Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 24. do 29. září 2020

Usměj se a dýchej

Zhluboka dýchej a narovnej záda. Plavání, cvičení a masáže je dobré praktikovat v Kozorohu. Ve Vodnáři dodej tělu čerstvé vitamíny a odlehči jídelníček. V Rybách pečuj o chodidla a s láskou poděkuj nožkám, že ti každý den slouží a nic za to nechtějí. Jak správně pečovat o tělo i duši, ti prozradí náš nový lunární kalendář.

24. – 26. 9. – Kozoroh


Luna putuje ve znamení Kozoroha, síla v tyto dny působí na celou kostru, kolena a také pokožku. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Koupání, plavání, masírování a radost ze života udělá pro tělo i duši mnoho dobrého. Nezapomínej se věnovat rodině a také svým osamělým příbuzným.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Pozor na stres, napětí a hádky v tyto dny nevěstí nic dobrého, proto pečuj o své tělo i duši s láskou a než něco uděláš či vyslovíš, raději počítej do dvaceti. Blížící se víkend napětí zmírní a plány na společné aktivity s rodinou či přáteli tě odvedou od nepříjemných pocitů, které v těchto dnech mohou nastat bez velké příčiny nebo důvodu. Někdy to tak prostě přijde, když nebudeš věnovat těmto pocitům příliš velkou energii, vše se doladí a zharmonizuje téměř samo. Místo přílišného přemýšlení o věcech, které nemůžeš zatím změnit, cvič, plavej, dýchej a raduj se ze života, tím negativním myšlenkám nedáš prostor. Skvěle také působí masáže, zkus si vybrat zcela novou a nechej se rozmazlit pod odborným vedením zkušeného maséra či fyzioterapeuta. Nezapomínej, že po masáží je velmi důležitý odpočinek, proto zapomeň na jakoukoliv práci nebo návštěvu posilovny či přílišný pohyb, který tělo zatíží. Skvělou volbou je plavání, sauna, pára a na závěr masáž, pak již jen pomalými krůčky domů – do postele. Všimni si, když jsi uvolněná, najednou přichází do hlavy nápady, řešení a také náhled situací či problémů, se kterými sis nevěděla rady.

Co ještě můžeš?

– zadělat těsto na chleba, koláče a s láskou péct
– pedikúra, reflexní masáž s aromaterapií, výživa pleti a pokožky se rozhodně vyplatí
– zábaly na vlasy, masky, oplachování bylinkami působí velmi příznivě a intenzivně
– protahování těla, jemné cvičení zaměřené na sledování těla a dechu
– bolavé klouby natírat kostivalovou mastí nebo přikládat obklady

27. – 28. 9. – Vodnář

Luna putuje ve znamení Vodnáře, energie v tyto dny velmi intenzivně působí na bérce, kotník, patu, lýtko, holeň a křečové žíly. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Tanči, zpívej, raduj se a užívej sváteční neděli, abys načerpala energii na další maraton s dětmi a zaměstnáním. Výlet nebo procházka k řece, studánce nebo přehradě je přesně to pravé, pokud pociťuješ napětí či jakýkoliv jiný psychický tlak. Voda je úžasný čistič a jen při pohledu na ni se léčí duše i mysl. Brouzdání v potoce rozproudí celé tělo, na chodidlech jsou energetické dráhy, které se díky kamenům ve vodě aktivují, opatrně našlapuj, cákej vodou, hraj si a raduj se.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Nespokojenost a negativita v životě není nic, co by tělu prospívalo. Hledej na každé situaci to lepší, protože až čas ukáže, jaký význam do života přinesla.

Co ještě můžeš?

– pečovat o pleť
– zadělat těsto na chleba, buchty a péct

29. 9. – Ryby


Luna putuje ve znamení Ryby, které ovlivňuje chodidla, chůzi, prsty u nohou a lymfatický systém. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Rozhodně nepropásni skvělou příležitost k péči o nožky. Pořádně je rozmazli, ať již doma nebo na pedikúře a masáži.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Přecitlivělost, která se ovšem vyvažuje skvělou intuicí, stačí jen nepodlehnout emocím, zbytečně nefňukat a jen žít. Blížící se úplněk působí nejen na lidi, ale také na přírodu a zvířata, proto buď nad věcí, dokonči, co je potřeba, a pokud ti něco nejde, nechej věci uležet a nesnaž se za každou cenu zvládnout to, o čem vnitřně nejsi přesvědčená. Randi, usmívej se a rozjímej, znamení Ryb přímo vybízí ke schůzkám ve dvou i přemýšlení nad životem a láskou.

Co ještě můžeš?

– plavat, cvičit ve vodě, pečovat o chodidla, masírovat nohy až k lýtkům
– bolavá místa mazat léčivou mastí
– usmívat se a mít se ráda

foto-zdroj: shutterstock.com

24.9.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist