Partnerský horoskop na týden od 28. července do 3. srpna 2020

Berani, pozor na hádky. Býci, vytrvejte. Blíženci, buďte upřímní. Jaké energie vnáší do vztahů a lásky nový týden, ti prozradí naše partnerské horoskopy podle tarotu.

partnerske-horoskopy-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Ve vztahu se můžeš cítit ohrožená a z nějakého důvodu nemilována. Jestli prožíváte dny plné neshod a hádek, zkus svůj přístup změnit, jen přikývni na partnerovy návrhy bez výčitek, urážek a hádek. Jeho reakce tě překvapí a ty konečně pochopíš, že hádky nejsou k ničemu. Pokud partner odmítá přiznat pravdu, v tuto chvíli s tím nic neuděláš, když uvidí, že na něho netlačíš a nenutíš ho k odpovědi, pochopí a přijde za tebou sám a oba nakonec pochopíte, že hádky nebyly k ničemu, to, že se oběma uleví, je jisté.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Vytrvej, a pokud partnera opravdu miluješ čistě bez podmínek, nechej si delší časové období na překonání všech překážek a problémů. Ať se ve vztahu dělo cokoliv, tak postupně přijde zlepšení a úleva. Překvapit tě může také neplánované těhotenství, které ukončí náročnější období a přinese do života zcela nový svěží vítr, radost, vděk a hojnost.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Zklamal tě partner nebo jsi snad delší dobu sama, cítíš se opuštěná, smutná a vyprahlá? Zkus být k sobě upřímná a zamysli se, jaký vztah či jakého partnera vlastně chceš, co by měl splňovat a také, co mu ty sama můžeš nabídnout. Někdy jsou sny a představy nereálné, ale když ze svých požadavků slevíš, podíváš se na život s nadhledem, nalezneš optimální řešení a tvůj smutek se rozplyne jako pára nad hrncem.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Trápí tě problémy v lásce a nevíš, jak z toho ven? Zkus si zpětně projít delší časový úsek a zapřemýšlej, jak se k sobě s partnerem chováte, pokud jsou ve vztahu napětí, hádky a výčitky, je nejvyšší čas nalézt společnou řeč a spory s láskou ukončit. Když jako první nabídneš ruku k usmíření, partner ti snese modré z nebe, protože ani on se v takovém prostředí necítil dobře. Citové vydírání do vztahu totiž nepatří a jakmile si oba uvědomíte, co jste dělali špatně, přijde období lásky, zamilovanosti i vášně.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Pokud máš pocit, že se točíš v bludném kruhu a neustále ti do života chodí stejné situace a zkoušky, je to jen proto, že opakuješ stejné chyby a bojíš se opustit starý způsob života. Je důležité udělat tlustou čáru za minulostí a nebát se nového, partner tvou změnu rozhodně ocení a bude šťastný s tebou. Nezadaná, láska může přijít teprve ve chvíli, až zapomeneš na minulost, co se stalo, je pryč, teď je potřeba být otevřená lásce a minulost nechat jednou provždy za sebou.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Vztahy, které prožívají krizi, pochopí, že v napětí a neshodách nelze žít dlouho. Problémy, kvůli nechuti cokoliv řešit, narostly do takových rozměrů, že nemá význam na nic čekat a je nutné vše začít řešit, na nic nečekej a jednej. Klidně si svůj rozhovor s partnerem napiš na papír a trénuj zatím na nečisto, vyškrtej výčitky, obviňování a jakýkoliv útok, najednou zjistíš, že ho vlastně pořád miluješ a začneš jednat s čistým a otevřeným srdcem, což přinese do vztahu novou vášeň, lásku a štěstí.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Láska, kam se jen podíváš, možná si říkáš, že se tě to netýká, ale opak je pravdou. Jestli lásku nemáš, zamysli se, proč se k tobě nemůže dostat, usměj se na sebe do zrcadla a dej prostor nové energii, pak se můžeš spolehnout na to, že také ty pocítíš kouzelnou moc lásky. Zadané páry se mohou rozhodovat, jakou cestou se vydat, partnerství se buď prohloubí nebo ukončí, to, že se oběma uleví v obou případech, je jisté. Změny jsou součástí života, vždy přináší svěží energii a úlevu, tentokrát jsou to změny k lepšímu.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Kvůli únavě můžeš mít pocit, že vztah delší dobu stojí na místě a neposouvá se dál. Pokud právě nyní prožíváš citové i emocionální vyčerpání, zkus na chvíli nic neřešit a vyčisti hlavu od zbytečného balastu, neustále opakujících se myšlenek a strachů. Nevidíš řešení, které máš na dosah, stačí se uklidnit, přistoupit také na pravdu partnera a s láskou vše vykomunikovat, je otevřený tvým návrhům, využij příležitost a společně hledejte řešení, štěstí, které k vám přichází, je za odměnu.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Přichází usmíření, neklid, napětí a roztržitost se zmírňuje. V partnerství se probouzí láska, vášeň i touha po klidu, přichází souznění i dobrá komunikace. V klidu se dohodnete a vykročíte ruku v ruce vstříc krásnějšímu životu. To, že se oběma uleví, je jisté. Do života nezadané vstoupí nový partner, je potřeba otevřít své srdce lásce a jednou provždy udělat tlustou čáru za minulostí.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Jestli se trápíš ve vztahu a máš pocit, že sluníčko již nikdy nevyjde, opak je pravdou, pamatuj si, nic netrvá věčně a také tvé trápení či starosti skončí. Teď se zaměř sama na sebe a na chvíli si nevšímej, jak se partner chová. Také on, stejně jako ty, reaguje tak, jak umí, což neznamená, že tě nemiluje, jen si neví rady se současnou situací a čeká na tvůj podnět. Vždy komunikuj s láskou a sděluj jen své pocity, bez výčitek a obviňování, pak se můžeš spolehnout, že naleznete cestu ven a půjdete ruku v ruce společně dál.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Dlouhodobé vztahy, ve kterých není upřímnost, pocítí touhu po změně a dohodnou se na společném řešení. Oba vzájemně pochopíte, že ve lži nelze žít dlouho, jakmile nahlas vyslovíte své obavy, pocity a nejasnosti, naleznete společnou řeč a vykročíte vstříc novému životu. Páry, které se již nemilují, přiznají, že je na čase odejít a pustit svěží energii do životů. To, že si oba polepšíte, je jisté.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Nové příležitosti, láska, pohoda, klid i vášeň jsou tady pro všechny zadané i nezadané. Pokud tě trápí potíže s dítětem, tak se vše úspěšně vyřeší a dokončí. Ničeho se neboj, štěstí stojí přímo u tebe a hned tak se tě nepustí. Realizuj, zařizuj a vyřizuj, vše, co je potřeba, budeš nadšená nejen ty, ale také celá rodina či přátelé.

foto-zdroj: shutterstock.com

28.7.2020 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist