Mayské horoskopy. Přichází skvělý čas pro cestování a poznávání nových lidí

Začíná velmi příznivé období Psa, ve kterém se vyplatí cestovat na neznámá místa a potkávat se s novými lidmi, kteří se mohou stát tvými budoucími přáteli nebo mohou být pro tebe jinak důležití. Zamysli se v tomto čase nad tím, jak bys chtěla být pro druhé užitečná a nápomocná. Pokud dlouhodobě přemýšlíš o tom, že bys ráda lidem pomáhala profesionálně, nastal vhodný čas se přihlásit na nějakou školu nebo kurz podobného ražení. Využij síly znovuprobuzené představivosti k tomu, abys sis ve svém životě rychleji manifestovala cíle, po kterých ze srdce toužíš.

maysky-horoskop-1-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Období1-Oc-6(Pes) od 03.04.2022 –15.04.2022

Oc patří k severním znamením, která jsou známá svou hloubavostí a praktičností, ale zároveň se ocitáme v ročním období jara, které je spojeno s východem. Slunce stále prochází ohnivým znamením Berana, které miluje aktivitu a čin. Nebuď příliš impulsivní a věnuj se jen těm činnostem, které v sobě nosí jak hlubší smysl, tak ti přináší radost. Věnuj se s láskou něčemu, o čem víš, že budeš milovat i za deset let. Popros své přátele a známé o pomoc a sama ji poskytni tomu, o kom víš, že ji doopravdy potřebuje.

Co se týká těla a hmotných záležitostí, udělej odvážný krok vpřed. Jdi za svými sny a učiň první krok. Požádej své přátele i kolegy, aby tě na tvé odvážné cestě podpořili. Nauč se týmové práci, které období Psa přeje. Ve více lidech se toho více zvládne, ale tentokrát je nutné, aby ses sama ujmula vedení a důležité první krůčky sama iniciovala. Využij síly přírody a různých silových a léčivých míst k tomu, abys posílila své zdraví. Na svých cestách si všímej různých lidí, které můžeš potkat. Tato setkání mohou být více než osudová a skrze tyto lidi k tobě může přijít štěstí i důležitá pomoc.

V rovině mysli se zaměř na rozvíjení síly tvé představivosti, která může být v následujících dvou týdnech velmi mocná. Dávej si pozor na to, co si přeješ, protože se ti to může vyplnit. Každý večer před spánkem si zkoušej představovat příběh, který bys ve svém životě chtěla prožít a pak s touto představou usni. Posíláš tak dopis životu, ve kterém definuješ svá přání a zkoumáš své opravdové potřeby. Až jednoho dne k tobě splnění tvých přání přijde, díky tomuto cvičení ho včas rozeznáš a všechna požehnání s vděčností přijmeš. Pravidelně si zapisuj své sny a hledej v nich symboly, které se nejčastěji opakují.

Vyzkoušej také:

Co se týká vztahů, nastává vynikající čas nejen na prohlubování tvých současných přátelských vztahů, ale máš velkou příležitost potkat i zcela nové lidi, kteří se mohou stát tvými věrnými přáteli. Měj odvahu vystoupit ze své komfortní zóny a nauč se říct lidem, které máš ráda, o pomoc. Navštiv svého oblíbeného psychoterapeuta nebo člověka, kterému důvěřuješ, a svěř se mu se svými bolístkami. Uvidíš, že se ti značně uleví. Sama buď druhým nápomocna, pokud si všimneš, že někdo z tvých blízkých strádá. Svou pomoc poskytni rychle a diskrétně. Investuj do svého seberozvoje a vyzkoušej sílu skupiny.

V rovině ducha si polož otázku, jakým způsobem bys mohla být lidem kolem sebe i světu nejvíce užitečná a nápomocná. Popřemýšlej o tom, v čem spočívá tvá síla a největší talenty, kterými bys mohla tento svět obohatit. Své poznatky ucti svými činy a udělej konkrétní kroky, aby se tvé myšlenky mohly začít manifestovat. Čím více si budeš představovat nejlepší budoucí výsledky svých snah, tím rychleji se věci a náhody budou dít. Pozorně vnímej lidi, kteří přicházejí do tvého života, a každou nečekanou nabídnutou pomoc s vděčností přijmi. Modli se i k neviditelným pomocníkům, andělům i k přírodě. Mohou se dít zázraky. Stačí se jim jen otevřít.

5.4.2022 4:00| autor: Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist