Mayský horoskop na příštích 14 dní. Užívej si života, jak nejlépe dovedeš!

Začíná nádherný čas, ve kterém se můžeš opřít do všeho, co ti přináší radost, naplnění a vzrušení. Pokud již dlouhou dobu bereš život příliš vážně, nastal čas s tím skoncovat. Užívej si života, jak nejlépe dovedeš, protože čas plyne rychleji, než se zdá. Pracuj s radostí, ale zároveň si udělej čas na zábavu i fyzické potěšení. Otevři své sexuální kanály, které ti následně pomohou i při řešení všemožných praktických úkolů, které ti život neustále předkládá. Užívej si kouzelného času kolem letního slunovratu, protože láska klepe na dveře i pro ty, co jsou zatím nezadaní. Stačí jen otevřít své srdce a být bdělá.

shutterstock_226914400-1100x618.png Zdroj: shuttertock.com

Období 1-Lamat-3 (Králík) od 21.06.2022 do 02.07.2022

Lamat patří do skupiny jižních znamení, která si umí užívat života plnými doušky a jsou velmi aktivní a plodná. Králík přeje tvořivosti, radosti i novým odvážným začátkům, které pochází z čiré radosti. Ne každý se však umí v těchto náročných dobách radovat. Pokud je to tvůj případ, čeká tě tedy příjemný úkol se to naučit. Zpočátku to nemusí být jednoduché, ale když se obklopíš veselými lidmi a přáteli, nezbude ti nic jiného, než se této radostné vibraci otevřít a splynout s ní. Často si během následujících dvou týdnů pokládej otázku: „Co mi přináší největší radost?“. A následně pro to něco udělej. Své myšlenky korunuj svými činy.

Co se týká těla a hmotných záležitostí, možná tě čeká velká příležitost nebo nabídka, kterou by byl hřích odmítnout. Otevři své sexuální kanály a zkoumej, co ti přináší opravdovou rozkoš. Na druhou stranu si dávej pozor na různé závislosti, za které bys zaplatila příliš velkou daň. Jez chutně i zdravě, miluj a medituj. Vyzkoušej něco z tantry a obohať svůj dosavadní dobrý nebo méně dobrý intimní život. Pokud si přeješ rozšířit svou rodinu, nastal čas se o to pravidelněji pokoušet a z tohoto snažení učinit akt radosti ze spolutvorby. Otevři se hojnosti a buď předem vděčná za vše, po čem z hloubi své duše toužíš.

V rovině mysli se zaměř na kvalitu svých myšlenek a především na to, zda ses nezapomněla smát. Vyzkoušej jógu smíchu nebo starou taoistickou techniku vnitřního úsměvu. Usmívej se až do morku kostí a do svých vnitřních orgánů. Je to mocná technika, která postupně změní tvé základní vyzařování. Lidé se k tobě budou cítit přitahováni a možná se budeš muset naučit i některé citlivě odmítnout. V práci dej průchod své obnovené tvořivosti a své dobré nápady si rozhodně nenechávej jen pro sebe. Možná dostaneš vizi své nové práce nebo projektů, které budou pro tvou duši radostí.

Vyzkoušej také:

Co se týká vztahů, nastal čas si užívat dobrou společnost tvých nejlepších a možná nových přátel. Využij příležitosti mnoha oslav kolem letního slunovratu k tomu, aby ses seznámila s novými lidmi, kteří se mohou stát důležitou součástí tvého života. Máš ve svém životě dobré přátele nebo se cítíš osamocená? Ať je to tak nebo tak, můžeš učinit změnu ke zlepšení tvých stávajících vztahů. Nezanedbávej své přátele, protože je to možná to nejcennější, co máš a budeš ve svém životě mít. Čím více dobrých přátel budeš mít, o to více si možná prodloužíš svůj život. Obklop se lidmi, kteří se umí smát a ty lítostivé prozatím nech být.

V rovině ducha nastává krásné období, které završuje jeden velký 260denní cyklus. Nastal čas oslav a zároveň začátek nových projektů a vizí. Čas vodního znamení Raka tě může vést k zamyšlení nad tvým domovem a kvalitou tvých příbuzenských a rodinných vztahů. Toužíš-li rozšířit svou rodinu, nastává vhodný čas. Nezapomeň však na to, že s každým novým velkým začátkem přichází i velká odpovědnost. To souvisí i s odvážnými projekty, do kterých se ti možná bude chtít vstoupit. Králík přeje všem tvůrčím aktivitám, a tak se můžeš chtít naučit i nové řemeslo nebo jinou uměleckou činnost. Pokud ano, neváhej. Je vhodný čas.

Text: Robert Policar, Foto: Shutterstock.com

21.6.2022 7:00| autor: Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist