Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy od 23. do 29. listopadu 2020

Žij naplno!

Berani se radují. Býci potřebují čas na rozmyšlenou. Blíženci mají štěstí na dosah. Jaký bude nový týden, ti právě teď prozradí naše horoskopy podle tarotu.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

V těchto dnech se nemusíš ničeho bát, jednoduše hoď strach i obavy z budoucnosti za hlavu a užívej života plnými doušky. Věci, které ti nešly, zdárně dotáhneš do konce a začneš sklízet úrodu, která bude víc než sladká. Žij, raduj se a sdílej vše se svými milovanými, máš důvod k radosti.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Je důležité, abys pracovní i osobní záležitosti dotáhla do konce, pak tě štěstí hned tak neopustí. Z počátku týdne se ti totiž do ničeho chtít nebude a na chvíli tě přepadne lenost či nechuť cokoliv dělat. Naštěstí se velmi rychle vzpamatuješ a zvládneš vše na výbornou. Pozor na ukvapená rozhodnutí, dopřej si čas na rozmyšlenou.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

V pondělí budou doznívat víkendové pocity, což se může projevit na pracovní morálce a nechuti cokoliv řešit či dělat. Pokud právě nyní procházíš složitějším pracovním či osobním obdobím, vydrž a nepodléhej strachu. Vše se zase časem zlepší, neztrácej naději, sílu máš uvnitř sebe. Nadechni se a přijmi život takový, jaký je, štěstí si k tobě cestu najde, nemusíš se bát.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Déšť, mráz ani zamračená obloha tě nemůže rozhodit, počasí i nálady ostatních tě nechávají ledově klidnou a dobře naladěnou. Vyřizuj, zařizuj a raduj se, protože máš před sebou báječné dny plné radosti, štěstí a také optimismu. Nedovol negativním zprávám či lidem kolem, aby ti tvou dobrou náladu brali, vyhýbej se jim a pak se můžeš těšit na nadčasové dny.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Přesto, že se nic zásadního neděje, můžeš mít pocit ohrožení. Vztahy na pracovišti nejsou zrovna dobré, ale nezapomínej, tebe se to netýká. Nedovol kolegům, aby tě zatahovali do hádek či nesmyslných řešení. Buď nad věcí a pak se můžeš spolehnout, že se ti nepříjemnosti vyhnou obloukem.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Máš velkou příležitost skoncovat se záležitostí, která ti bere sílu a dlouhodobě tě trápí. Náhlá a nečekaná změna ti otevře oči, přesto, že může být bolestná a nepříjemná. Naštěstí velmi rychle pochopíš, že se ti ulevilo a radostně vykročíš vstříc novým začátkům.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Postav se nohama pevně na zem a zhluboka se nadechni, je potřeba, abys byla ostražitá a někomu nenaletěla. Dávej pozor na ty, kteří hodně a dobře mluví, rozhodně se nenechej „ukecat“ na projekt či nabídku, o které vůbec nic nevíš. Drž si nadhled, pozitivní přístup a pak prožiješ skvělé dny v radosti i lásce.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

V práci to poběží samospádem, těšit se můžeš na radostné a pohodové dny, což se samozřejmě promítne také v osobním životě a vztazích obecně. Skvělá nálada tě hned tak neopustí, stejně jako dobré nápady, které se rozhodneš ihned realizovat, tak tomu se prostě a jednoduše říká štěstí.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Můžeš se těšit na báječné dny. Usměj se a vykroč vstříc novým a nevšedním zážitkům, slovo nuda u tebe v tyto dny nemá místo. Čas běží jako s větrem o závod a než se naděješ, konec týdne je tady a s ním také víkendové plánování. Užívej nádherné dny plnými doušky, však si své štěstí zasloužíš.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Pocity naplnění, dobrá nálada a také štěstí čekají jen na tebe. Pokud tě dnes nikdo nepochválí, rozhodně to udělej sama, pochvalu si zasloužíš. V práci to půjde skvěle, stejně se ti bude dařit také v oblasti vztahů a osobním životě, co víc si přát, snad jen sdílej radost s těmi, kteří takové štěstí nemají a obohať jejich život o krásné chvíle.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Probudíš se do radosti a od toho se odvíjí den po dni. Těšit se můžeš na skvělé chvíle s rodinou, kamarádkou nebo kolegy v práci. Pokud musíš zvládat jakékoliv překážky, dokážeš nemožné a síla i nadšení tě hned tak neopustí. Nic neodkládej, je skvělý čas na dořešení všeho, co v minulosti nešlo.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Klidně na chvíli poodstup stranou a užívej života plnými doušky. Dařit se ti bude nejen v osobním životě, ale také v pracovním. Dopřej si zasloužený odpočinek, nechej se pozvat na oběd, který ti dovezou až ke dveřím a vychutnávej každé sousto s radostí a láskou. Pokud potřebuješ cokoliv dořešit s otcem či nadřízeným, s chutí do toho, budeš úspěšná.

foto-zdroj: shutterstock.com

 

23.11.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist