Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 27. srpna do 1. září 2020

Rozjímej nad životem a plánuj

Ve Střelci je dobré nezatěžovat páteř přílišnou fyzickou námahou, ať již sportem či prací. Kozoroh vybízí k vodním radovánkám, masáži a odpočinku u vody. Vodnář nás vrací zpět do dětství, hraj si, raduj se a žij. Jaký vliv má luna na jednotlivé orgány, co je dobré udělat a co je lepší odložit na vhodnější dobu, ti prozradí právě nyní náš nový lunární kalendář.

27. 8. – Střelec


Luna putuje ve znamení Střelce a jeho síla velmi intenzivně působí na stehna, páteř, křížovou kost a boky. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? U vody můžeš rozjímat nad životem a plány, nečekaný nápad tě může ovlivnit natolik, že se rozhodneš pro radikální řez, který bude v naprostém souladu s tvým životním úkolem. Koupání, plavání a cvičení ve vodě odstraní staré pochybnosti a podpoří čisté úmysly tvého bytí. Raduj se a užívej letní pohodu na plno, voda je úžasná, dokáže rozpustit bloky, pochybnosti a dát mysli jasné rozhodnutí.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Vnitřní nesoulad, který může podnítit okolí, stačí, když si budeš více důvěřovat a nepodlehneš tlaku ostatních. Sama nejlépe víš, co je pro tebe nejlepší, nedovol ostatním, aby ovládali tvůj život. Drž se známého přísloví: důvěřuj, ale prověřuj a na základě informací a vlastní intuice učiň rozhodnutí. Vychutnávej jemné a něžné energie v dobré společnosti a díky tomu zapomeneš na případnou nervozitu.

Co ještě můžeš?

– plavat, cvičit ve vodě, zkoušet nové vodní sporty a jiné aktivity
– dodat pleti, tělu i vlasům výživné kúry, masky, krémy
– relaxovat ve vaně, vnímat vůně a rozjímat nad životem
– jemně protahovat celé tělo, dbát na správnou výživu i pohyb
– na zahrádce: likvidovat plevel, sbírat bylinky

28. – 29. 8. – Kozoroh


Luna putuje ve znamení Kozoroha, síla v tyto dny působí na celou kostru, kolena a také pokožku. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Podpora a úspěch tvých plánů může být odrazovým můstkem k velké osobní změně. Cokoliv chceš uvést do chodu, neotálej a udělej to právě v těchto dnech. Vyzkoušej nové aktivity, s přáteli, rodinou nebo příbuznými navštiv magická místa a nechej se unášet tajemnou historií.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Pokud je to jen trošku možné, nic zásadního neřeš a jen si v klidu užívej pohodu a klid, udělej plány na víkend a neboj se být odvážná. Dávej pozor na nechtěnou lítost, kdy ti může do hlavy vstoupit myšlenka na staré křivdy, je to pryč a když nepodlehneš lítosti, prožiješ krásné dny. Lítost zatěžuje srdeční čakru, není důvod litovat sebe ani ostatní, soucit, empatie jsou správné emoce, proč litovat toho, co se stalo, lepší je žít přítomností a minulost nechat za sebou.

Co ještě můžeš?

– pořádně protáhnout tělo, plavat, cvičit, nic zásadního neřešit
– na bolavá místa přikládat obklady, mazat klouby léčivou mastí
– věnovat dostatečnou péči kůži, pleti, vlasové pokožce, jemně masírovat a vklepat výživný krém či olejíček, nezapomínat také na nehtové lůžko
– na zahrádce: sbírat bylinky a sušit na zimu, zakládat nové záhony, prokypřit půdu

30. 8. – 1. 9. – Vodnář


Luna putuje ve znamení Vodnáře, energie v tyto dny velmi intenzivně působí na bérce, kotník, patu, lýtko, holeň a křečové žíly. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Poslední prázdninový týden je skvělé využít k návratu do dětství a zapojit se s dětmi do jejich her. Nejen, že zapomeneš na starosti všedních dnů, ještě si dokonale vyčistíš hlavu od všetečných a obtěžujících myšlenek ohledně začátku školního roku. Vychutnávej každičkou chvíli, raduj se, hraj si a buď šťastná za život bez ohledu, jestli máš či nemáš děti, stačí sledovat jejich dovádění a na chvíli se zasnít.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Našlapuj opatrně v citové a partnerské oblasti, tady mohou citlivější jedinci vnímat větší napětí a tlak. Nic zásadního se neděje, stačí pozornost zaměřit jinam a nedovolit si podlehnout emocím.

Co ještě můžeš?

– jemně masírovat nohy, bérce léčivou mastí
– vyživovat, pročisťovat pleť a pokožku
– zadělat těsto na chleba, buchty a péct
– na zahrádce: sbírat bylinky, větrat sklepy, skleníky, čistit vodní plochy

foto-zdroj: shutterstock.com

27.8.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist