Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 18. do 24. listopadu 2019

Tancuj, směj se a obejmi své blízké

Dny Lva přímo vybízí ke sdílení, vzájemné lásce, porozumění a také rozdávání úsměvu. Nezapomínej, co rozdáš jiným, dostáváš několikanásobně zpět. Co dalšího bys měla dělat podle lunárního kalendáře? To ti prozradíme právě teď.

18. – 20. 11. – Lev

Luna putuje ve znamení Lva a ovlivňuje krevní oběh, záda, srdce, bránici a arterii. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Zapoj do hry svaly, víc se hýbej a zapomeň na výmluvy, chůzi zvládne opravdu každý, kdo má nohy a nebojí se trošku zadýchat. Srdíčko miluje pohyb, překonej lenost a víc si začni hrát. Co tím myslím? Představ si, že stojíš na jevišti a hraješ hru jménem Život, jakou roli si vybereš? Drama, komedii, horor nebo dobrodružnou výpravu, plnou bláznivých situací a humoru. Napiš si svůj scénář a rozhodni se žít v radosti, spokojenosti a lásce. Nezapomínej, na tobě záleží, jak se postavíš k životním zkouškám, které představují výzvu ke změnám.

Tancuj, zpívej, směj se a sdílej život s ostatními. Stěžuješ si, že nemáš lásku, přátele, cítíš se osamělá, a přitom nevytáhneš paty z domu, žiješ virtuální svět a nechceš se usmířit s rodinou, kamarádkou či rodiči? Pak se nediv, že jsi sama, překonej nechuť a ozvi se všem, kteří se dotýkají v myšlenkách tvého srdce, postupuj hezky pomalu, krůček po krůčku a zjistíš, jak je život báječný. Každé překonání bariéry pro tebe bude další výzva k posunu vpřed. Usmíření v hmotné realitě znamená posun na úrovní duší, což je velmi nádherná energie, která je tady pro každou bytost. Tak co? Jdeš pořádně potrénovat srdce, zadýcháš se, usměješ a usmíříš? Skvělé, pak se spolehni, že ve tvém životě nastanou zázraky.

Co ještě můžeš?

– pečovat o vlasy, zastřihnout konečky, upravit účes a rozhodnout se být krásná a šťastná
– v úterý držet půst a pít pouze čistou vodu, rozjímat nad životem a posílit srdce láskou, soucitem a zdravým pohybem
– nepřepínat se, ať již sportem nebo emočním stresem, zlatá střední cesta je pro srdce nejlepší volba
– zaměřit se na bolavá záda – mazat, masírovat, protahovat, zamyslet se, proč tě bolí a proč si nakládáš náklad, který tvé tělo i mysl není schopné unést
– nezapomínat na lásku k sobě i ostatním, láska je to, z čeho je stvořen celý Vesmír a drží veškeré bytosti při životě
– s láskou se naučit říkat NE a nastavit v případě nutnosti ostatním hranice, za které je již nepustíš

21. – 22. 11. – Panna

Luna putuje ve znamení Panny, zvláštní síla působí na trávicí orgány, slezinu a slinivku břišní. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Trápí tě zažívání? Tak věř, že problémy v tyto dny mohou být mnohem intenzivnější než obvykle. Zaměř se na zdravější jídelníček, popíjej pročisťující čaje a zamysli se nad příčinou. Nejsi příliš kritická k sobě nebo ostatním? Musíš mít vždy perfektně uklizenou domácnost, jsi pyšná, že chodíš do práce, pereš, vaříš, uklízíš a po večerech děláš s dětmi úkoly nebo se ještě dál vzděláváš? Věř, že ne vždy je perfekcionismus cesta ke štěstí, rozděl úkoly mezi děti a povol ve svém úsilí. Navštiv kadeřníka, změň účes, udělej ve svém životě alespoň drobnou změnu a dovol životu, ať se o sebe na chvíli postará sám. Věř, že každý jsme nahraditelný a většinou si to uvědomíme, až nás osud zastaví.

Co ještě můžeš?

– pečovat o vlasy, zastřihnout konečky, upravit účes
– udělat si čas na sebe, v klidu se najíst a nespěchat
– cvičit jógu, zaměřit se na břišní svaly a páteř
– vytvořit milující a harmonické prostředí doma i práci

23. – 24. 11. – Váhy

Luna putuje ve znamení Váhy a její síla působí na oblast kyčlí, močového měchýře a ledvin. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Zacvič si hned po ránu jógu zaměřenou na rovnovážné cviky. Budeš překvapená, jak se jednotlivé pozice „tváří“, když máš oči otevřené a když je zavřeš. Najednou přijde pocit nejistoty a rozkolísá se celé tělo, když je otevřeš problémy zmizí, jen trénink a pravidelnost dodá tělu sílu, harmonii i rovnováhu. Tak co, vyzkoušíš to? Nevíš jak na to? Mrkni na krátké video:

Co ještě můžeš?

– navštívit rodinu, usmířit se s rozhádanou kamarádkou, dětmi, rodiči, přáteli, nabídnout jako první ruku ke smíru
– větrat, dýchat, rozjímat, malovat, natírat, uklízet

foto-zdroj: shutterstock.com

18.11.2019 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist