Otevřený rozhovor s Dominikem: Jaké je to být gigolo a jde vždycky jen o sex?

„Sex hýbe světem,“ říká Dominik, který se věnuje práci gigola, ale jde vždy jen o sex? A jak to dělá, když ho žena, která si ho objedná nepřitahuje? Zamiloval už se někdy do své klientky? To a mnohem více ti prozradí v našem opravdu zajímavém rozhovoru.

gigolo-dominik-1-1100x618.jpg Zdroj: www.shutterstock.com

Co si mají naše čtenářky pod pojmem gigolo vůbec představit? Jde vždy jen o sex?

Sex hýbe světem, jasně. Ale ženy do mé náruče nevhání primárně tělesné potřeby. Sama, Péťo, víš, že ženská sexualita je daleko komplikovanější než ta naše mužská, přímočará. Velká většina mých klientek žije bez životní radosti. Potlačují své skutečné já, svou ženskost, obrnily své city, zakopaly svou touhu po lásce a vášni. A je prostě fakt, že to pak odnáší celá bytost – duše, rozum i tělo. Nevím, jak to mají ostatní gigolové, ale já chci ženě vrátit její dary, být jí přítelem, důvěrníkem… a když si dovolí se otevřít a uvolnit, je čas rozpoutat rozkošné nebe a peklo.

Jak ses k téhle profesi dostal?

Skutečně až nadpozemsky miluji ženy. Vaše těla, hlas, vůni, osudy, vaši křehkost…. Tak jsem to prostě před pár lety vyzkoušel. Jinak to asi nejde, žádné semináře na školách vás odborně nepřipraví :). Doteď si pamatuju, když mě před lety poprvé zkontaktovala Julie… předstíral jsem, jak hrozně zkušený gigolo jsem. (smích)

Je možné si tě objednat třeba i na dovolenou? 

Pár nádherných míst jsem za poslední léta navštívil a pokaždé z toho byl nezapomenutelný zážitek. Exotika, smích, tanec, nespoutaná erotika… je to jako kdybys týden hrála hlavní roli toho nejpřitažlivějšího filmu. Nic nemusíš a všechno můžeš. Je mi jasné, že v diskusích pod článkem se ozvou lidi, že pokud by si měli na takový výlet zaplatit společníka, připadli by si jako herci v divadle spíš než ve skutečném románu. Já bych to asi kdysi tvrdil taky. Zkuste si ale sami sebe představit, ať jste žena nebo muž, jak trávíte nevšedně nádherný čas s někým milým po boku. Zavřete oči a prociťte si tu fantazii. Ani pak nedáte šanci tomu, že byste prožili něco dechberoucího, co ve vás zůstane už navždy?

Jaké ženy si tě nejčastěji objednávají?

Většinou atraktivní ženy mezi 40 a 50 lety. Ty méně důležité okolnosti k nim byly vlídné. Život mají opředen zdánlivou hojností, zdaleka neřeší žádné existenční záležitosti. Mají svá postavení nebo slepě hrají role v životech partnerů. Pak konečně v jedné chvíli procitnou a uvědomí si, že mají zodpovědnost samy za sebe. Že uvnitř se něco ozývá naléhavěji a naléhavěji. A ženská zvědavost je pak tou roznětkou.
Je pravda, že má společnost není pro každého, nemůže být. Společná hodina klientku vyjde na 5 tisíc. Chci být ve svém poslání naplno, a proto se dokážu věnovat jen hrstce žen. Všem ostatním se omlouvám. Bez té byznysové stránky bych nebyl gigolem.

Máš nějakou fakt kuriózní zkušenost?

Tak těch je naopak celá náruč. Nevěděl bych, odkud začít. Ono totiž každé setkání je kuriózní. I po letech to tak vnímám. Ale asi se ptáš na něco opravdu extravagantního. Jenže tím bych se zas nechtěl dotknout těch jemnějších čtenářek.

Je něco, do čeho bys nikdy nešel?

Rozhodně. Všechno má svá pravidla. Cokoliv, co by ohrozilo klientku nebo mě. Kdybych mohl ublížit dalším lidem. Cokoliv nezákonného. Sex s mužem. Početí….

Ví tvá rodina o tom, co děláš?

Neví o tom nikdo. Rodiče, ani sourozence nemám a mám dojem, že kamarádi si vystačí se svými historkami.

Někde jsem četla, že máš přítelkyni, jak ta se tváří na to, že máš takovou práci. Nebo to netuší?

Ani ona to netuší. Úspěšně žiju dvojí život a daří se mi ho naplňovat po okraj. Ale tak, aby nepřetekl.

Nebereš to jako nevěru?

Na začátku jsem se s tím trochu pral, takže jsem se ocitl na rozcestí. Buď toho nechám, anebo naplno přijmu fakt, že nemusím žít podle osnov.

Jak by ses tvářil na to, kdyby ona dělala placenou společnici?

Kdybych to zjistit teď, ironicky bych se podivil, a pak bych se zasmál, jak vypečená karma umí být. Pokud by to dělala se stejným zanícením jako já, znamenalo by to, že jsme oba neuvěřitelně otevření, takže bychom si nejspíš našli novou dimenzi soužití.

Sledoval jsi pořad o gigolech v L.A.? Umíš si takový život představit? A máš ve své profesi nějaký vzor?

Viděl jsem pár dílů. Myslím, že žádná z reality show, které vídáme, není víc přitažená za vlasy než tahle. Jak už jsem zmínil v úvodu, nepoznal jsem moc žen, které by stály o promiskuitní nagelované hochy, kteří si zrovna nechali vytrhnout poslední chloupek ze zadnice. Tenhle seriálek byl pro masu, ale masa si společníka neobjednává. Pokud by se měl natočit skutečný dokument, pak by to byl kompilát mezi Padesáti odstíny šedi, Pretty woman, Hříšným tancem a nějakou pěkně sprostou divočinou.

Jakou jsi kdy dostal nejzajímavější nabídku?

Paradoxně mým „zaměstnavatelem“ byl v tu chvíli muž. Chtěl, abych se nachomýtl k jeho ženě a stal se jejím dlouhodobým milencem. Věřte nebo ne, tenhle jeho požadavek pramenil ze skutečné lásky k ní. Spolu jsme tak vytvořili něco, co se záhy stalo opravdovou, dlouhodobou součástí jejich života.

Zamiloval ses někdy do své klientky?

No, asi jo. Tak nějak. Plíživě. Prostě časem se ten vzájemný cit upevnil a oba si ho užíváme. Možná tě spíš zajímá, jestli jsem se do někoho zblbnul tak, že by mi to vzplanutí udělalo čáru přes rozpočet a rozházelo celý život. To ne. Mám v sobě nastavené to, že ve všech vztazích musím být pořád nohama na zemi.

Máš pokaždé novou klientku nebo se rády vracejí?

To bych se rozdal. Samozřejmě se stane, že se setkáme jednou a podruhé už ne. Máme oba právo veta a nikomu se za to nemusíme zodpovídat. Všichni zúčastnění ale stojíme o dlouhodobé vztahy. Nevídáme se obden tak, aby to vzrušení vyprchalo, ale zároveň se už známe. Takže si užíváme koktejl vzplanutí a klidu.

Jak to řešíš, když tě žena, která si tě objedná, vůbec nepřitahuje?

Vskutku ne každá si mě objednává na sex. A když, pak by ses divila, jak je ženský chtíč mocným afrodiziakem. Je dost velká šance, že se naše chutně protnou. A když ne, nemá cenu to lámat přes koleno.

Jak dlouho máš v plánu tuhle práci ještě dělat? Třeba i v manželství?

Dokud žádný z těch mých pohárků nebude přetékat. Můžu skončit ze dne na den, pokud se mi zachce. Ale v následujícím týdnu to nebude. (smích) Do manželství se zatím neženu, ale až se rozeběhnu, už může být pozdě.

Kde si tě naše čtenářky mohou objednat?

Mrkněte na můj web gigolo-dominik.cz, napište a poznejme se kapku.

Dome, děkuju za rozhovor a ať se ti daří dělat ženy šťastné. 

Foto: ilustrační, shutterstock.com

5.2.2019 4:00| autor: Petra Martišková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist