Valentýnský den ve znamení tajemna. Nechte si vyložit karty lásky!

Valentýn je svátek všech zamilovaných, ale vám se láska vyhýbá? Nebo nejste ve vztahu úplně spokojeni? Pak si nechejte poradit kartami. Ptejte se celý den pod článkem a zjistěte, jak si stojíte na poli lásky!

Kdy jindy nás láska zajímá více, než na svátek všech zamilovaných? Ti, co jsou zamilovaní, si se svým partnerem užívají, dávají si drobné i velké dárky a celý den se věnují lásce víc, než kdy jindy. Ti, kteří partnera nemají zase přemýšlí, jestli i na ně někde čeká opravdová láska a jejich druhá půlka. Láska s námi prostě cloumá, ať už se nám to líbí nebo ne.

[[related]]

A když po něčem toužíme, není od věci zkusit zapojit všechny síly, i ty tajemné. A my vám dnes proto nabízíme Valentýnské výklady karet. Karty Andělé lásky od Doreen Virtue slibují, že poskytnou spolehlivé a přesné výklady v oblasti milostného života. Doreen Virtue je oblíbená spisovatelka a doktorka psychologie, která pracuje s říšemi andělů a elementárních bytostí. Byla hostem takových populárních pořadů jako je Show Oprah, The View, nebo Good Morning America. Kromě toho přednáší a vede workshopy po celém světě.

A co říkají karty pro dnešní den, jak nám tu spolu bude?
No, tak co říct, budou tu s námi a budou nám pomáhat. Tak se ptejte, jak si stojíte v lásce!

Přímo sem do diskuze přidávejte své dotazy, které by měly být jasně formulované a hned budete mít jasno, jestli má vaše láska šanci, nebo ne.

14.2.2013 12:00| autor: Renata Petříčková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist