Novoluní v Blížencích: Umění komunikace

Blíženci patří ke vzdušným znamením a je známo, že jejich velkou silou a darem je právě komunikace. Zaměř se v následujících čtrnácti dnech na způsob, jak s druhými komunikuješ, zejména se svým partnerem. Buď ochotná se zbavit všech zranění z minulosti a všechny své bolestné zkušenosti ve vztazích ber jako pomůcky, které ti teď pomáhají žít lepší život. Mluv beze strachu o svých snech, potřebách i o tom, co ti připadá důležité. Neočekávej pozitivní reakce druhých, ale dej jim potřebný čas. Důležité je, že své potřeby vyjádříš.

novoluni-1100x618.jpg Zdroj: www.shutterstock.com

Přesné novoluní nastane v pátek večer v 19:38. Pokud se ti zdály sny o tvém partnerovi nebo o důležitých lidech ve tvém životě, určitě si je zapiš. Stejně pak večer před spaním požádej snový zdroj, ať ti pomůže vyřešit určitou situaci s člověkem, který je pro tebe důležitý nebo tento vztah ještě zlepšit. Sny ti mohou být velmi dobrým rádcem v dosud nevyjasněných vztazích a vést tě svým zvláštním symbolickým jazykem. Jelikož znamení Blíženců miluje knihy i psaní, pořiď si deník, do kterého si můžeš zapsat ty nejdůležitější zkušenosti, které mohou pomoci nejen tobě, ale i následně dalším generacím.

Pracuj s afirmacemi

Práce s afirmacemi může být účinnou formou, jak rychleji do svého života přitáhnout štěstí a naplnění. Afirmace je pozitivní prohlášení, které ve tvé mysli začne klíčit a postupně se stane realitou. Dávej však pozor na to, abys s nimi pracovala správně. Zkus se vyvarovat přítomnosti slova „ne“. Místo „nejsem ošklivá“ opakuj „jsem nádherná žena“. Nejdřív se uveď do stavu klidu a vnitřní pohody a pak si hraj se slovy. V žádném případě si však nelži. Je nutné, aby pozitivní prohlášení rezonovalo s tvými niternými pocity. Proto je ze všeho nejdůležitější se nejdřív uvolnit. Doporučuji pracovat s afirmacemi denně, podobně jako si čistíš zuby.

Napiš životu dopis

Pokud tě něco trápí z tvé vzdálené minulosti a neustále se to vrací, rozhodni se životu napsat dopis odpuštění. Pojmenuj své pocity i lidi, kteří ti ublížili a snaž se z těchto zkušeností vzít dary poučení. Úplně se otevři a piš o všem, co tě uvnitř tebe nejvíc trápí, a pak poděkuj za všechno dobré, co se ti stalo, děje nebo teprve přijde. Rozhodni se už některé zkušenosti neopakovat, ale nejdřív si je ještě jednou ve své mysli projdi. Měj soucit nejen se svou vlastní minulostí, ale i s lidmi, kteří na sebe vzali podobu těch, co ti způsobili bolest. Život je naprosto spravedlivý, a tak nic není odpuštěno, pokud o to není požádáno. Zákon příčiny a následku funguje spolehlivě, ale je dobré vědět, že existuje i milost.

Symbolika stromu

Blíženci jsou známí svou všestranností, komplexností, ale zároveň i netrpělivostí a často nedotahují věci do zdárného konce, protože je to už nebaví. Jelikož všichni v sobě nosíme všechna znamení, může se toto téma týkat nejen lidí narozených ve znamení Blíženců. Najdi si ve svém životě kmen, jednu věc, které se budeš věnovat po celý život. Ať je to něco, co tě naplňuje radostí. Věnuj se této činnosti nejlépe každý den nebo aspoň jednou za týden. Zkus udržet rytmus, abys na konci života mohla říct, že jsi svůj život věnovala něčemu, co tě baví. Když nalezneš tento kmen, tak ti bude dávat sílu a zároveň dá krásu tvým větvím. Nenalezneš-li tento kmen, můžeš působit spíš jako křoví, které mohlo být stromem.

Foto: Shutterstock.com

22.5.2020 7:00| autor: Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist