S nohama v puntících

Nadační fond FAnn dětem ve spolupráci s českou módní návrhářkou Janou Berg představují společný charitativní projekt. Pomoci může každý. Je to tak snadné.

ann-titulka-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

Stačí si ve kterékoliv z kamenných FAnn parfumerií nebo na www.fann.cz zakoupit v originálním balení veselé ponožky s puntíky, které pro nadační fond FAnn dětem navrhla sama Jana Berg*. O jejich zpracování se postarala ryze česká společnost ROTEX Třebíč.

Věříme, že ponožky JANA BERG pro FAnn dětem vás zahřejí jak na nohou, tak na duši, protože prostřednictvím jejich koupě pomůžete získat prostředky na zakoupení diagnostických přístrojů a pomůcek, které pomohou lékařům zachránit mnohé bolestné chvíle v rodinách s těmi nejmenšími.

Cena jednoho páru ponožek je 150 Kč a celá částka jde ve prospěch nadačního fondu.

Přispět můžete také libovolnou částkou na toto číslo bankovního účtu nadačního fondu FAnn dětem:
107-6275840217/0100.

*Jana Berg

Česká módní návrhářka působící v Praze a Brně, autorka několika mezinárodně úspěšných projektů s mládeží (14 klenotů, Glass Art Festival), oblékala Českou Miss 2010, zakladatelka nadačního fondu FEMINA.
www.janaberg.com

24.5.2015 11:37| autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist