Partnerský horoskop na týden od 12. do 18. května 2020

Berani září, Ryby jsou šťastné. Váhy zamilované. Co nového čeká v novém týdnu na ostatní znamení v partnerských vztazích, prozradíme právě teď.

partnerske-horoskopy-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Slunce svítí na cestu nejen tobě, ale také partnerovi, rodině a všem ve tvé blízkosti. Můžeš se těšit na kouzelné chvíle ve dvou, kdy pocítíš zářící sílu lásky bez ohledu, jestli jsi zadaná nebo sama. Nastává čas dlouhodobých vztahů, pohody, harmonie i vášně.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pamatuj, skutečné je pouze to, co sama prožíváš. Stavění vzdušných zámků je zcela zbytečné, pokud začínáš vztah nový, dávej pozor, abys nenaletěla na sliby, které znamenají chyby. Buď hravá, raduj se ze života a zároveň sleduj, jak se partner chová také k ostatním ženám.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Radost ze života tě zcela pohltí. Užívej si nádherné okamžiky a nenechej si vzít skvělou náladu, vlastně by to ani nebylo možné, jako bys byla v jiném světě, do kterého nic negativního nepustíš, a tak to má být. Partner stojí věrně při tvém boku a štěstí se usmívá také na nezadané.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Je poznat, že s naprostou přesností víš, co od partnera a vztahu chceš. Podle toho se odvíjí také váš společný život, to, že při tobě stojí štěstí, je jisté. Vychutnávej si společné chvíle a jako bonus dostáváš velmi plodné období, což samozřejmě platí také pro nezadanou.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Neboj se změn, které jsou u tebe nyní jako na běžícím pásu, nic zásadního se neděje, je to jen znamení, že jsi připravená a schopná zvládnout cokoliv. Když se zklidníš, usměješ se na sebe i na partnera, můžeš se spolehnout, že tvé plány podpoří. Osamělá a zklamaná konečně pocítí odvahu dát šanci lásce nové.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Od následujících dnů raději nic nečekej, ne že by se dělo něco zásadního, naopak vše je v pořádku, jen čas se na chvíli zastaví. Využij tyto chvíle pro sebe, udělej pomyslný úklid v hlavě a zapomeň na chvíli na radikální rozhodnutí v lásce. Upřímnost k sobě ti ukáže zcela nový směr, pocity štěstí a radosti jsou jisté.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

V těchto dnech se ti podaří nemožné, dokážeš ukončit vše, co ti v minulosti dělalo velké problémy. Staré nefunkční vztahy se dohodnou na rozchodu a tobě se neskutečně uleví. Pokud jsi v mileneckém vztahu, pochopíš, že tudy cesta nevede a rozhodneš se jít cestou srdce a dát šanci muži, který má vyřešenou minulost.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Pocit osamělosti tě zcela pohltí a probudí v tobě mnoho rozporuplných nálad a úvah. Zastav se na chvíli a podívej kolem sebe, rozhodně nejsi sama, to, že zatím nemáš lásku, nic neznamená. Když se uklidníš, nadechneš a usměješ, objeví se přítel, který tě obejme a nabídne pomoc. Spolehni se na to, že štěstí je již velmi blízko tebe.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Obtížnější situace ve vztazích ti v minulosti daly pořádně zabrat. Konečně se můžeš znovu nadechnout a pocítit sílu lásky. Ať se dělo cokoliv, tak nyní je všechno jinak a ty konečně uvidíš světýlko na konci tunelu. Měj se ráda a rozmazluj se, zasloužíš si to, tím, že budeš spokojená, poznáš zcela nový rozměr lásky.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Láska kam se jen podíváš, partner s tebou souzní a je vidět, že tě miluje. Překvapí tě nečekaným dárkem, který tě natolik dojme, že budeš mít problém udržet oči suché. Pokud jsi sama, můžeš se spolehnout, že na tebe čeká také dárek a odměna za trpělivost, blíží se k tobě láska nová.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

S partnerem všechno klape a je vidět, že vaše duše i srdce souzní. Můžeš se těšit na zvýšenou pozornost opačného pohlaví, tak pozor, ať v něm neprobudíš žárlivost. Naopak nezadaná může využít skvělé dny k navazování nových přátelství s příslibem lásky nové.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Pokud má někdo štěstí, tak jsi to právě ty. Láska, vášeň, pohoda, klid a harmonie je samozřejmostí. Stejně tak je na tom také nezadaná, samota odchází a do tvého života vstupuje osudový muž. To, že budeš šťastná, je jisté. Šťastná láska je tady pro všechny.

foto-zdroj: shutterstock.com

12.5.2020 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist