Speciální
horoskop

Právě dnes přichází úplněk v Kozorohu a zatmění Měsíce. Vyhýbej se dohadům, pozor na psychické napětí

Přesný úplněk nastane dnes v noci ve 23:39 a bude provázen zatměním Měsíce, což činí tento den velmi působivým. Buď však obezřetná, protože lidé, kteří v podobné vlivy nevěří, budou možná jen podráždění a někteří možná i dramatičtí.

Vyhýbej se všem dohadům a komplikovaným vztahům nebo situacím. Spíš se zaměř na své nitro a popřemýšlej o tom, jaké je tvé poslání v tomto životě. Vzpomeň si na to, když jsi byla malinká. Čemu si věřila a čím ses chtěla stát? Jsi opravdu spokojena se svým živobytím nebo povoláním, které nyní vykonáváš?

Ve vzduchu může být již od rána velké psychické napětí a je jen na tobě, jak s ním naložíš. Budeš-li trávit čas s lidmi, kteří jsou prudérní a manipulativní, bude lepší, když se potajmu vzdálíš těmto vlivům. Na povrch budou vyplouvat velmi stará témata a možná si vzpomeneš i na to, čemu jsi dřív věřila, a kdo tě svedl z cesty tvé vlastní duše. Nikomu nic nevyčítej, ale jednoduše se vrať tam, kde je tvé místo. Pracuj na své vnitřní pravdě a nenech se nikým ani ničím vykolejit.

Rozdíl mezi posláním a povoláním

Je možné, že si uvědomíš, že práce, kterou vykonáváš je sice dobrá, ale tvá touha sahá dál. Buď vděčná za své nynější povolání, ale nezapomeň na své životní poslání. Tato dvě slova jsou si podobná, ale často v nich spočívá obrovský rozdíl. Jen některým šťastlivcům se podařilo je spojit do jednoho, a pokud to není zatím tvůj případ, nauč se být vytrvalá. Nenech se zmást názory tvých bližních i těch nejbližších. Jen ty víš, kde je touha tvého srdce. Dnes máš možnost učinit velké rozhodnutí, které může rozpohybovat mnoho důležitých změn ve tvém životě. Vždy se můžeš změnit a dnes tomu může pomoci i kouzlo tohoto dne.

Život si lidi „půjčuje“

Ať potkáš v životě kohokoliv, je jen chodícím zrcadlem, které odráží jen malou část tebe samotné. Vůbec to neznamená, že jsi naprosto stejná jako ti, kteří jsou ti nejblíž. Ale pravdou je, že ti mají něco důležitého připomenout. Lidé jsou chodící andělé i démoni a někteří tě učí láskou a druzí zkouškou. Někteří lidé tě měli naučit být pevnější ve svých názorech, druzí ti mohli být vždy oporou. Nejdůležitější však je, co ty uznáš za svou vlastní pravdu. Tvoříš si svůj příběh a nikdo kromě života samotného nemá právo určovat, co máš a nemáš dělat. A proto můžeš kdykoliv vystoupit z naprosto jakékoliv situace, přestože to v některých případech vypadá naprosto nerealizovatelně. Život je však jen sen, který probíhá pouze dnes. Odpusť sobě, že jsi dovolila určitým lidem zajít příliš daleko a zároveň odpusť druhým jejich nevědomost, která je příčinou všeho utrpení.

Pobývej v přírodě a nech se jí léčit

Pokud možno vyhýbej se příliš rušné společnosti s výjimkou té, o které jsi stoprocentně přesvědčená, že je pro tebe dobrá. Využij tohoto dne k tomu, aby sis připomněla svůj pravý životní záměr a začala ho krok po kroku uskutečňovat. Nevíš-li, co je tvé poslání, nevadí. Pobývej v lese a naslouchej své duši. Ona ti skrze tvé srdce napoví. Její hlas je tichý a jemný, ale vždy příjemný. Nevěř myšlenkám, které tě snižují, protože ty budou zřejmě patřit minulým autoritám, které zneužily svůj vliv. Buď k sobě laskavá a k druhým se snaž být taky taková. Probuď anděla v sobě a buď si svou vlastní ochranou. Popros život o ochranu tvých nejbližších i za jejich štěstí. To samé učiň i sobě, protože se ve své podstatě od druhých příliš nelišíš.

Foto: Shutterstock.com

16.7.2019 10:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist