Speciální
horoskop

Úplněk v Blížencích

Síla poznání a víry

Přesný úplněk nastane ve čtvrtek v 06:13. Uvědom si, podle jakých ideálů žiješ, a v čem spočívá tvá víra. Každý člověk si nějakým způsobem utváří svůj pohled na svůj životní příběh. Jsme ovlivněni naší historií, náboženstvím, rodinou i společností, ve které žijeme. Někdo věří v Boha, jiní v sebe a další lidé věří v síly přírody nebo ve vědu. Co člověk, to jiný pohled na život a zdá se, že v tomto ohledu je dnes všechno možné. Nastal čas si připomenout, jaký smysl má tvůj život a jaké změny můžeš ve svém životě udělat, abys byla autentičtější.

Nezapomeň si zapsat své sny, které mohou být tento den opravdu silné a hluboce symbolické. Měj u sebe zápisník, a zapiš si nejdůležitější myšlenky, které tě během dne napadnou. Sleduj různé situace a vnímej, jak s tebou život komunikuje skrze druhé lidi, situacemi a náhodami. Možná že se střetneš s člověkem, který se ti bude pokoušet rozmluvit to, čemu věříš, a tak si nic neber osobně a na vše se dívej s orlím nadhledem. Každý má právo na názor, a ty máš právo na to samé, a to je dobré si neustále připomínat.

Čemu se chceš ještě naučit?

Neustále se něčemu uč, protože dnešní doba je plná zajímavých objevů v různých oborech, které stojí za to poznat. Nauč se něco nového, o čem už dlouho sníš a nehleď na svůj věk. Je jedno, jestli je ti deset, dvacet nebo šedesát. Mysl se musí neustále udržovat ve formě nebo uvadne nebo zdivočí. Přihlas se na nějaký seminář nebo kurz a věnuj svou pozornost tomu, čemu by ses chtěla v budoucnosti věnovat. Pokud se už něčemu dlouhodobě věnuješ, sleduj nové trendy ve tvém oboru a neustále se vzdělávej. Učení je proces, který nikdy nekončí, protože každý věk má své osobité výzvy.

Najdi si dobrého učitele

Je velmi dobré si nechat pomoci od lidí, kteří jsou ve svém oboru mistry. Učitel ti může značně urychlit cestu poznání, protože skrz něj můžeš odtušit zkušenosti, které jsou jinak nepřenosné. Neboj se jich ptát na to, co ti není jasné, a nechtěj na vše přijít jenom sama. Zároveň však nikomu příliš nepodléhej a buď věrná svému osobitém přístupu v dané oblasti. Učitel ti má pomoci najít tvůj dar a rozhodně to není o tom, abys někoho jen napodobovala. Navaž tedy kontakt se svou „vnitřní učitelkou“ a nech se druhými inspirovat. Všem s velkou pozorností naslouchej, ale zároveň si buď vědoma toho, že to jsou všechno jen určité náhledy jednotlivých lidí.

Žij podle svých nejvyšších ideálů

Naučit se spoustu informací dokáže mnoho lidí, ale najít opravdovou životní moudrost lze jen z dobře prožitého života. Kultivuj svou duši a rozjímej nad smyslem toho, čemu se přes den věnuješ. Zajímej se o různé duchovní texty, filozofii a kultivuj svou duši. Možná by bylo dobré zkusit meditaci na vnitřní ticho, která ti může paradoxně přinést mnoho zajímavých vhledů o tvém životě. Nauč se slovy vyjadřovat to, co chceš ve svém životě doopravdy žít. Tím tvůj život bude opravdovější a pocítíš ve své duši velkou úlevu. Pamatuj, že vše můžeš ze dne na den změnit, protože jedině ty sama rozhoduješ o tom, čemu dáš sílu a svou pozornost. Napiš si seznam svých myšlenek i vznešených cílů, které bys v tomto životě chtěla dosáhnout. Když to učiníš, dáš životu znamení a věci se dají do pohybu.

12.12.2019 6:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist