Soutěž: Hlasujte o nejlepší auto roku a vyhrajte Seat Ibiza!

Jaká auta ženy milují? Mají rády sportovní vozy nebo dávají přednost autu pro rodinu? Preferují spolehlivost, jízdní vlastnosti nebo design a technické vychytávky? Otázky zodpoví nová soutěž INTERNETOVÉ AUTO ROKU 2011, která se 1. března rozběhla na stejnojmenném portálu.

Hlasovat je možné až do 31. května. Již v červnu tedy bude jasné nejen to, jaké je nejoblíbenější auto mezi ženami, ale známí budou i vítězové dalších soutěžních kategorií. Všichni účastníci ankety pak mohou vyhrát atraktivní ceny – mimo jiné zbrusu nový vůz Seat Ibiza!

Hlasujte na adrese www.internetoveautoroku.cz

Hlasuje se v šesti netradičních kategoriích – Auto pro rodinu, pro radost, pro volný čas, pro městoAuto pro nejúspěšnější. Speciální kategorii tvoří Auto pro ženy, ve které může zvítězit kterýkoli z nominovaných vozů.

Vyhlášením kategorie Auto pro ženy jsme chtěli zohlednit skutečnost, že automobily nejsou již jen doménou mužů. Žen-řidiček neustále přibývá a mnohem častěji se také aktivně podílejí na výběru a nákupu automobilů. Myslíme, že hlas žen by v anketě proto neměl chybět,“ vysvětluje Jiří Červenka z vydavatelství Limemedia. Do kategorie Auto pro ženy spadají všechny nominované vozy a vítězem se stane ten, jemuž přijde nejvíce hlasů právě od žen.

V ostatních pěti kategoriích mezi sebou soutěží vždy šest vozů, které nominovaly redakce vybraných motoristických magazínů. „Kategorie jsme nenavrhovali podle standardních technických parametrů, ale tak, jak o nich intuitivně smýšlejí sami řidiči a řidičky – tedy podle účelu, kterému má auto sloužit. Prvotně si pokládají otázku, nač auto potřebují, například: „Hledám auto s velkým kufrem, aby se do něj vešlo vše pro rodinu?“ „Chci si koupit malé auto na cesty do práce, se kterým všude zaparkuji?“ „Potřebuji model, který by dokonale reprezentoval mé postavení?“ Tento přístup nám zároveň umožnil sloučit v rámci každé kategorie auta různých cenových hladin,“ doplňuje Jiří Červenka.

Generálním partnerem soutěže je společnost AAA Auto, hlavním partnerem Direct Pojišťovna. Mezi další partnery patří dovozce a prodejce ocelových a hliníkových kol Alcar Bohemia a půjčovna aut Dream-Cars. Na mediálním poli se hlavním partnerem stal portál sauto.cz a dalšími mediálními partnery lidovky.cz, ceskenoviny.cz, volny.cz, Radio Blaník, Radio City, Fajn Radio a Hitrádio Magic.

15.3.2011 5:00| autor: Redakce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist