Pije jako Váha, jí jako Býk. Neřesti podle znamení zvěrokruhu!

O pěkných vlastnostech, které nám podle hvězd byly dány do vínku, si všichni rádi přečteme. Jaká je ale rubová strana? Podle astrologů je každé znamení zodiaku náchylné ke konkrétní neřesti. Platí to také u vás? Zkuste otestovat, zda se trefili.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Psychofarmaka

V tomto znamení se narodili vitální lidé, kteří se stále chtějí posouvat dopředu, jdou za úspěchem, ať to stojí, co to stojí. Proto se často „dopují“ různými preparáty, které mají buď ještě posílit jejich energii, nebo ji naopak utlumit.

Býk (21. 4. – 20. 5)

Jídlo

Býci patří mezi požitkáře a dobré jídlo si rádi dopřejí, když se jim daří. Ve stresu ale bohužel neznají hranice a plení lednice a spíže, prostě snědí, na co přijdou.

Blíženci (21. 5. – 21. 6.)

Cigarety

Blíženci jsou velmi společenští a zároveň citliví. Cigarety jim na různých večírcích pomáhají odbourat nervozitu. Často se pak ale bohužel stávají závislými na nikotinu.

Rak (22. 6. – 22. 7)

Tablety proti bolesti

Raci prožívají své pocity a vjemy (například smutek či bolest) daleko intenzivněji než ostatní znamení. Proto se také častěji stávají závislými na pilulkách, které tyto nežádoucí stavy tlumí.

Lvi (23. 6. – 23. 7.)

Hazard

Vzruch, napětí, obdiv. Lev miluje riziko a hazard mu poskytuje přesně to, co žádá. Co na tom, že při něm přijde o velké peníze, touha hrát je silnější.

[[related]]

Panna (24. 8. – 23. 9)

Valium

Ctižádostiví perfekcionisté – není divu, že Panny mají často nervy v kýblu. Utišující prostředky, jako například návykové vallium, jim pomáhají uvolnit se.

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Alkohol

To, co nejprve dobře slouží jako prostředek k mírnění napětí a lepšímu navazování kontaktů ve společnosti, se často stává jedem. A Váhy pijí rády s ostatními, ale také samy doma.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Sex

Náruživost a posedlost spojené s mimořádně silným erotickým nábojem. Pro Škorpióny se sex lehce stává návykovým.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Sport

Střelci mívají krásná, vypracovaná těla, k čemuž jim dopomáhá pravidelný pohyb. Někdy to ale se sportem trochu přehánějí.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Luxus

Radost z vydělávání peněz, ale také z utrácení za přepych – to charakterizuje Kozorožce, kteří rádi vydávají peníze za luxus až do vyprázdnění konta.

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Drogy

Rození volnomyšlenkáři rádi experimentují a platí to bohužel také v souvislosti s různými omamnými látkami. Často zkoušejí drogy všeho druhu.

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Marihuana

Fantazií obdařené Ryby mají rády hlavu v oblacích. Marihuana či hašiš jim poskytuje uvolnění a snové obrazy.

15.11.2012 12:00| autor: Marta Dostoupilová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist