Plaťte jen za vybrané programy

Pamatujete na doby, kdy jste si vybírali z omezené nabídky čtyř televizních programů? S digitální televizí O2 TV si sami namícháte vlastní koktejl pořadů, které chcete sledovat.

Dnes se poskytovatelé televizí předhánějí, aby vám dopřáli co nejvíce zábavy a vaše blikající obrazovky naplnili maximálním množstvím televizních programů. Ale upřímně, využijete opravdu všechny, za které platíte? Nebylo by lepší sestavit si vlastní programovou skladbu? Tuto možnost vám nyní nabízí digitální televize O2 TV.

Základem programové nabídky služby O2 TV je O2 TV Flexi. Flexi od slova flexibilní. Automaticky získáte 20 základních televizních programů. Jedná se o české, slovenské a zpravodajské programy. Další výběr je jen na vás. Do nabídky O2 TV Flexi si nakombinujete dva programové balíčky, které už si vybíráte podle své chuti. Na výběr máte celkem 11 dalších balíčků, rozdělených podle žánru na filmové, dokumenty, přírodu, děti, sport, seriály, životní styl či programy pro dospělé. Pokud po čase zjistíte, že by vám například místo seriálů více vyhovovaly filmy, žádný problém. Každých 30 dnů si můžete programovou nabídku bezplatně změnit.

A to není vše! O2 TV umožňuje bezplatné nahrávání pořadů. Nahrát si můžete až 10 hodin pořadů i z několika programů současně, bez nutnosti pořizovat speciální zařízení. Nahrávání nastavíte kdykoliv a odkudkoliv pomocí internetu nebo mobilu. Další užitečnou funkcí je přístup do TV Archivu, který umožňuje sledování vybraných pořadů až 7 dní zpětně. Se službou Videotéka se z pohodlí domova stiskem jednoho tlačítka na dálkovém ovladači dostanete přímo k nejžhavějším filmovým trhákům a nemusíte tak chodit do půjčovny.

Více informací o nabídce programů, filmů a službě O2 TV najdete na

www.o2-tv.cz.

25.10.2010 12:00| autor: Redakce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist