[Ukončeno] Soutěžíme o 3 balíčky zdravého mlsání od společnosti Emco

Snažíš se po Vánocích shodit nějaké to kilo a moc se ti nedaří? Zkus začít třeba zdravou snídaní. Pomoci ti mohou skvělé produkty od společnosti Emco, o které si spolu s námi můžeš tento týden zasoutěžit.
soutez-emco-1100x618.jpg Zdroj: emco.cz

Jíst zdravěji a shodit pár kil. Patří toto předsevzetí mezi ty, které se každým novým rokem na tvém seznamu opakují? Možná už máš tendenci to vzdát a žádné cíle si nedávat. Co by to však bylo za nový rok bez nějaké osobní výzvy? Předsevzetí „zhubnout“ si dává více než polovina lidí. Pouze pětina jej ale dodrží déle než pár dní. Se snazším začátkem ti ve výzvě pomohou následující tři tipy.

Odlehčené ráno

Snídaně je základ dne. Obzvlášť to platí pro ty, kteří se snaží zbavit přebytečných kil. Tvrdíš, že ráno nemáš hlad a snídat nepotřebuješ? I chuť k snídani se dá vybudovat! Pro tělo je to obzvlášť důležité – po celé noci je totiž vyhládlé, dehydrované a jednoduše potřebuje nastartovat. Kdo si v dobré víře upře snídani, spořádá během dne daleko více kalorií, protože ho kvůli rozkolísané hladině krevního cukru honí častěji mlsná. Pro ty, kdo se chtějí naučit zdravě snídat, máme tip na odlehčenou verzi. Znáš už Emco Mysli lehké & křehké bez zbytečně přidaných cukrů? Jak název napovídá, jedná se o sypané müsli s mixem ovesných, žitných, ječných a pšeničných vloček. Odborníci radí, že právě směs několika druhů vloček pomáhá udržovat stabilní hladinu cukru. A pro ty, kdo si k snídani rádi zakřupou, vyvinulo Emco unikátní Super Mysli, které je bez přidaného cukru, ale přesto křupe díky obsažené vláknině získané z kořene čekanky.

Ve dvou se to lépe táhne

Pokaždé, když se rozhodneš vařit zdravě, vydrží ti to jen pár dní? Nebuď v tom sama a zapoj do své výzvy i okolí. Domluv se s kolegyní a místo zbytečného utrácení za polední menu každá připravte nějakou část společného oběda a svačiny. Ujasněte si, co by v krabičkách nikdy nemělo chybět (kousek ovoce, kousek zeleniny, zdravé tuky v podobě oříšků) a také co je vám či není po chuti. Uvidíš, že radost z připravovaných krabiček najednou dosáhne úplně jiných rozměrů, když ji budeš mít s kým sdílet. Pokud vaříš pro celou domácnost, pomůže ti týdenní jídelníček, který si vzájemně sestavíte. Pokud máš navíc v domácnosti potomky, o to více seznam oceníš. Jak je známo, děti často rády mění svá stanoviska v tom, co jim nechutná. Pokud se však na tvorbě seznamu budou podílet, nechtěným pokrmům se dokonale vyhneš.

Vstříc výzvám

Vracíš se domů z práce bez energie a na to jít ještě do fitness centra nemáš ani pomyšlení? Dodržovat fyzickou aktivitu alespoň 4x týdně není úplně snadné. O to víc by ses však měla zaměřovat na výzvy, které tě denně obklopují. Že je nevidíš? Nepoužívej výtah, ale choď po schodech. Do práce se nedopravuj MHD, ale pěšky (alespoň částečně). Místo rovinky vol kopcovitý terén. Jídlo si neobjednávej, ale dojdi si ho nakoupit a uvař. Každý den doma proveď alespoň drobný úklid. Máš-li sedavé zaměstnání, vyměň židli na pár hodin denně za gymnastický míč. V dnešní době ti navíc mohou být pomocníkem nejrůznější chytré aplikace, které pohybovou aktivitu skvěle hlídají. Jakmile tě párkrát pochválí, uvidíš, že budeš chtít překonávat sama sebe. Tak vzhůru do toho!

Super Mysli bez přidaného cukru ve dvou nových příchutích

Také nejraději začínáš ráno s miskou křupavých müsli, ale nechceš do sebe dostávat zbytečné cukry hned po probuzení? Vsaď na Super Mysli křupavé od Emca, které neobsahuje žádný přidaný cukr, a přesto senzačně chutná a křupe díky vláknině z kořene čekanky. K jahodovému Super Mysli přibyly dvě nové příchutě – oblíbená variace ořechy & mandle a unikátní varianta s kokosem a čokoládou. Řada Super Mysli neobsahuje žádná sladidla, je bez palmového tuku a přidaných barviv.

Nejlepší snídaně je mix vloček

A přesně takové směsi přináší český výrobce cereálií Emco. Ten v kategorii müsli nabízí produktovou řadu Mysli Lehké a Křehké, v jejichž základu je směs 4 druhů celozrnných vloček – ovesných, ječných, žitných a pšeničných, které jsou speciálně upraveny tak, aby byly lehké a křehké. Neobsahují žádná přidaná barviva ani konzervanty a díky ovesným betaglukanům snižují dokonce i cholesterol. Na výběr máš hned ze čtyř druhů příchutí. Bude tvou oblíbenou spojení semínek a ořechů, meruňky a quinoy, kanadských brusinek a goji, nebo první zeleninové müsli mrkev a jablko?

A právě o tři balíčky produktů společnosti Emco pro zdravou snídani si můžeš spolu s námi tento týden zasoutěžit. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu toho pověstného štěstí při losování.

Soutěžit můžeš od pondělí 27. 1. do nedělní půlnoci 2. 2. 2020.

Nápovědu najdeš na stránkách www.emco.cz

Výherci:

Alena Ondruszová
Miroslav Tomášek
Zuzana Hradílková

Zúčastnit se mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé. Abychom vás v případě výhry mohli kontaktovat, potřebujeme váš platný email. Proto se přihlaste nebo zaregistrujte.


Přihlášení


Registrace

Přečtěte si a seznamte se prosím s informací, jak probíhá zpracování osobních údajů:

Správcem Vašich osobních údajů je společnost VIASO s.r.o., se sídlem Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2, IČ: 053 7 3425, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. C 275473 (dále jen „Správce“). Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) – dále jen „Nařízení“ – a dalšími obecně závaznými právními předpisy.

Za účelem registrace budeme zpracovávat Váš e-mail, abychom Vám zabezpečili bezproblémové využívaní služeb našeho webového portálu.

Ve svém profilu máte možnost nám kdykoliv volně sdělit následující údaje:

  • Identifikační údaje (jméno, příjmení)
  • Kontaktní údaje (adresa)

Vyplněním a zasláním těchto údajů prostřednictvím elektronické služby nám udělíte svůj souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů. Svůj souhlas kdykoliv jednoduše odvoláte smazáním příslušných údajů ve svém profilu.

Účelem zpracování je poskytování elektronické služby v podobě zřízení účtu na serveru femina.cz, který Vám umožní pohodlnější využívaní služeb webového portálu a zapojení se do soutěží provozovaných na našem portálu. Elektronická služba v podobě zřízení účtu je poskytována bezplatně na neomezenou dobu s tím, že máte možnost kdykoliv a bez udání důvodu svůj účet zrušit zasláním písemné žádosti na admin@femina.cz. Dalšími účely zpracování jsou zlepšení kvality poskytovaných služeb a zvýšení bezpečnosti poskytovaných služeb.

Doba zpracování osobních údajů: po dobu registrace Vašeho účtu a po dobu tří let od jeho skončení. V případě, že udělíte souhlas se zasíláním obchodních sdělení, bude Správce dále zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem zasílání obchodních sdělení po dobu tří let od udělení souhlasu.

Dále bychom Vás chtěli informovat, že zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu lze považovat za zpracování prováděné z důvodu oprávněného zájmu správce. Společnost VIASO s.r.o. má tedy možnost zasílat Vám na e-mail, i bez Vašeho souhlasu, informace o nových funkcionalitách webového portálu. Zasílání těchto informací můžete kdykoli odmítnout, a to kliknutím na příslušný výslovný odkaz v nabídce.

Vaše osobní údaje nebudou předávány žádným třetím osobám s výjimkou

  • IT specialistů, zajišťujícím provoz webu femina.cz, marketingové analýzy a e-mailing

Kontaktní údaje Správce:

adresa: Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2

e-mail: admin@femina.cz

V případě jakýchkoli dotazů v oblasti ochrany osobních údajů nás přímo kontaktujte na emailové adrese: gdpr@viaso.cz

Osobní údaje budou zpracovávány podle jejich povahy manuálně a/nebo automatizovaně.

Ve vztahu ke zpracování Vašich osobní údajů společností VIASO s.r.o. bychom Vás dále chtěli informovat o Vašich následujících právech: právo požadovat přístup ke svým osobním údajům; právo požadovat opravu svých osobních údajů; právo požadovat výmaz svých osobních údajů; právo na omezení zpracování Vašich osobních údajů; právo na přenositelnost Vašich osobních údajů; právo vznést námitku; právo podat stížnost u dozorového orgánu – Úřadu pro ochranu osobních údajů. 

Soutěž již skončila.

Přejít na probíhající soutěže

27.1.2020 12:00| autor: Redakce
Více o tématu: dětifitness

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist