Šílenost, která funguje: Muži mohou onanií dobíjet elektroniku!

Chytré hodinky, které umí spočítat kroky, spálené kalorie nebo krevní tlak? Nuda! Doba velí neotřelým novinkám! Onanuje často váš partner? Tak mu pořiďte pánský masturbační náramek, dokáže nabít elektroniku a šetří tak vaši peněženku!

Modelová situace. Jedete se svojí drahou polovičkou na romantický víkend v horách, někam do bohem zapomenuté krajiny a pronajaté chaloupky s kožešinou před krbem a dech beroucím výhledem. Ale ta hrůza, když při vybalování zjistíte, že nabíječka na tablet, telefon, či foťák zůstala ležet doma v obýváku! Co teď? Žádný stres!

Udělejte miláčkovi striptýz, nechte ho ukojit vlastními silami a je po problému. Jak to? Pánská masturbace konečně našla i jiné využití, než jen úlevné vzdechy a ulepené ponožky! Teď je užitečná dvojnásobně, protože vy si díky ní úplně v klidu zavoláte z původně vybitého mobilu!

Drahý, mám vybito. Sundej už ty kalhoty!

Že portál Pornhub doslova přetéká tvrdým pornem ve všech podobách, není třeba zdůrazňovat. Denně ho navštíví asi tolik sexuchtivců, že by se nevešli na několik desítek Václavských náměstí. Ale o tom až jindy. Někdy se jeho provozovatelům podaří i něco, za co by zasloužili pochvalu i respekt. V případě celkem vtipného vynálezu smekáme klobouk!

Dotyční už měli dost toho, jak svět plýtvá energií a ničí životní prostředí tím, že miliony lidí denně několik hodin sledují stránky pro dospělé, tak přišli s velice odvážným nápadem, jak energii z planety neodsávat, ale naopak získávat. Bum, světlo světa spatřil náramek Wankband.

Foto: dezeen.com

Jak funguje?

Princip je založený na známých kmitavých pohybech ruky. Pěkně nahoru a dolů. Pak stačí jen připojit příslušné USB zařízení, které získanou energii „pošle“ třeba právě do mobilního telefonu. A aby toho nebylo málo, displej zobrazí, kolik jste té energie „nahonili“. No páni! Dochází ke spojení příjemného s užitečným! Konečně něco, za co se muž dá pochválit!

Budoucnost lidstva? Eko!

A co teprve, pokud se celý nápad celosvětově rozšíří, lidé si ho oblíbí a za pár měsíců si na základě stejné důvtipné myšlenky budou moci třeba rozsvítit? Idea je to skvělá, ale vy si stále nedokážete představit, že něco takového existuje a navíc to opravdu funguje? Video jako důkaz!

 

Po jeho zhlédnutí se modlete, aby výrobek obstál ve všech testovacích fázích a brzy se rozšířil mezi obyčejné smrtelníky. Muži tak na vlastní kůži pocítí, jak těžko se vydělává na složenky! Nebo lehko? No, otázka pohledu…

Tak jak to vidíte? Koupíte takový náramek vašemu partnerovi? Napište nám o tom do diskuze!

Foto: Profimedia.cz

9.3.2015 11:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist