Rozlučka se svobodou: Užij si mejdan, na který se nezapomíná

Čeká tě rozlučka se svobodou? Přemýšlíš, jak si tento večer užít a jestli pozvat striptéra? Máme pro tebe několik tipů, podle kterých zažiješ nezapomenutelnou dámskou jízdu. Tak se ničeho neboj, a než řekneš své ano, pořádně si to užij.

Rozjeď to ve velkém

Jasně, můžeš napsat několika kámoškám a jít do tvé nejoblíbenější hospůdky. Ale pokud chceš zažít rozlučku, na kterou se nezapomíná, pořádej ji ve velkém stylu. Limuzína a v ní šampaňský by už v dnešní době mělo být samozřejmostí. Dej si také záležet na výběru podniku. Zvol si nejprve restauraci, kde si s holkami dáš luxusní večeři a poté se přemístěte do nočního klubu, kde můžete pařit až do rána.

Neměj výčitky za striptéra

Je to pravděpodobně naposledy, kdy uvidíš nahého chlapa a nebude to tvůj manžel. Tak si to koukej užít a bez výčitek. Vsaď se, že tvůj nastávající půlku rozlučkového večera prosedí ve striptýzovém baru. Pokud to neskončí nevěrou, je vše v pořádku.

Nepař noc před svatbou

Tradice sice velí, že se svobodou se loučí noc před svatbou, ale v dnešní době už tento zvyk opadává. Nikdy totiž nevíš, jak taková rozlučka dopadne a rozhodně nechceš mít ve svůj velký den opuchlé oči, třes v rukou a oteklé břicho. Dej tomu tak týden, aby ses stihla zrelaxovat. Nechceš přeci dopadnout, jak naše čtenářka Iva (34 let):

„Já žádnou rozlučku neplánovala. Napařila jsem se v životě dost a tak jsem se na to prostě vykašlala. Jenže moje kamarádky mi udělaly čáru přes rozpočet, když mě den před tím, než jsem měla říct své ano, vytáhly ven. Prý alespoň na jednoho panáka. Moc se mi nechtělo, ale nakonec jsem se nechala přemluvit s tím, že opravdu jen na chvíli. Asi už tušíte, jak to dopadlo. Vrátila jsem se kolem třetí a u jednoho panáka jsem určitě nezůstala. Takže jsem to ráno maskovala tuny make-upu. Bohužel jsem ten typ, komu se kocovina nevyhýbá, na radnici jsem měla návaly horka, u oběda se mi třásla ruka a při zákusku se mi zvedal žaludek,“ vzpomíná Iva na svůj den D, který se kvůli kocovině úplně nezdařil podle jejích představ.

Nech to na ostatních

Bývá zvykem, že rozlučku nevěstě organizují její kamarádky, můžeš ale také využít profesionální agenturu, která ti loučení se svobodou ušije přímo na míru. Pomůže ti s výběrem limuzíny, objedná do ní šampaňské, zajistí ti vizážistu a kadeřníka. Nabídne ti zajímavý program, ve kterém nesmí chybět luxusní vířivka, večeře, občerstvení a samozřejmě pánský striptýz. Některé agentury nabízí dokonce rozlučku v romantických penzionech, takže neváhej a vlož svůj rozlučkový den do rukou profíků.

Užij si to i těhotná

Říkáš si, že rozlučka se tě netýká, protože jsi v jiném stavu? Jak bys mohla propařit půlku noci, když nemůžeš pít? Tančit v pátém měsíci si také netroufneš a tak raději zůstaneš doma? Tak na tyhle výmluvy zapomeň a jdi se bavit. Užít si krásný večer není jen o alkoholu a budeš se možná divit, ale díky tomu, že jsi těhotná, si ho možná užiješ i víc. Tvé kámošky ti totiž určitě naplánují originální večer, protože ví, že klasické pozvání na panáka nepřichází v úvahu. Takže si užij krásnou oslavu, kde budeš za hvězdu hned dvakrát. Jako k těhotné se k tobě budou chovat všichni galantně. A kromě toho můžeš vyzkoušet celou škálu nealkoholických koktejlů bez obav, že ti bude špatně.

„Nikdy jsem se nechtěla vdávat coby těhotná. Když jsem viděla, jak se berou mé těhotné kamarádky a nemohou si dát na své vlastní svatbě ani víno, tak jsem si řekla, že já si tu svou rozhodně užiji se vším všudy. A to včetně rozlučky. Jenže jsem dva měsíce před svatbou neplánovaně otěhotněla. O rozlučku jsem ale nechtěla přijít, tak jsem požádala mou nejlepší kamarádku, aby mi připravila párty, na které nebude vadit, že nemůžu pít. Nezklamala mě. Zorganizovala setkání mých kámošek, které přišly všechny v originálních tričkách s mojí fotkou, kde bylo napsané „konec svobody“, poté jsme se všechny nasoukaly do limuzíny, projely s ní celé město a vyjely na vyhlídku na kopec, kde nás čekala večeře. Dokonce tam dotáhla i číšníka, který vše vařil na plynovém ohřívači. Prostě bomba. Když si pomyslím, že jinak bychom se opily v našem oblíbeném baru, tak jsem byla nakonec ráda, že jsem nesměla pít,“ pochvaluje si Lenka (28 let).

Pojmi to netradičně

Dříve bývala tradice, že nevěsty pořádaly pyžamovou párty. To je ale dost nuda, ne? Zkus být originální a podnikni se svými kamarádkami mimořádný den. Začni už ráno, kdy se objednáte na masáže, zajděte si na oběd, vyrazte na nákupy a na odpolední kávu. A vše zakončete pořádnou pařbou. Rozlučku si můžeš zpestřit i něčím, co si ještě nikdy nedělala. Není tento den jako stvořený pro seskok padákem? Nebo se s kamarádkami slož a zapařte na lodi. Prostě udělej cokoli, co jsi ještě neudělala. Později už k tomu asi nebude příležitost.

Vyjeď si do Las Vegas

Pokud neřešíš peníze, vyjeď za hranice. Udělej si výlet s kámoškami do cizí země. Co takhle romantická Paříž? Nebo bys dala raději přednost Římu? Takový pánský striptýz od pravého Itala nemusí být špatný. Ovšem největší rozlučková pařba je bezkonkurenčně v Las Vegas. V tomto městě hříchu zažiješ rozlučku, na kterou nikdy nezapomeneš. A můžeš pařit klidně i několik dní, na tomto místě se totiž téměř nic jiného nedělá.

„Já se loučila v Berlíně. S pěti kamarádkami jsme prošly několik berlínských barů a musím říct, že to mělo něco do sebe. Můj manžel tam má totiž půlku rodiny a tak mi domluvil ubytování. Užily jsme si to parádně. Bylo to sice o dost nákladnější než jít někam do restaurace poblíž domova, ale žijeme jenom jednou, ne?“ Nelituje nákladné rozlučky Alice (34 let).

Dávej si jen pozor, aby se tvoje rozlučka nezvrhla jako ve filmu Pařba ve Vegas: 

Foto zdroj: Shutterstock.com

25.11.2015 4:00| autor: Alžběta Bublanová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist