Partnerský horoskop na týden od 20. do 26. prosince 2022

Berani, krize odchází. Býci a Lvi si oddechnou, přichází usmíření a láska. Jaký bude nový týden ve vztazích podle tarotu, ti prozradí naše horoskopy.

partnerske-horoskopy-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Vztahy, které jsou již delší dobu v krizi a neustále se potýkají s problémy, se konečně posunou vpřed. Vzájemná promluva a rozhodnutí, které s partnerem uděláte, bude jednou provždy definitivní, jasné a upřímné. To, že se vám společně uleví, je jisté, zapomeň na strach a jednej, budeš nadšená.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pokud se ti v lásce či vztahu ubližovalo, tak teď konečně pochopíš, že máš vše ve svých rukou a začneš jednat. Bojovat se nevyplatí, naopak jasná informace, vzájemná domluva a řešení přináší tolik očekávané světlo do veškerých vztahů. Nehádej se, ale urči jasnou hranici, za kterou již nevstoupíte. Partner vůbec netuší, že ti svým chováním ublížil nebo ubližuje.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Partnerské vztahy stojí na počátku, je jedno, jak těžké chvíle jste v minulosti prožívali, nyní nastává nová životní etapa. Štěstí stojí také u začínající lásky, vše bude pokračovat ve svižném a radostném duchu. Raduj se, miluj a užívej lásky plnými doušky.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Všechno, co jsi do vztahu vložila, nyní dostáváš zpět, protože jsi moudře zasévala semínka lásky, pohody a harmonie, můžeš se těšit na vzájemné štěstí v kruhu rodinném. Jestli jsi sama, máš šanci poznat prima kamaráda a časem přátelství posunout na láskyplný vztah.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Ve vztazích vládne rychlost, akčnost a napětí, pokud jsi v lásce víc impulzivní, trošku přibrzdi, protože partner tvé tempo jednoduše nestíhá. Na chvíli se zastav a zeptej se, jak by si on představoval ideální den či víkend, domluvte se na kompromisu a nesnaž se ho tlačit vpřed, když víš, že mu to nedělá dobře. Pak se můžeš těšit na nádherné chvíle ve dvou.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Staré a vyhořelé vztahy, které si navzájem jen ubližovaly, dospějí k jasnému řešení. Pochopí, že rozchod či odluka je tím nejlepším, co v danou chvíli mohou udělat. To, že se vám společně uleví, je jisté. Teď máš před sebou zcela novou životní kapitolu a jen na tobě záleží, jakou cestu si zvolíš.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Pozor! Přijíždí k tobě rytíř na bílém koni, je jedno, jestli partnera máš, nebo po něm toužíš, zkrátka a dobře následující dny se ponesou v radosti, lásce, seznamování se a také vášeň s jiskrou vše příjemně okoření. Užívej života a poděl se o své štěstí s ostatními, budou nadšení.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Pokud u vás momentálně chybí láska, respekt a souznění, tak věř, že je potřeba začít jednat. Samozřejmě, nemůžeš partnera přinutit, pokud nechce komunikovat, ale můžeš mu s naprostým klidem sdělit své pocity a také řešení, které v tobě již delší dobu uzrává. Když uslyší, že jsi ochotná odejít nebo vše radikálně změnit, začne přemýšlet jak dál a pochopí, že tě stále miluje.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Partnerské vztahy mohou očekávat radostné a pohodové chvíle. Nic a nikdo nemůže narušit váš pevný vztah a lásku, která při vás stojí v dobrém i zlém. Pokud jsi svobodná nebo nezadaná, přichází nabídka k sňatku a nový partner. To, že budeš nadšená a šťastná, je jisté.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Ve vztazích zavládne spokojenost, radost a láska. Jsi sama? Mrkni kolem sebe, protože někde blízko je muž, který tě velmi miluje, jen nemá odvahu ti vše sdělit. Pokud se snažíte o miminko, dobrá zpráva ohledně těhotenství zakončí báječný týden a pomyslná třešnička na dortu vás společně obohatí a nadchne.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Uvolni se a neber život na chvíli tak vážně. Partner na tobě vždycky miloval, když ses dokázala smát i bavit. Představ si, že je život zábavná a dobrodružná hra, ve které jen vy dva určujete pravidla. Vydej se na skvělou plavbu bez napětí a strachu, budeš nadšená a šťastná.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Pocit ublíženosti a křivdy v tobě mohla vyvolat vzpomínka na dávný konflikt. Zastav se na chvíli a přestaň trucovat, co bylo, je pryč, nyní je zcela nová situace, kterou ovlivníš jen svým klidem a pohodou. Nedovol kamarádkám či okolí, aby ti dávaly rady, nemyslí to upřímně, a navíc každého cesta je jiná. Partner tě miluje a toho se drž, na ničem jiném nezáleží.

text: na základě výkladu tarotových karet vytvořila kartářka Sára Částečková, foto-zdroj: shutterstock.com

20.12.2022 7:00| autor: Sára Částečková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist