Mayský
horoskop

Mayský horoskop pro období od 24. prosince 2018 do 5. ledna 2019

Vybírej dobře, co jíš

Podle mayského kalendáře nastává kouzelné období Jaguára, které nejenže začíná Štědrým dnem, ale zároveň bude provázet celé vánoční svátky i nastávající nový rok. Zaměř se na svoje vnitřní kouzlo, které v sobě nosí každá žena. Uvědom si svou schopnost nenápadně ovlivňovat chod věcí, aniž bys s okolím manipulovala. Jaguár ti dá schopnost proniknout k jádru věcí a lidí, a tak rozšiř své vědomí a nauč se důvěřovat své vlastní intuici. Sleduj na první pohled nepodstatné věci, protože právě ty tě mohou upozornit na to, co je potřeba změnit, aby se tvůj život dostal do vytoužené rovnováhy.

Nastal čas tajemného jaguára, který v tobě dokáže probudit netušené síly, které spočívají v jádru tvé duše. Jako každá žena, nosíš v sobě jedinečné vnitřní dary, které jsou neopakovatelnou součástí tvé bytosti. Ponoř se okem jaguára do skrytých hlubin svého bytí a vezmi si to, co ti náleží. Máš moc uvést svůj život do rovnováhy a cesta vede skrze tvé vlastní naplnění. Poté můžeš ovlivnit mocným způsobem ty, na kterých ti opravdu záleží.

Co se týká tvého těla, vybírej dobře, co jíš, přestože to zrovna o vánočních svátcích může být těžké. Není dobré se ani přežírat ani být příliš asketická. Vnímej potřeby svého těla a dovol si užívat život plnými doušky. Hlavně se zaměř na každodenní cvičení a posílení partií, které to nejvíc potřebují. Necvič kvůli druhým, ale hlavně pro svou vlastní pohodu. Buď elegantní jako jaguár a pohybuj se šarmantně s narovnanými, ale uvolněnými zády. Často se procházej a sleduj přírodu, která má své jedinečné kouzlo v každém ročním období. Abys mohla otevřít tajuplnou pokladnici ducha, musíš mít sílu těla.

Co se týká tvé mysli, zbystři všechny své smysly. Indové vnímají mysl jako jeden z dalších smyslů, a tak se zaměř nejen na své myšlenky, ale i chuť, hmat, zrak i sluch. Raději méně mysli a více pozoruj to, co se v tvém bezprostředním okolí doopravdy děje. Oko jaguára vidí vše, a tobě se v této době mohou otevírat nevídaná zjištění. Ve svých myšlenkách buď věrná sama sobě, protože v okruhu svých nejbližších často dochází k těm největším testům víry v sebe sama. Věz, že každý vytváří a sní svůj vlastní příběh, který může být zcela odlišný od toho tvého. Tvé srdce ti napoví, a tak mu naslouchej každou vteřinu svého bytí.

V oblasti vztahů je dobré posílit vztahy, které jsou dobré a zároveň napravit ty, které nejsou v rovnováze. Vztahy rodinné patří k těm nejsložitějším, protože jsou těmi nejintenzivnějšími. Mít rád někoho celý život je velká výzva a vypovídá o tom, jak je schopen člověk milovat. Vše se mění, a to i láska, která se časem komplikuje i prohlubuje zároveň. Buď proto ochotna tyto vztahy ovlivnit tím nejlepším možným způsobem. Buď však věrná sama sobě, protože jinak nebudeš nikdy šťastná. Pozoruj své bližní, aniž bys je hodnotila, ale zkus v nich najít kouzlo, o kterém možná sami ani neví. Už jen když uvidíš vnitřní krásu v člověku, který nemá o svých kvalitách ponětí, něco se aktivuje. Kam jde pozornost, tam jde energie. Proto se zkus zaměřit na to, co je dobré.

V oblasti ducha nastalo mocné období, kdy můžeš posílit svou vlastní integritu a uchopit svou moc do svých rukou. Nauč se být aspoň sedm minut denně v naprostém tichu a naslouchej svému vlastnímu příběhu. Máš moc ho utvářet k dobru všech. Uvědom si své silné stránky a rozhodni se žít tak, jak sis vždy přála. Napiš dopis životu s přáními, která chceš, aby se stala, ale zároveň si dávej pozor na to, co si přeješ, protože se mohou vyplnit velmi rychle. Promysli všechny důsledky svých přání a teprve pak dopis ulož do kouzelné krabičky naplnění. Dovol si snít, ale zároveň už v tomto přítomném okamžiku našlapuj jako jaguár k velkému skoku.

Foto: Shutterstock.com

27.12.2018 6:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist