcestovaný. Do toho všeho se jim budou plnit přání v citové oblasti. Těžkou hlavu mohou mít s vydáními, tyto výdaje ovšem budou pro dobré věci a mnohokrát se jim zúročí. Také je neminou vydání v úředních záležitostech s dobrým koncem. Měly by věnovat zvýšenou pozornost starším lidem ve svém okolí, kteří mohou mít zdravotní problémy a sami to nebudou chtít řešit.

Rituály prosperity na každý měsíc:

V těchto rituálech se každý měsíc pracuje s různými druhy kouzel. Řídíme se  přirozeným kalendářem.

Leden je měsícem kouzel se svíčkami. Zapalte svíčku v barvě odpovídající vašim záměrům a vizualizujte si cíl, který chcete dosáhnout. Pak nechte svíčky dohořet.

Únor jistí kouzlo soli. Posypte solí parapety a prahy. Bude chránit váš domov před špatnou energií.

Březen je skvělý pro kouzlo šalvěje. Tedy nejlepší čas na zasazení šalvěje, či  šalvěje bílé. Ať už do květináče, nebo na zahrádku, nezapomeňte ji vysít proti směru hodinových ručiček. Můžete si také vyrobit ochranné škapulíře s touto bylinkou.

Duben je ideální pro kouzlo vajec. Vejce jsou symbolem zdroje života. Stačí nechat  skořápky  z vajec ukryté doma. Budou přinášet štěstí a ochrání domov před negativní energií.

Květen vítá magii tance. Podle starých zvyklostí tanec odpuzuje zlé duchy a naplňuje tančící lidi pozitivní energií. To je důvod, proč být v květnu tanečnice!

Červen jistí magie podkov. Zavěšené nad dveřmi domu, podkovy přinášejí rodině štěstí, prosperitu a ochranu.

V červenci pomůže kouzelný kámen. Proto je skvělý čas udělat si amulet z kamene. Pro tento účel jej ponořte do vody se solí. Nechte přirozeně oschnout, obvažte nití a zavěste v okně nebo na rámu postele.

Srpen nese měsíční kouzlo. Nastal okamžik, zbavit se špatných věcí a přivolat dobré. Za tímto účelem vyčkejte na úplněk, pak napište na kus papíru, co chcete z života vypustit a také co chcete přijmout. Pak papír zapalte v měsíčním světle.

Září přináší kouzlo jablek. Také skvělý čas pro milostnou magii a rituály plodnosti. Využijte rituálů s pomocí jablečných slupek a semen.

Říjen je čas na odvádění zlých duchů. Během této doby můžete připravit lucerny nebo dát svíčky do oken. To pomůže ochránit váš domov před špatnými energiemi.

Listopad je ideální pro ochranná kouzla ohně. Máte doma krb, nebo někde  možnost otevřeného ohně? Po dohoření v něm udělejte v popelu znamení kříže. To vám pomáhá od toho, co je špatné.

Prosinec nese mimo jiné i kouzlo vavřínových listů. Stojí za to mít listy vavřínu v květináčích kdekoliv ve vašem domě. Můžete jimi také  ozdobit věnce nebo je použít pro rituály, které zajišťují pohodu.

O autorce: Kartářka Helen Stanku pochází ze starobylého rodu, ve kterém nebyla nouze o kartářky, mágy a vědmy a kde se dědí řemeslo, ale především otevřená 7. a 6. čakra. Podle Helen je dobré se s kartami spřátelit. Karty potom oplácejí s láskou a ukazují okolnosti, které se později stanou. „Karty reagují na mne, na moje podvědomí a na energii člověka, jemuž vykládám. Tyto energie jsou proměnlivé, jako všechno kolem nás. Žádný výklad není zbytečný. Lidem vždy ve správný moment dojde, co jim chtěly karty říct,“ tvrdí Helen Stanku. Více najdete na www.kartarkahelenstanku.cz nebo www.dobrakartarka.cz

10.1.2018 10:00| autor: Helen Stanku

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist